Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dublet Greenwooda.
https://x.com/marianne_w38394/status/1923827434425569696
2
Kolejna bramka domowego ninjy w l1. Jeden gol straty do Bombela.
https://x.com/marianne_w38394/status/1923821243079250099
1
Rivarly week(starcia derbowe w mieście, stanie, regionie,kraju) w tej kolejce MLS rozpoczyna się wygranymi derbami Kanady przez Toronto z Montrealem w 1połowie.
1
@Marcelinho132 Terrorsyta i bandyta z labamby co zrobił sprawdzam na wiki.
2
Gorican na 1;1 w derbach Zagrzebia.
https://x.com/CroatiaFooty/status/1923813917815414802
Gyokeres na 2;0 dla Sportingu.
13
Moutinho z czerwem.
5
Pavlidis na 1;1 z Bragą.
https://x.com/GoalsXtra/status/1923809233994191293
5
Sporting blisko mistrza Portugalii.
5
Barcelonizowane SI.
0
@Marcelinho132 Drugie. Wygrywali Full Members albo Zenith Data Systems Cup jak kto woli w 1991r.
1
Chyba czas na podbój kolejnej ligi dla Pepa.
4
@4drian0 FACup niech zostaje ale puchar ligi jest do wywalenia jak we Francji.
2
@takisobiektos Topowe rozgrywki tyle doliczają.
@mekston
1
@mekston @Kapitan hawk Może inny klub z RSL albo jakaś drużyna z innego kraju zatoki perskiej. Wątpię , że zrezygnuje z kosmicznego $ na rzecz romantycznego powrotu do Sportingu.
1
@lithotripter Nikt mu w Euorpie tyle co ma u Naserów nie zapłaci.
@Kapitan hawk Jeden ArabClubChampionsCup im się trafił, a reszta tragedia.
1
@misterio Ramble skusi na pewno podobieństwo do serialu Dark.
Ja zapisuje sobie ×××HOLiC, bo nie słyszałem o tym tytule.
0
@Pedri16Future Lata mijają a pewne rzeczy się nie zmieniają.
2
@fart Niedługo na niebiesko przefarbuje.
5
Tygrys strzela z Sao Paulo.
0
@SelloutCrowd Eee tam. Czy to 16,12,21 albo w nocy zawsze jest klimacik.
4
@Adran360 Dublet Forsberga.
5
Choupo i Forsberg rewanżują się za ostatni finał MLSCup.
Dublet Choupo po asyście Forsberga.
1
@FcPortoFan1999 Trzeba zadzwonić do Becksa i Jorge Masa w celu zgłoszenia kandydatury polskiego trenera.
0
@FcPortoFan1999 Amerykanie lubią duże wyniki.
2
@FcPortoFan1999 Urawie też nie idzie. 4 miejsce w jleague.
1
@FcPortoFan1999 Ektraklasowcy dobrze odnajdują się w MLSie.
8
Thank you and good luck panie Mascherano. Wpierdziel za wpierdzielem...
0
@Encore Miałby konkretną symfonię z trybun na Old Trafford.
1
@blakkudium Wszedłem z ławki rezerwowych :D
1
@misterio Napisałem ze swojej perspektywy, bo na Naruto się wychowałem. Obiektywnie wydaję mi się, że nie da się ocenić. Na pewno sezonówki przebijają tasiemce i takie mini tasiemce odwalone w lepszym, nowocześniejszym stylu jak hxh czy nowy bleach też są ponad. Liczę na to, że z Boruto TBV będzie podobnie, bo przy mandze bawię się naprawdę dobrze.