Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AFA Zobaczymy czy utrzymają prowadzenie.
0
@mekston Obejrzałbym go w lepszym klubie niż AV.
4
Zabawna bramka na 1;1 dla Chile z Boliwią.
https://streamin.me/v/ynfi1zdl
1
@AFA Real,PSG to dobre kierunki pod wygrywanie trofeów. W UTD zyskałby raczej tylko marketingowo. Może jakieś Carabao czasami by wpadło.
4
@TheNekro94 Supporters Shield loading ⌛
2
@ViscaelBarca2007 City,Lipsk,Arsenal,Brugge,Lille,PSV,Bologna,SturmGraz to świetne sprawdziany dla niego.
1
@FcPortoFan1999 Tak jak pisałem. Frytki, placki ziemniaczane czy młode z koperkiem są lepsze niż sterydy.
0
@FcPortoFan1999 Gyokeres przestań Porto prześladować!
5
Honduras-Trynidad w LNConcacaf i takie golazo zawodnika Miami
@escarabajo @mekston
1
@ViscaelBarca2007 Ktoś wyda za niego gruby hajs i będzie prawdopodobnie gwiazdą.
0
@PatrykBarca Wspominałem o Czechosłowacji.
0
@FcPortoFan1999 Jak Pegula ma wygrać, gdy Sabalenka jest na ziemniaczanym dopingu?
5
Luca de la Torre trafia do siatki i Amerykanie łapią kontakt.
@escarabajo @mekston @blakkudium
4
Jonathan David na 2;0 z USA
@escarabajo @mekston @blakkudium
0
@escarabajo Kanadyjczycy to samo.
2
Bramka Shaffelburga w towarzyskim meczu USA-Kanada.
@escarabajo @mekston
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 Ale napisz, że JE Pan Borek wynosi sprawy na zewnątrz.
0
@PatrykBarca O Bahamy.
0
@FcPortoFan1999 Chodziło mi o to, że nie miałeś 1/8. Pimpki też potrafią zaskoczyć jak np. Gruzja.
0
@FcPortoFan1999 Fakt ale wtedy jak już się dostałeś na ME to łatwiej było zajść dalej. Przynajmniej teoretycznie.
0
@PatrykBarca Nic nie ukrywali na turniejach. Zsrr wygrywało ME 60 i IO w 56r 88r.
0
@mariosss20 ZSRR i Czechosłowacja miały największe sukcesy i już nie istnieją. Węgrzy mieli to soje słynne złote pokolenie ale to już dawno i nieprawda.
@FcPortoFan1999 MŚ u siebie im się udały ale reszta to raczej rozczarowania.
0
@FcPortoFan1999 Ja tej Iwony nie znam i chyba dobrze.
2
Trafienie Dzeko z Holandią
https://caulse.com/v/37319
0
@Pressinho Masz następne- Nie lubię Gwiezdnych Wojen.
0
@FcPortoFan1999
Ten Pavlović https://x.com/UniversBayern/status/1832514536684818567
1
Wirtz na 3;0 dla Niemiec
https://x.com/footbalwrld/status/1832511663695614055
2
Gol Musiali
https://x.com/EurooEuro/status/1832509701634113821
Gakpo na 3;1
https://x.com/centregoals/status/1832510129884819927
1
@AFA Ostatnio świetne golazo im wyszło co wstawiłeś.