Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Goat na kłopoty.
Insigne strzela z DC.
2
@blakkudium @Lionel_Messi10 Portery, risy,bw to już dużo a takie coś zmieszane z wódą to w ogóle.
0
@FcPortoFan1999 Na ekipę Jefecito powinno starczyć z nawiązką.
0
@FcPortoFan1999 19 czerwca twoje smoki pobawią się z nimi na ostro.
3
@mekston Delikatnie to ująłeś...
2
Minnesota na 2;0.
0
@zodiak_10 Ten z Porto Alegre też nad florydziarzami.
1
WR Vikings na meczu z amigosami.
4
Minnesota na 1;0 z Miami.
1
Nie stoczy, bo Naruciak to najlepszy tasiemiec :D
1
@Encore Presja, nerwy robią swoje. Coś w podobie do piłkarzy przy karnych.
0
@barcelonaLM Podobna sytuacja jak między Iranem a Izraelem.
1
@FcPortoFan1999 Takich drastycznych działań proszę nie stosować!
4
@FcPortoFan1999 https://zapodaj.net/images/817ce84ac8eec.png
1
@FcPortoFan1999 Piękna liga dla koneserów ❤️.
0
@Bernard777 Grał, później Southampton , powrót i Monaco.
2
Minamino na 1;0 z OL.
Zakaria na 2;0.
1
@jacobFCB 2;3 , Raphinha.
0
@Danny Gaucho W 11 min spotkania , a nie czas od pierwszej bramki do trzeciej .
6
Skład Miami na mecz z Minnesotą,
3
Sorloth odleciał z formą do galaktyki Andromeda albo i dalej.
0
@jacobFCB Łycha,piwko.
0
@4drian0 @Danny Gaucho opinia?
1
Sorloth to potwór. 11min i klasyczny hatrrick ... :OO
1
Slavia wygrywa w derbach Pragi 2;1.
1
@mekston Pan Oskar na pewno będzie oglądał wszystko z MLSu , nawet Portland-SportingKC o 4;30.
1
@DiSBlaDE U mnie z 8k+ komentów o polityce jest może z 5-10. A jeśli o lekcje chodzi to za dzieciaka w sobotę się grało na orliku,pc, konsoli a nie myślało o nauce :D
2
@DiSBlaDE 99team.
2
Trzymajcie się mocno , bo Kejnuch zaraz podniesie talerz za zdobycie Bundes. Przy tak rzadkim zdarzeniu może wytworzyć się jakaś wyrwa w czasoprzestrzeni, czarna dziura itp.
0
@FcPortoFan1999 Ród smoka jeszcze.