1

@blakkudium Cudna asysta Musiali i gol Guerreiro.

0

Piękna bramka Guerreiro z Dinamem.

1

Gol Rashfroda z Barnsley w Carabao
https://streamff.com/v/1019e61a

1

@Comentateiro Slovanowi się udało dostać to może i my zagramy raz na 15-20lat.

1

@Hosh Nie patrząc na moralność działań to wykonują regularnie sprawną projekcie siły wobec swoich wrogów.

2

Dwa pierwsze mecze świetnie zobrazowały przewagę top5 nad drugim europejskim garniturem.

0

@Dosq Tylko my starsi kibice jesteśmy już "zarażeni" oglądaniem futbolu. Ponarzekasz i podejrzewam, że się przyzwyczaisz. Takiego kilku,klikunastolatka jak nie zachęcisz w młodym wieku do kibicowania to może już być oto ciężko w przyszłości.
Takiego ciągłe pobudzeni typu rolki,tiktoki to jest akurat kwestia do poprawy w socialach jak twitter, żeby szybciej wstawili bramki czy higlihty. W NFL, czy NBA działa to zdecydowanie sprawniej.
W ogóle tego typu dyskusja jest stara jak świat. W pewnym momencie zaczyna się przestawać nadążać za trendami i dziwimy się po co potrzebne są jakieś zmiany. Widziałem, kiedyś artykuł z lat 90 twierdzący o tym , że w domach większości ludzi pc będzie niepotrzebny. Sam Bill Gates twierdził, że system 64bitowy nie przyda się zwykłemu użytkownikowi ""640 KB pamięci powinno wystarczyć każdemu"". We wspomnianej przez mnie wypowiedzi Pereza nt SL wasz Prezio dał świetny przykład firmy Kodak co przestała się rozwijać, dostosowywać do zmian rynkowych i straciła ogromną wartość w stosunku do tego co kiedyś posiadała. Taka jest brutalna rzeczywistość kalendarza, że przyszły świat jest budowany pod młodych i jeśli się do tego nie dostosujesz wylecisz z rynku albo bardzo osłabniesz. Ja np nie widzę zastosowania dla normików w sprawie krypto czy tokenów ale może to będzie kiedyś codzienność?

2

@blakkudium Ambasada time ;D

0

@Dosq Każdy dostaje sprawiedliwie według koszyków. We wcześniejszym formacie też losowały się łatwiejsze i trudniejsze grupy.
"po cholerę zmieniać coś co działa idealnie od 30 lat?" Aby się rozwijać i istnieć ciągle na runku rozrywkowym. Czytałeś wystąpienie Perez o Superlidze . Mówił on tam wyraźnie, że świat się zmienił. Mamy nowe technologie , social media gry itp. Coraz trudniej jest zachęcić młodego widza do regularnego oglądania piłki. Uwaga ludzi jest teraz bardzo rozporoszona. Wasz Prezes wskazywał też regularne spadki w rankingu Forbesa w przeciwieństwie do lig z USA. Piłkę może czekać bańka jeśli nie zmieni się tego trendu. Stąd mamy nową lm, kmś, powrót interkontynentalnego i aby UEfa i Fifa zachowały swój monopol i nie przegrały z a22sports.
" Akurat jako kibice Barcelony nauczeni przez ostatnie kilka lat powinniście wiedzieć, że bardzo łatwo było się potknąć w grupie i czasami wystarczył 1-2 porażki, które spowodują brak awansu." No i bardzo dobre, że teraz jak nam nie pójdzie wywalczenie miejsc 1-8 to gramy fazę barażową zamiast spadków do LE. Fatalnie się ogląda LE po spadku z LM.

1

@barcelonaLM w playoff mogą spotkać się drużyny z tego samego kraju.

1

@Dosq Nie podoba ci się SL,bo daje za dużo bogatym ale chcesz się obudzić na playoff, gdzie będa grać sami bogaci. Bardzo logiczne :D Jak spojrzysz sb na mecze w fazie ligowej po reformie to dostajemy od razu mecze jak z fazy pucharowej w tym finały z poprzednich lat.
https://pbs.twimg.com/media/GWKkI2tWwAARxrw?format=jpg&name=large
Kłoci mi się to z twoim argumentem o braku emocji. Przekombinowanie?
Oglądasz to wyjaśnienie i wszystko staje się jasne


Według mnie nowa LM jest bardziej sprawiedliwa, dochodowa i bardziej emocjonująca.

3

AV-YB 3;0 do przerwy. Jednak nie uznał gola Watkinsa.

5

@blakkudium Niezły wylew defensywy YB.

4

Tielemans na 1;0 dla AV z YoungBoys.
https://x.com/FootbalIhub/status/1836091596057739354

2

Mckennie podwyższa prowadzenie Juve.

0

Cancelo bramka w LmAzji z Al Rayyan.


1

@Sulimo Podejrzewam, że prędzej poszerzą kadry klubów,repr niż zmniejszą ilość meczów.

1

@escarabajo Też lipna godz w czasie lm ;/ Jeszcze Hilale o 18;00 i laliga, pl ,carabao zbiega się z CL. Powalony ten terminarz.

1

@escarabajo Turecka gra w primetimie zach Europy i leciało wtedy kilka innych spotkań. Trudno wychwycić wychwycić wszystkie szcegóły +stream miał średnią jakość.

1

@escarabajo Ja już zapomniałem o tym meczu xd.
Faktycznie mój błąd. Widać w 2;36, że kolega mu zabrał bramkę.


10

Dzisiaj wraca najlepsza liga klubowa w Europie!


Pierwszy tydzień szykuje się zacnie.

Tu wyjaśnienie wszystkich zmian jakby ktoś jeszcze się z nimi nie zapoznał.

0

@kanver_ Lm azji a nie liga krajowa. Persepolis to drużyna z Iranu.

1

@Popitek12 Kibicujesz Persepolis?

8

@Kessie po robocie u Lucka strzela piękne bramki.
https://x.com/GoalsXtra/status/1835741756748415252

1

Wystartowała Azjatycka Lm i już mamy niespodzianki . Naserzy zremisowali z iracką Shortą a aktualni mistrzowie AlAin(ZEA) zostali zatrzymani przez katarskie AlSadd.Obydwa spotkania po1:1. Transmisje spotkań na oficjalnym profilu AFC. https://www.youtube.com/TheAFCHub

2

@Lionel_Messi10 14lat... :O Coraz młodsze te talenty w zawodowej piłce. Już go podobno City zaklepało.

2

@escarabajo Mi się jego gra lepiej podoba niż Endricka i Roque ale czy w Europie będzie tak samo błyszczał?

1

@arasz1819 W lipcu przechodzi do Chelsea i zobaczymy co pokaże na najwyższym poziomie.

6

Estevao nie przestaje strzelać w Brazylii.


@mekston @escarabajo @blakkudium @AFA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?