0

@AFA Zobaczymy czy utrzymają prowadzenie.

0

@mekston Obejrzałbym go w lepszym klubie niż AV.

4

Zabawna bramka na 1;1 dla Chile z Boliwią.
https://streamin.me/v/ynfi1zdl

1

@AFA Real,PSG to dobre kierunki pod wygrywanie trofeów. W UTD zyskałby raczej tylko marketingowo. Może jakieś Carabao czasami by wpadło.

4

@TheNekro94 Supporters Shield loading ⌛

2

@ViscaelBarca2007 City,Lipsk,Arsenal,Brugge,Lille,PSV,Bologna,SturmGraz to świetne sprawdziany dla niego.

1

@FcPortoFan1999 Tak jak pisałem. Frytki, placki ziemniaczane czy młode z koperkiem są lepsze niż sterydy.

0

@FcPortoFan1999 Gyokeres przestań Porto prześladować!

5

Honduras-Trynidad w LNConcacaf i takie golazo zawodnika Miami


@escarabajo @mekston

1

@ViscaelBarca2007 Ktoś wyda za niego gruby hajs i będzie prawdopodobnie gwiazdą.

0

@PatrykBarca Wspominałem o Czechosłowacji.

0

@FcPortoFan1999 Jak Pegula ma wygrać, gdy Sabalenka jest na ziemniaczanym dopingu?

5

Luca de la Torre trafia do siatki i Amerykanie łapią kontakt.


@escarabajo @mekston @blakkudium

4

Jonathan David na 2;0 z USA


@escarabajo @mekston @blakkudium

0

@escarabajo Kanadyjczycy to samo.

2

Bramka Shaffelburga w towarzyskim meczu USA-Kanada.


@escarabajo @mekston

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 Ale napisz, że JE Pan Borek wynosi sprawy na zewnątrz.

0

@PatrykBarca O Bahamy.

0

@FcPortoFan1999 Chodziło mi o to, że nie miałeś 1/8. Pimpki też potrafią zaskoczyć jak np. Gruzja.

0

@FcPortoFan1999 Fakt ale wtedy jak już się dostałeś na ME to łatwiej było zajść dalej. Przynajmniej teoretycznie.

0

@PatrykBarca Nic nie ukrywali na turniejach. Zsrr wygrywało ME 60 i IO w 56r 88r.

0

@mariosss20 ZSRR i Czechosłowacja miały największe sukcesy i już nie istnieją. Węgrzy mieli to soje słynne złote pokolenie ale to już dawno i nieprawda.
@FcPortoFan1999 MŚ u siebie im się udały ale reszta to raczej rozczarowania.

0

@FcPortoFan1999 Ja tej Iwony nie znam i chyba dobrze.

2

Trafienie Dzeko z Holandią
https://caulse.com/v/37319

0

@Pressinho Masz następne- Nie lubię Gwiezdnych Wojen.

1

1

@AFA Ostatnio świetne golazo im wyszło co wstawiłeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?