Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Wypychany z klubu Firmino na 1;0 z Hilalami w 1/2 LM Azji.
Asysta pięknego Galeno @FcPortoFan1999.
Toney na 2;0 po asyście Mahreza.
https://x.com/alnkhbt44040/status/1917262811782107397
Ahli blisko finału.
@blakkudium @mekston @escarabajo @Popitek12 i inni fani pustyń, wielbłądów
1
@Kellanved95 @Luciano99 Kopiącego się nie leży.
9
Nowe konto na dłuższy czas XDD.
0
@Salchent Może być lepszy w zadaniach stricte defensywnych ale nie chce na razie ferować wyroków.
1
@Lionel_Messi10 Klasyk był u niego o 16 :00 , Miami gra dopiero o 23:00 naszego czasu z Dallas to na pewno oglądał popijając mate.
3
@norbi77 Ale jako całokształt Wojuś jest piękny w tym sezonie :)
0
@Salchent Nie wszyscy osiągają szczyty w tym samym wieku.
0
@Worny RSSS kreuje świetnych zawodników.
0
@Salchent "gość jest na poziomie ekstraklasy" Na sspokojnie z takimi wnioskami. Chłopak się może jeszcze rozwinąć.
12
Zapomniałem o historycznej chwili.
Tym razem @Danny Gaucho się nie przyczepi :D
0
Rafał ma wygrywskie okulary :D
0
Jeszcze musimy poprawić w lalidze.
5
Madrid cabron saluda elcampeon!
2
Campeone, campeone!!!Ole, ole ole !!!
1
Siadaj na butle Rydiger!
1
Jules wyrósł jak spod ziemi i jesteśmy bardzo blisko pucharu. Real lepiej rozgrywał dogrywkę a my przecierpieliśmy i ukuliśmy w odpowiednim momencie.
1
Wracamy na thriller.
1
Ja bym tego nie gwizdnął.
0
Cubarsibauer co wyczyścił.
0
Ale meczycho :)
0
Żółw w mundialowo-paryżanskim moodzie. Trza uważać.
2
@mekston Kawasaki będzie walczyć z AlSadd o honor wschodu. Jak przegrają to pełna dominacja Arabów nad Żółtymi.
1
@Lionel_Messi10 Najlepszy kandydat do zastąpienia Lewego.
0
Dublet Durana.
https://streamin.me/v/c7c6f067
Honorowa Yokohamy.
https://streamin.me/v/fdf6f1b0
3
Ofensywny trójząb prawdopodobnie zapewnia Naserom awans już w 1 połowie z Yokohamą.
https://streamin.me/v/a93f07c0
https://streamin.me/v/5c4be19c
https://streamin.me/v/c046347d
@mekston @escarabajo @blakkudium @Kessie @Popitek12
0
@FcPortoFan1999 Klatka rzymska z zawiązaną jedną ręką.
1
To już czas na freaki dla Pudźzilli.
0
@Kgorecki2500 Jeśli chodzi o straszenie to Outlast jest według mnie najlepszy.
1
@escarabajo Talisca, Dzeko, Fred zrobili swoje.
https://x.com/GoalsXtra/status/1916183136804725102
8
@blakkudium xG to xD jak mawiał Czesław.