1

@adi7adi8 Rodriego brakuje. On tam wszystko napędzał niczym silnik.

2

Haaland odżył dzisiaj bez Rudigera.

0

Milion taktyk vs siła przyjaźni, kolejny sezon czas zacząć.

0

@ricardo0705 A coś konkretniej?

0

@MesQueUnClub96 Taki mood.


0

@ricardo0705 Wszystkie reformy się sprawdzają a tacy narzekacze jak ty obejrzą raz na ruski rok i marudzą xd. Nawet nie potraficie swoimi zdaniami pisać tylko "kopiuj i wklej ". Nie masz emocji, bo gra l1 pod szyldem LM z jednoznacznym faworytem. Dostaniesz hity jak RealvsCity to będziesz miał emocje. Po fazie zasadniczej wśród kibiców miałeś raczej większość opinii pozytywnych. Zdrowie zawodników z najwyższej półki jest jak najbardziej problemem, bo rozgrywają coraz więcej min . Rozwiązaniem w przyszłości mogą być większe kadry klubów i repr, dłuższe przerwy miedzy sezonami albo podział sezonów na klubowy i reprezentacyjny. Na pewno żadna federacja nie odpuści i nie zmniejszy ilości meczów, drużyn a wręcz przeciwnie spodziewam się kolejnych reform powiększających .

Zastanawia mnie w takich rozważaniach dlaczego nikt nie czepia się lig krajowych? Tam jest zdecydowanie więcej spotkań ogólnie i to nie atrakcyjnych. Może to one powinny być pomniejszone ?

1

Bombele na 2;0 dla Paryża.

5

Piłka na finał LM.


1

@Criss18Barca Według Cope Karol wymyślił sobie Mendyego na po.

3

@Encore XDD


0

@Marian_Pazdzioch Taka moda :D

1

14

Nie tylko Leo. Cała nasz ekipa ogląda SB.


1

@Marian_Pazdzioch



4

No i Madryty podgonione w tabeli.

1

@FcPortoFan1999 Piękne miasto ale ma swoje wady.

1

@FcPortoFan1999 Oni są z Cornelli!

1

@FcPortoFan1999 W tym wypadku nie mam nic przeciwko.

1

Brais Mendez na 2;1 dla Rsss z papużkami.
https://streamin.me/v/15c7e996

1

@Rewolucja123 Nieźle kinol poszedł Stricklandowi.

1

Arena Cruz Azul to niezłe Estadio da Gruz :D
@escarabajo

2

Manita Miami.


0

@Eklerek Mecz odstaje od topki europejskiej ale nie przeceniaj osiedlowych randomów co wyskoczyli pokopać na orliku.

2

Ney wraca do zdrowia :)


3

Na zewnątrz mind ale w środku cacuszko.


https://stadiony.net/pictures/stadiums/usa/superdome/superdome12.jpg

1

@escarabajo Może kloc ale ciągle strzela.

1

Luisito na 4;0.


2

@VegetaPolska "To, że ogarnia mete, to jest coś dobrego" W kontekście zarobkowym i chwilowego spełnienia, którego nie zaznał w normickim funkcjonowaniu tak ale w kwestii moralnej i ciągłości tego typu działań nie do końca. Obejrzyj całość i wtedy wydaj opinię. Nie uważam, aby morałem BB była fascynacja badasowością protaga a wręcz przeciwnie. Reżyserowie starają się nam pokazać jak "krótkie nogi" ma zwrócenie się ku ciemności.

0

@VegetaPolska Bardzo kontrowersyjnie. Jeden z najlepszych protagów w historii, który staje się antagonistą.


@TheNekro94

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?