Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Ale to jest ich narodowy XDD
1
@DonCarletto Łysy wygrał fest. Rywalizuje z superligą, uefą i ma dodatkowe rozgrywki.
2
@FcPortoFan1999 W 2023 Repra Kataru broniła tu mistrza Azji+ mecze eliminacyjne.
1
@takisobiektos Tylko w nba masz jedną federacje a w piłce multum. Musiałby jakiś gigant streamingowy jak amazon,netflix wyłożyć kupę siana na te wszystkie licencję. Na razie chyba tylko mls poszedł w league passy z darmowymi meczami co kilka kolejek.
1
Rodrygo się zchamił ale wyszło na jego.
1
@adi7adi8 To piłkę będzie oglądac coraz mniej ludzi. Już teraz przegrywają z darmowymi socialami z opcjami premium rywalizację o uwagę widza .
0
@DonCarletto Niby nazwa ta sama ale turniej inny. W poprzedniku rywalizowały ze sobą tylko Europa i AmerykaPoł(coś jak teraz w reprach finalissima) a teraz wszyscy mistrzowie kontynentów mają możliwość wygrać.
1
Oby takie streamy za free jak to fifa+ weszły w przyszłości do europejskich pucharów i top5.
1
I takie krótkie i przyjemne halftimeshow to może być a nie 4 godz z Shakirą.
2
@PizzerMan Podbijam i leci git.
0
@kejdzi Warto dodać też, że krótsze playoffy w superlidze unify wydają się gorszym rozwiązaniem. Chociaż jeden mecz w półfinale na neutralnym terenie brzmi ciekawie.
1
@kejdzi Też uważam, że ligi blue i union są nieprzemyślane. Powinny być tak samo skonstruowane jak star i gold. Superliga miała być bardzo elitarna a nie przyjmować kształtu mniejszych, przypudrowanych rozgrywek uefoskich. Zakładając idealistycznie, że wszyscy się na ten projekt zgadzają to dostaniemy ligę star i gold lepsze od lm, le. Blue lepszą od lk ale gdzieś koło 10 kolejki zasadniczego sezonu jak wspominałeś zacznie się odpuszczanie i rezerwowe składy u tych, którym nie idzie. Liga union z problemami jak blue będącą jeszcze większą ligą śmiechu niż lk. Dobra dla naszych ekstraklasowców.
"Prowadzenie 2 europejskich pucharów na raz będzie bardzo ciężkie do zrobienia a jakoś nie widzę UEFY żeby tak z dnia na dzień zrezygnowała ze swoich pucharów."
Gra o sumie zerowej raczej tutaj będzie. Wszystko na razie wskazuje na porażkę sl. Wątpię w scenariusz, że jedni będą grać w rozgrywkach uefy a drudzy w rozgrywkach a22 sports. Mielibyśmy kibicowsko czas gorszych sezonów z dwoma wybrakowanymi produktami dopóki ktoś nie wykosiłby konkurencji z rynku. Tym bardziej nie wierzę w koegzystencję tych dwóch tworów i rozdmuchania kalendarza do gigantycznej liczby meczów. Już teraz mamy narzekania niektórych zawodników na dużą ilość spotkań (Kounde,Rodri,Alisson,Tchouaméni,Bernardo Silva) a wtedy mogłyby zacząć się strajki.
Co do podziału slotów jaki proponują to wygląda to tak;
Liga Star: 12 ekip z bezpośrednim awansem z lig krajowych, 2 ekipy z eliminacji, 2 mistrzów z poprzedniego sezonu (Star i Gold) = 16 uczestników
Liga Gold: 8 ekip z bezpośrednim awansem z lig krajowych, 7 ekipy z eliminacji, 1 mistrz (Blue) = 16 uczestników.
Liga Blue: 14 ekip z bezpośrednim awansem z lig krajowych, 17 ekip z eliminacji, 1 mistrz (Union) = 32 uczestników.
Liga Union: playoffy dla ponad 100 klubów i wejście do rozgrywek dla 32 drużyn.
1
@macio_944 Sztuczna.
5
@Kapitan hawk
2
@AmigoBlancos No ale weź tam zmień tą madrycką tv :D
@Martwy Poczułem się przez chwilę jak na dzidce.
2
@AmigoBlancos "bawi Footroll." O to chodzi w jego kanale.
2
@bartas97 Powtórzymy po karnym Błaszczykowskiego z Portugalią.
6
@Kapitan hawk Mecz trwał 5 albo 6 godz do rana z koncertem Shakiry XD.
0
@kuz Ból tyłka o sędziów bawi niezależnie od klubu.
0
@tomek8756 Serio wy wypominacie sezony 16/17 , 17/18 jak jeszcze nie było varu?
1
@Jakchcesz Byznesmen. A ząbek został poświęcony przy otwieraniu piwka.
0
@AmigoBlancos Jak napisałem nie jarałem się Roque. Jaram się teraz Estevao ale nie jestem w stanie stwierdzić jak poradzi sb w Chelsea na poziomie PL. Możliwe, że podzieli los swoich wcześniejszych nahypowanych kolegów z kraju kawy .
0
@capricornusjrk W 23r jak zawalał setki w CopaLibertadores to zapaliła mi sie czerwona lampka .
Roque też mi się w Paranaensenie podobał.
0
@capricornusjrk A wystarczyło go pooglądać w Palmeiras i u Brazoli i nikt by się nie nahypowal.
1
@FcPortoFan1999 Może nie wygracie mistrzostwa ale za to w lidze fraudów też nie gracie.
4
Dublet Trincao z Boavistą.
https://streamin.me/v/89e1e2bb
3
Karny dla Juve w 94min.
edit; Vlaho wykorzystuje 11, Mamy 2;2.
5
Był zagrożony zawieszeniem i się spruł do sędziego XD
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem. Musisz się spytać Karolka. On wygrywał 5lm i każdą ligę z top5.
0
@FcPortoFan1999 Za mało stężenia madrycianu trafianu w ekipie smoków.