Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@escarabajo Zapowiedzi, ciekawostki z całego piłkarskiego świata.
3
@escarabajo Dzięki.
@blakkudium wrzuca więcej ode mnie ale mniej poza mainstreamowych.
0
Harry Magłaja XDD
https://i.imgur.com/kNwcq9O.png
5
The szwagiers.
1
@blakkudium Wcześniej PSG a teraz Milan. Z nim co tydzień coś nowego.
2
@Eklerek Stop! Teraz węgorz! Patrzcie świnie , król parkietu ręka jak złamana. Naku#$iam węgorza nananananana.
1
@Faro Który później występował w reklamie promującej ZEA XD.
3
@Comfortable_ Długie.
3
Logrones przegrało ale zdobyło nasze serca,wątroby i nerki.
3
@norbi77 Nie ma drugiego takiego klubu. Oni są poza skalą w większości rozgrywek. Wyjątek stanowią SPH i CDR.
0
@FcPortoFan1999 Lubisz takie karne.
2
NIco Ramosa odwalił w karnych.
1
@Marian_Pazdzioch Blendy z colą a malty żadnych dodatków nie potrzebują.
3
@norbi77 Niskie ale takie flopy się wydarzyły. W sporcie, szczególnie na najwyższym poziomie, zawsze istnieje pewne ryzyko, że nawet najlepsi zawodnicy zawiodą w kluczowych momentach. Messi mimo, że jest goatem psuł karne z Chelsea, w finale CA 2016r. Baggio nie trafil w finale Mś, dużo jeszcze można by znaleźć takich przykładów.
Real też nie jest wolny od takich momentów np. Ramos posyłający piłkę na orbitę z Bayernem w karnych w seznoie 11/12.
3
@MesQueUnClub96 Japońskie animce mają dowalone soundtracki.
A z zachodnich to w tych najpopularniejszych tytułach jak Shrek,Epoka,Krol Lew, Coco itp.
2
@norbi77 Szczęściu trzeba pomóc. Karius,Ulreich Doonnaruma,Neuer mylili się ale na posterunku byli Benzema,Bale,Joselu. Sędziowie zawsze będą się mylić. W ich przypadku jak wygrywają najwięcej to rzecz jasna będzie najwięcej na ich korzyść.
3
@norbi77 Jeśli wymieniasz dużo przykładów to znaczy, że jest to regularne. Czy jeśli coś zdarza się regularnie to jest to tylko i wyłącznie fart?
0
@Messibestplayerintheworld W finale miło byłoby zobaczyć klasyk :)
1
@Messibestplayerintheworld Pewnie pomęczymy się trochę z nimi.
1
@Messibestplayerintheworld Atletyczne Bilbao i atletyczny Madryt coś cienko dzisiaj.
1
@MesQueUnClub96 Nic już się nie chce jak kiedyś.
#boomer,zoomer
1
@MesQueUnClub96 Pies.
1
OL wygrywa po samobóju Khalil Fayada w końcówce z Montpellier .
https://streamin.me/v/b7e0f500
0
@D10SLEO Gerd Muller.
2
@GeneralXavi Szczęsny sigma.
0
@draxidox Bardzo przyjemna.
1
@FcPortoFan1999 Dobry ale niedoskonały przez brak Euro.
2
Kosmiczny mecz w Guimarães.
2
@blakkudium Piękny dublet.
7
@Popitek12 Ostatnie nagranie @Kessie przed zniknięciem.