AbelKabel
Dołączył/a: sierpień 2021
DG
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY
Pomysl ze dyscyplinuje Cie apka nie umysl :(
2
@clyde
Nic po prostu rzucic cukier jak papierosa
Po kilku tyg nie bedziesz myslec o zamiennikach :) a cos slodzone bedzie nie dobre
Przezylem rzucenie papierosow i cukru
W sumie oba nalogi z dnia na dzien
A zamiennik ... obecnie jak juz musisz to truskawki
Sproboj dobre pieczywo pismarowane serem kozim i polany ser miodem, a potem troche pieprzu
To zmieni twoje smaki :)
0
@Litman
Nie koniecznie jak znajdzie sie kupca
0
@Lisuu07
Jego nie licze :) on jest non stop kontuzkowany :)
Jego sprzedac jak ktos kupi za rozsadna cene i kupic zmiennika dla Raphini
1
@escarabajo
Dlatego trzeba wyjezdzac gdzie cieplo juz :)
0
@pt9
A Ty co dostales :)
5
Sprzedac De Jonga i Cassado
Mamy: Bernala, Gaviego
Bernardo, Pedri, Fernim
To wystarczy do 2 lini pomocy
Bo tam moze grac tez Eric a nawet Raphinia jak bedzie potrzeba
3
@APTAPT
Oj tak
Ja wstalem i bilem brawo jak cala Planica
0
@LAMC_10
Po 40 sie znow chce :)
0
@Szczygiel06
Co Ty piszesz
Po 30 zycie sie zaczyna
A po 40 sie z niego korzysta
Mam 46 i czuje sie podobnie jak kolo 30stki
A wtedy bylem mlody :)
0
@Faro
Moze :)
Koncze 46 w czerwcu i nie widze roznicy z tymi jego 33
A wtedy czulem sie mlodo :)
No moze teraz plecy bardziej czasami bola :)
1
@Safrani
Jeszcze lubilem Preliminary Monty :)
2
@Safrani
River Ride
0
@Cioldan
Kolego ja sie wyprowadzalem z bloku 18 lat temu i przepisy byly inne drogowe :)
A wtedy o takim wozku mogles pomazyc :)
3
@JimMorrisonFCB
Zgodze sie oczywiscie
Tylko widzac ten filmik nie wiesz po co on wjechal
Nie jechal szybko
Cofal po cos i raczej pod tym katem cofania nie widzial ze ktos idziebo ta kobieta byla daleko.
Mogla stanac i poczekac jak Ja zobaczy
Tak to jego by byla wina jakby lekko ich potracil tylko ze to filmik z d... i nie wiemy po co cofal i jak tam wyglada caly teren
Wiec osady sa chore takich filmikow
1
@AlexDark00
Zwlaszcza na drodze z ograniczeniem 20 :)
2
@JimMorrisonFCB
Ja kiedys mieszkalem i musialen kilka razy wjechac jak mnie zastawili lub jak sie wyprowadzalem :)
Obecnie zawozac dzieci do szkoly tez musze wjechac na chodnik aby je wysadzic bo parkingu i miejsca postoju nie ma :)
Wiec sa rozne sytuacje ...
1
@JimMorrisonFCB
Kolego czasami wjezdzasz na chodnik np podjezdzajac pod klatke w bloku aby cos przeniesc
Poza tym na idpowiwdniej szer chodniku gdzie nie ma zakazu mozesz parkowac
2
@Kgorecki2500
Wiesz ludzie kolo 80tki maja myslenie dzieci :)
Moi rodzice maja 78 i czasami tez ich podejscie jest dziecinne do niektorych spraw ..
Przed 70tka jeszcze ogarniali wszystko teraz jak dzieci ich trzeba pilnowac czasem
Dlatego danie wladzy takiemu dziadkowi to jest chore
Osobom w tym wieku juz sie wiele rzeczy miesza ... i nie tylko miesza
7
Inter na 8 odpadajacy z Bodo :)
A Atletico upokazajace Totenham i eliminujace nas z PK , poza 10tka :)
0
@Ilka
Te na dole tez :)?
0
@kpiarz
No to chyba musisz isc do przedszkola bo spalony wegiel daje tez inne substacje w tym pyly zawieszone zwane smogiem
Chyba ze na kominach beda fitry :)
1
@Foton
Uknela czy zbiera doswiadczenie jak Niemcy w Hiszpanii przed atakiem na Polske ...
Niestety ale armie trzeba miec nowoczesna aby odstraszac.
Nagle nie potrzebna ?
Zawsze byla potrzebna
1
@Roobo
Zakupy w Koreii i Usa tez byly na kredyt i w innych walutach
Pozyczki tj normalne aby Pastwo bylo bezpieczne i sie rozwijalo
Dobrze ze jest gdzie otrzymac pieniadze i to z tak malym oprocentowaniem
A jak tak sie kursem walutowym przejmujesz to jak gospodarka dziala
Gdzie duza czesc to import/eksport i roznice kursowe :)
6
@John_Doe
Najlepiej nie robic nic i oddac kraj pod zwierzchnictwo Rosji jak kiedys :)
Bedzie bezpiecznie
1
@Arkon
Dodam ze najwiekszy smog robia domy prywatne.
Na wsi tez masz smog i to czasami taki ze hoho jak pala nie tylko weglem ale i smieciami.
Z tym trzeba cos zrobic ...
0
@Vegeta88
Nie Kaczynski tylko durni wyborcy kolego lapiacy sie na tania propagande
Takie mamy spoleczenstwo kiboli
0
@Vegeta88
Esksterninowac to chcieli Hitrelowcy Zydow i tez nas
Tu nie mamy z tym do czynienia kolego
To sa zbrodnie wynikajace z wojny
Izrael przez dziesiatki lat utrzymywal i utrzymuje tereny zamoeszkiwane przez Palestynczykow. Dostarcza im wiele dobr i chociazby energie.
To to ze Sikorski ma zone zydowke nie ma najmniejszego znaczenia.
Nacja itp nie powinna byc wyznacznikiem jakim sie jest czlowiekiem.
Kaczor by nikogo nie rozjechal akurat w tym temacie w tamtym okresie.
0
@Vegeta88
Eksterminacja tj bardzo mocne slowo
Rozumiesz co ono oznacza ?
Tu nie mamy z tym do czynienia ...
A o kandydacie Sikorskim mowimy sprzed wojny wtedy tego tematu nie bylo
Teraz to inna sprawa jest i sytuacja jest
0
@Vegeta88
Izrael nie lezy w Palestynie to po pierwsze
Zbrodnie wojenne sa po obu stronach konfliktow
Tak bylo jest i bedzie