0

@Arkon
Nie glosowalem na niego i widac ze to co pisalem bylo prawda
Koles od kolesi i tyle
Byl kolesiem kiboli i kolesiem alfonsow
Teraz jest kolesiem Nowogrodzkiej

Wetowanie dobrej ustawy aby zrobic dobrzw Jarkowi a dac psztyczek Tuskowi jest zenujace
To nie jest prezydent tylko nadal koles od czarnej roboty

Ah szkoda ze nie startowal Sikorski
Chciaz moim wymazonym kandydatem byl prof Matczak, ktory by zaoral wszystkich

0

@BojanKriKicz
Dlatego blad ze Sikorski nie startowal

4

@olek10
Wyrazac swoj poglad zawsze moge skad chce
Moge takze pokazywac jacy jestescie poddatni na propagande i manipulacje :)

Bo prawda jest tak iz kazdy rzad by bral SAFE jakby rzadzil
A opozycja sie tylko osmiesza twierdzac ze to zle i jeszcze powolujac sie na jakies idealy
Pisiory jak rzadzily braly wszystko !
A teraz skomla bo to procentuje rzadzacym i oglupiaja ludzi
KO robilo dokladnie to samo plujac na mur czy wojska obrony
To jest rzenujace i pokazuje iz tylko im wladza w glowie a nie dobro ogolne
Konfa tak samo sie osmiesza i jak beda kiedys wspolrzadzic to te ich postulaty tez pojda w niepamiec :)
Najlepsze ze chca aby wszystko sie samo w Polsce sponsorowalo i funkcjonowalo bez UE a sa za calkowitym odciazeniem podatkowym. To sie k... nie trzyma i taki system obecnie jest nie mozliwy przy takich potrzebach oraz zagrozeniach !

0

@Czajka90
Myslisz ze mnie to denerwuje
Swoj wiek mam i mam to w d...
Jak mi sie odechce przebywac wsrod wariatow to sobie wyjade na emeryturke w spokojne miejsce bez ideologii i tej pogardy

0

@Bykunn
Ustawa nie mowila o tym czy wejdzie czy nie tj najlepsze
Tylko jak ma byc to wykorzystane :)

0

@LAMC_10
Proponuje im isc pod dom Kaczki i krzyczec ze dziekujemy za Niemieckie KPO i Francuski Zielony Lad !!!

0

@Bilon87
Korea jest z drugiej strony polkuli trudno byc wrogiem :)

A Safe nie jest bezpisrednio od Niemcow to stek bzdur !
Jestesmy czescia Eu i pozyczka jest z Eu tak jak KPO kolego !

6

@ifoa
Tj pozyczka 3% z funduszy Ue nie bezp od Niemcow to jest przeklamanie
KPO ma podobne dzialanie

Kredyt to zwielismy od Usa i Koreii
I to na ch... zasadach
Jakos o tym nie mowil Kibol

0

@GeneralXavi
No troche pojechales Francja jest tez w Nato i Anglia
I oni sa za nami :)?
Francja ma okrety podwodne i flote
Ma sily jadrowe :)
Ma swoj przemysl

2

@Kubsoleon
To proponuje od Szwecji za potop

3

@turhiay
Wady ma wszystko zycie tez

11

@Eklerek
Nie pisz klamastw z przeznaczaniem wszystkiego Ukrainie
A 4-5 pkb przy armii z komuny i poligonach to malo kolego jak chcemy miec bezpieczny kraj !
A ta pozyczka jest bardzo kozystna i rozwija nasz przemysl i zaklady zbrojeniowe ! Nasze !
Poza tym czy Abramsy i czolgi z koreii dalismy Ukrainie
To tez kosztowalo i tez bylo na kredyt !
Pkb idzie na potrzeby biezace
Nam potrzebny jest przemysl zbrojeniowy jaki jak maja inne kraje! Niemcy, Szwecja nawet Czechy!
Troche nauki by Ci sie przydalo o swiecie i nie tylko

10

@marcin62
Zwlaszcza ze wszedzie poza granicami jest obca waluta :)
Sprzet z koreii tez jest na kredyt i to jak oprocentowany

Traktujmy Eu jak nasza wspolnote a nie obca ! My w niej jestesmy
A kredyt z Eu jest najbezpieczniejszy obecnie
Ludzie do czego my zmierzany
Ciemnogrod

0

@LAMC_10
A pis w jakiej walucie kupil sprzet na kredyt od Usa i Koreii
Zenujace

0

@Fog_W_1899
Dlaczego ?
Apap zawiera paracetamol ktorego przedakowanie powoduje zgon :)

0

@clyde
Mi sie tam nie podobaja tez wschodnie podchody u nich

4

@michal26
Patrzac obecnie realnie to KO nie jest obecnie partia robiaca burdel w kraju i zament jaki robil Pis
Brakuje tego czegos i sa pitrzebne zmiany jednak z tej dwojki obecnie troche wnioski wyciagneli

Pis tylko szczekal a przyjmowal wszystko z UE z zielonym ladem na czele
Pan Czarnek teraz taki madry a jaki burdel robil jak byl ministrem...


2

@michal26
Oczywiscie
Oszolomy zawsze sa o beda
Kiedys glosowali na Pis i Ziobre teraz wala na Browna
Niech sobie ma te % na granicy progu niz je ma Pis czy ich jakas dostawka
Moze to kiedys spowoduje rozpad Pisu jak Kaczka odejdzie bo partia z poparciem 18% non stop staje sie nijaka jak rzadzila juz

1

@capoN
Pisowcy juz sie nie wstydza ze sa za nimi
Kiedys tak bylo
Obecnie to sa szczekacze

0

@Zino
Jesli wijna w zatoce potrwa dluzej to araby nikogo nie kupia i nie sciagna

2

@kamyk_23
Ale porownanie pracy zwyklej do wyczynowego sportu :)
Totalny odpal

1

@Fffddddddx
Latwe ..
Bilbao i potem Lm :)

2

@polcza
Rok temu bylo podobnie ale troche pozniej na 1/2 LM

0

@kocuur
Tylko kolego te plakaty to klamstwo bo to tak nie wyglada

0

@Arkon
Dokladnie ! Tak nie wyglada aborcja
Te plakaty to czyste klamstwo !
Ktos powinien za to siedziec

0

@maroon
Tak jak na tych plakatach nie wyglada aborcja

0

@Majkel34
Tak to czemu jak bylo tal wspaniale jest tak zle ....

0

@Majkel34
A kto tam bedzie rzadzil potem ?
Burdel bedzie jak w Syrii czy Iraku.
Wejdzie Panstwo Islamskie albo jeszcze cos gorszego

0

@July_6_BcN
Truskawki tylko surowe :)

3

@michal26
A na miejsce wybitych wejda inni moze gorsi.
Zawsze tak bylo i bedzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?