Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gabriel Sara na 3;0 dla Galaty w derbach.
Mitro z karnego na 2;0 dla Hilal z Ittihad
1
@fart Arabskie hity na razie jednostronne.
0
Porto1;0 z Guimaraes
https://x.com/AlexRM770/status/1837557975633854521
@FcPortoFan1999
6
MItro na 1;0 dla Hilali w hicie RSL
0
@ricardo0705 Nie pomyliło ci się do kogo piszesz?
2
Rioja na 1;0 dla Valencii z Gironą.
Dani Gomez na 2;0
0
@Commando Na żywo nie można, bo mecz jest w NY.
0
@Lanosss Największe hiciory ostatnio zawodzą.
4
Legendarny obiekt już gotowy na występ goata.
3
Mertens na 2;0 dla Galaty po asyście Osimhena w derbach Stambułu.
https://x.com/golradar1/status/1837544997345706205
3
Toreira co za golazo z Fenerbace.
1
@FcPortoFan1999 Pewnie zalegali grafikowi z zapłatą ;p
2
@FcPortoFan1999 W portugalskiej zmienili grafikę z wynikami.
https://zapodaj.net/images/8dcc27fb80732.png
2
@mekston @escarabajo Z tym Neymarem to jakieś cyrki są. Ostatnio czytałem, że nie przeszedł testów medycznych i nie zagra do końca roku. Tymczasem Hilale wrzucają twitty jak trenuje normalnie XD
1
@Comentateiro Na atmosfericia może się przydać.
0
@FcPortoFan1999 Oby smoki nie podeszły do kmś jak ty.
0
@mordini123 Słyszałem o spekulacjach na temat efektywnego czasu gry. Xavi na jakiejś konfie o tym wspominał.
0
@FcPortoFan1999 Wątpię ale jak coś to fifa+ ma bardzo dobra jakość. Już a22sports zajmujące się superligą sugerowało transmisję meczów ma legalnych streamach za darmo z opcją premium. Może fifiarze przy jakiś fiaskach negocjacyjnych spróbują czegoś takiego. Chociaż najprawdopodobniej z kimś innym niż aplowcy się dogadają.
1
@mordini123 Pomysł SL nie wziął się z kosmosu.
1
@FcPortoFan1999 Teraz sprawdziłem to Porto jedzie na te kmś. Powinieneś więc wyczekiwać tego turnieju.
0
@mordini123 FIFA zobowiązała się płacić więcej niż UEFA za LM. Mieli dogadane już coś z Apple ale ci zrezygnowali. Najprawdopodobniej przez brak naszego awansu i awansu Arsenalu. Dogadają się z jakąś tv ale możliwe, że łysy będzie musiał zejść ze stawki.
@FcPortoFan1999 Jakby ktoś z ekstra awansował to czekałbyś na kmś z zapartym tchem.
3
Dodi strzela dla Sevilli
@MesQueUnClub96
2
@AFA Jak wstawisz ranking fify to z automatu leci koment" heheh kadra x tak wysoko" albo "dlaczego kadra y tak nisko?". Tak naprawdę fifa sporządza ten ranking merytorycznie i stworzyła algorytm uwzględniający prestiż rozgrywek w jakich repra punktuje.
Pdf do poczytania jak komuś się chce
https://digitalhub.fifa.com/m/f99da4f73212220/original/edbm045h0udbwkqew35a-pdf.pdf
1
@mekston Legendarne Yankee Stadium gościło przez lata najlepszych baseballistów. Pora na występ goata piłki nożnej.
1
Talisca dobija Ettifaq
1
Maszyna Pioliego ruszyła
https://x.com/SoccersCLICKS/status/1837210242452471946
1
@escarabajo Nawet dublet
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/1flidjq/al_ahli_21_damac_ivan_toney_46/
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/1flirok/al_ahli_42_damac_ivan_toney_9016/
4
Urugwajski Peñarol wygrał z Flamengo na Maracanie 1;0 w 1 meczu 1/4 Copa Libertadores. Jedyną bramkę zdobył po pięknej akcji drużynowej Javier Cabrera.
@mekston @escarabajo @blakkudium @AFA
5
Najgorsze, że człowiek już się do tych eurowpierdzieli przyzwyczaił.
1
Antek ładnie ugotował mecz dla materacy.