Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bawię się podczas tej walki tak świetnie jak na Barca- Atleti.
1
@Popitek12 My im promujemy ligę piłkarską na bambie a oni biletów na walkę nie wysyłają... Dziady jedne.
3
Franco(nie dyktator) dobija Moreirense.
https://streamin.me/v/cd84e091
@FcPortoFan1999
1
@Kapitan hawk W SPH będzie z nimi ciężko.
1
Młody Rodrigo do asysty dorzuca bramkę.
https://streamin.me/v/280896ce
@FcPortoFan1999
1
@macio_944 Znowu Czesław miał rację, że xg to xd.
1
Gdybym napisał co sądzę o tym meczu to dostałbym perma.
2
@Lionel_Messi10 Jak ktoś pisze, że Robert ma drybling jak Leo to jest nietrzeźwy, niepoczytalny albo troluje.
2
@Lionel_Messi10 Klasyczne 9 jak Lewy czy Erling są bardzo zależne od serwisu drużyny.
0
@MOLESTA Chyba chodzi o to, ze piłka jest nieoczekiwana.
Giuliano Simeone ma na swoją obronę to, że oczekiwał strzału Fermina.
0
Samu na 1;0 dla Porto z Moreirense.
https://streamin.me/v/7648d288
@FcPortoFan1999
0
@LeoMessiiBarcaPepa Xaviniesta new generation.
1
Roletosysta Gaviego pierwsza klasa.
https://streamin.me/v/b1e43b00
1
@Eklerek Z karpiem tak trzeba działać.
2
@Kondi99 Jak boixosów nie wpuszczą to będzie często stypa.
2
Manita kanonierów.
1
@Mario96w
0
@PizzerMan W porządku.
1
@FcPortoFan1999 Obrońca mniejszych klubów :D
6
@Kapitan hawk Koszerny zapach butów na klatce schodowej XD.
3
@FcPortoFan1999 Przez to, że nie oglądasz ligi fraudów.
4
@MESSIah16 Dziękujemy za humanistyczny przekaz z hazbary.
0
@Danny Gaucho Poprawione .
2
@DonCarletto Pod koniec sezonu 1973–74 Molowny, który pracował w Realu Madryt na stanowisku dyrektora (gdzie pozostał do 1990 r.), zastąpił Miguela Muñoza na stanowisku szefa pierwszej drużyny. W tym roku zdobył krajowy puchar .
Transfermarkt błędnie mu wpisuje wygraną za copa del rey z sezonu 73-74.
0
@JanneAhonen Fifa nalepkę daje.
https://zapodaj.net/images/6dde426f43439.png
0
@JanneAhonen Mamy dwa turnieje o mś tak samo jak dwóch najlepszych piłkarzy na świecie.
0
@FcPortoFan1999 Nie mogli, bo łysy powiedział today I feel is the new creator of tournaments.
0
@FcPortoFan1999 Twój klub był ostatni mistrzem interkontynentalnego. Wygrywaliście też w 1987r a więc nie jest tak źle. My mamy od was tylko jednego mśa więcej.
3
Jeśli liczymy ten tytuł jako kolejny interkontynentalny to Real wygrywa po raz 4. Stają się tym samym liderem w klasyfikacji historycznej wyprzedzając Milan,Nacional,Penarol,Bocę- 3tytuły. Ogólnie z kmśem będzie to 9 mistrz świata Realu.
Pełna lista klubowych mistrzów świata;
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_world_champion_football_clubs
3
@JordiAlbion Takie składają obietnice. Problem w tym , że nikt poza Barcą i Realem nie wykazuje inicjatywy co do startu tego projektu.