Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adi7adi8 Rodriego brakuje. On tam wszystko napędzał niczym silnik.
2
Haaland odżył dzisiaj bez Rudigera.
0
Milion taktyk vs siła przyjaźni, kolejny sezon czas zacząć.
0
@ricardo0705 A coś konkretniej?
0
@MesQueUnClub96 Taki mood.
0
@ricardo0705 Wszystkie reformy się sprawdzają a tacy narzekacze jak ty obejrzą raz na ruski rok i marudzą xd. Nawet nie potraficie swoimi zdaniami pisać tylko "kopiuj i wklej ". Nie masz emocji, bo gra l1 pod szyldem LM z jednoznacznym faworytem. Dostaniesz hity jak RealvsCity to będziesz miał emocje. Po fazie zasadniczej wśród kibiców miałeś raczej większość opinii pozytywnych. Zdrowie zawodników z najwyższej półki jest jak najbardziej problemem, bo rozgrywają coraz więcej min . Rozwiązaniem w przyszłości mogą być większe kadry klubów i repr, dłuższe przerwy miedzy sezonami albo podział sezonów na klubowy i reprezentacyjny. Na pewno żadna federacja nie odpuści i nie zmniejszy ilości meczów, drużyn a wręcz przeciwnie spodziewam się kolejnych reform powiększających .
Zastanawia mnie w takich rozważaniach dlaczego nikt nie czepia się lig krajowych? Tam jest zdecydowanie więcej spotkań ogólnie i to nie atrakcyjnych. Może to one powinny być pomniejszone ?
1
Bombele na 2;0 dla Paryża.
5
Piłka na finał LM.
1
@Criss18Barca Według Cope Karol wymyślił sobie Mendyego na po.
3
@Encore XDD
0
@Marian_Pazdzioch Taka moda :D
1
@Kamiloza91 Tu masz fajnie wytłumaczone.
https://sport.tvp.pl/38875481/super-bowl-futbol-amerykanski-zasady-gry
14
Nie tylko Leo. Cała nasz ekipa ogląda SB.
1
@Marian_Pazdzioch
4
No i Madryty podgonione w tabeli.
1
@FcPortoFan1999 Piękne miasto ale ma swoje wady.
1
@FcPortoFan1999 Oni są z Cornelli!
1
@FcPortoFan1999 W tym wypadku nie mam nic przeciwko.
1
Brais Mendez na 2;1 dla Rsss z papużkami.
https://streamin.me/v/15c7e996
1
@Rewolucja123 Nieźle kinol poszedł Stricklandowi.
0
@VegetaPolska https://media.tenor.com/Bjn1wAAD6WQAAAAM/ding-bell.gif
1
Arena Cruz Azul to niezłe Estadio da Gruz :D
@escarabajo
2
Manita Miami.
0
@Eklerek Mecz odstaje od topki europejskiej ale nie przeceniaj osiedlowych randomów co wyskoczyli pokopać na orliku.
2
Ney wraca do zdrowia :)
3
Na zewnątrz mind ale w środku cacuszko.
https://stadiony.net/pictures/stadiums/usa/superdome/superdome12.jpg
1
@escarabajo Może kloc ale ciągle strzela.
1
Luisito na 4;0.
2
@VegetaPolska "To, że ogarnia mete, to jest coś dobrego" W kontekście zarobkowym i chwilowego spełnienia, którego nie zaznał w normickim funkcjonowaniu tak ale w kwestii moralnej i ciągłości tego typu działań nie do końca. Obejrzyj całość i wtedy wydaj opinię. Nie uważam, aby morałem BB była fascynacja badasowością protaga a wręcz przeciwnie. Reżyserowie starają się nam pokazać jak "krótkie nogi" ma zwrócenie się ku ciemności.
0
@VegetaPolska Bardzo kontrowersyjnie. Jeden z najlepszych protagów w historii, który staje się antagonistą.
@TheNekro94