9

Wypychany z klubu Firmino na 1;0 z Hilalami w 1/2 LM Azji.
Asysta pięknego Galeno @FcPortoFan1999.
Toney na 2;0 po asyście Mahreza.
https://x.com/alnkhbt44040/status/1917262811782107397
Ahli blisko finału.


@blakkudium @mekston @escarabajo @Popitek12 i inni fani pustyń, wielbłądów

1

@Kellanved95 @Luciano99 Kopiącego się nie leży.

9

Nowe konto na dłuższy czas XDD.


0

@Salchent Może być lepszy w zadaniach stricte defensywnych ale nie chce na razie ferować wyroków.

1

@Lionel_Messi10 Klasyk był u niego o 16 :00 , Miami gra dopiero o 23:00 naszego czasu z Dallas to na pewno oglądał popijając mate.

3

@norbi77 Ale jako całokształt Wojuś jest piękny w tym sezonie :)

0

@Salchent Nie wszyscy osiągają szczyty w tym samym wieku.

0

@Worny RSSS kreuje świetnych zawodników.

0

@Salchent "gość jest na poziomie ekstraklasy" Na sspokojnie z takimi wnioskami. Chłopak się może jeszcze rozwinąć.

12

Zapomniałem o historycznej chwili.



Tym razem @Danny Gaucho się nie przyczepi :D

0

Rafał ma wygrywskie okulary :D

0

Jeszcze musimy poprawić w lalidze.

5

Madrid cabron saluda elcampeon!

2

Campeone, campeone!!!Ole, ole ole !!!

1

Siadaj na butle Rydiger!

1

Jules wyrósł jak spod ziemi i jesteśmy bardzo blisko pucharu. Real lepiej rozgrywał dogrywkę a my przecierpieliśmy i ukuliśmy w odpowiednim momencie.

1

Wracamy na thriller.

1

Ja bym tego nie gwizdnął.

0

Cubarsibauer co wyczyścił.

0

Ale meczycho :)

0

Żółw w mundialowo-paryżanskim moodzie. Trza uważać.

2

@mekston Kawasaki będzie walczyć z AlSadd o honor wschodu. Jak przegrają to pełna dominacja Arabów nad Żółtymi.

1

@Lionel_Messi10 Najlepszy kandydat do zastąpienia Lewego.

0

3

Ofensywny trójząb prawdopodobnie zapewnia Naserom awans już w 1 połowie z Yokohamą.
https://streamin.me/v/a93f07c0
https://streamin.me/v/5c4be19c
https://streamin.me/v/c046347d
@mekston @escarabajo @blakkudium @Kessie @Popitek12

0

@FcPortoFan1999 Klatka rzymska z zawiązaną jedną ręką.

1

To już czas na freaki dla Pudźzilli.

0

@Kgorecki2500 Jeśli chodzi o straszenie to Outlast jest według mnie najlepszy.

1

@escarabajo Talisca, Dzeko, Fred zrobili swoje.


https://x.com/GoalsXtra/status/1916183136804725102

8

@blakkudium xG to xD jak mawiał Czesław.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?