0

@VegetaPolska Bardzo kontrowersyjnie. Jeden z najlepszych protagów w historii, który staje się antagonistą.


@TheNekro94

2

Redondo i Allen podwyższają prowadzenie Miami.



1

Tapin goata z Olimpią Tegucigalpa.


1

Mecz amigosów za darmo na yt.


0

@Jackazz Tu oryginalny live


0

@Jackazz Strumyk.

0

Skład amigosów na towarzyski mecz z Olimpią Tegucigalpa.

/photo/1

2

@Kgorecki2500 "Ja wychodzę z domu
Ciemną nocą po kryjomu
Uciekam od żony
Jej gadaniem już znudzony
Jadę na milano
Poflirtować z młodą panną
Bo gdy nie ma Ciebie
Jestem jak bóg młody w niebie"

0

@norbi77 Jak wymieniłeś Hansa Zimmera to trzeba dodać soundtrack z Interstellar.
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=YF1eYbfbH5k&t=413s

1

@fart Net działa przewodowo do pc przez modem od kablówki ale wifi nie będę miał z tydzień zanim nie zamówię nówki.

3

Zdechł mi router po 15latach [*] rip .

0

@Dejvo Wygląd kwestia subiektywna.

0

@mekston Xg to xd jak mawiał Czesław.

0

@Kamiloza91 Farfocle też trzeba umieć wykorzystywać.

0

No i pojawił się Mekambe.

0

@Dejvo Można nie lubić Realu ale stadion mają topkę światową. Zamykany dach, ekran 360° to lvl na NFL i finały KMŚ,LM,Euro,MŚ.

1

@fart Szykuje się dwumecz retardów z najdroższymi składami na świecie xd.

0

Golazo w lidze szwajcarskiej.
https://tiny.pl/r_r0v6ng

1

Julek mógł ich wykończyć...

0

Może Czua jest słabym pomocnikiem ale za to na śo fauluje na karnego XD

0

Jest kontakt. Musi być 11!

2

Ale było słychać fucka Juda XD

1

@Gibbon_FCB On jeszcze na śo sb pogrywał.

0

Roberto Carlos czy Marcelo. Który najlepszym lo w historii?

0

@katalonczyk987 Ich hymn, nasz śpiewany a capella, Live, Sevilli, Romy są najlepsze na świecie.

0

@FcPortoFan1999 To miłego seansu. Ja odpalę sobie derby Madryciątek.

0

@FcPortoFan1999 Oglądam Orzełki , Francję, Holandię. Wcześniej Arabia, Dojcze,Angole, jakieś skróty z Australii ale na ekstra poza Widzewem się nie skuszę.

1

Pod wpływem rambli puściłem paletkarzy jak Hurkacz wygrywał.. Już mi się nie chce dalej oglądać.

4

Hilale remisują z Damaciem 2;2.
@mekston @escarabajo @Popitek12 @blakkudium

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?