Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rust_Cohle I pewnie zp jakby Brazole nie wygrali CA.
2
@Comentateiro Aż w uszy kuje.
1
@Comentateiro Trę chrzan.
2
Rambla rząda Fullkruga!
0
Ktoś się pytał po co Havertz. Aby strzelić karniaka.
1
@mekston W mls to już wogóle ciężary. Różne temp czy strefy czasowe.
1
@Firestone W ekstra słońce przeszkadza.
0
@FcPortoFan1999 Nie dyskryminuj Kacperka ojcem!
1
@VegetaPolska Kobieta jest kobietą niezaleznie od miejsca zamieszkania. Jak jedziesz jako ktoś nowy, nieznajomy to masz lekką przewagę nad tubylcami. Nie zwalnia cię to jednak od bycia facetem i jak odwalisz jaķąś manianę to gaijince sie odechce białasa xd
0
@FcPortoFan1999 Na stadionie Eintrachtu jest tylko dach w Niemczech.
1
@tomek8756 Tak nawaleni, że deszcz nie przeszkadza :p
1
@VegetaPolska Kobiety wybierają partnerów na równi albo ponad. Ci niżej w hierarchii spolecznej ich raczej nie będą interesować.
3
@Lionel_Messi10 To jest tak jakbyś powiedział, że ręczna, kosz i siata to to samo bo wszędzie gra się rękami.
1
@zadafcb NFL jest ponad wszystkimi ligami sportowymi.
0
@VegetaPolska To, że nie reprezentują większosci społeczeństwa w posługiwaniu się jezykami obcymi i o to, że jako przeciętny koleś nie masz szans u takiej laski.
2
@Lionel_Messi10 Z futbolu amerykańskiego.
0
A w CA zamykane dachy większości stadionów i nie ma takich problemów.
3
@Lionel_Messi10 Ukradli barwy Dolphins XD
1
@VegetaPolska Aktorki to nie jest dobra próba reprezentacyjna i trochę za wysoka miara dla normika.
1
@maroon O to mi chodzi.
1
@matirix20 Nie ma ten momemt większego talentu niż Yamal.
1
@VegetaPolska Azjaci nie chcą się uczyć angielskiego a ty byś chciał, żeby polski umiała ;D
"Azjatki lubią Europekczykow"- takie dziewczyny mają swoją nazwę w Japonii. Mówi się na nie gaijinki.
3
@kasztanowaty Ja już przez okno wywaliłem tv . Na szczęscie był to radziecki rubin i rozwalił ziemie zamiat siebie.
0
@Kgorecki2500 Popieram.
0
@PatrykBarca Jeszcze nie.
0
@TaleOfUs Są różne zboczenia.
1
@macio_944 Poprawie się Maćku ale pizza z ananasem nie przestanie mi smakować.
5
@fart Do czterech zwycięstw gramy.
3
@macio_944 Przezes wysyłał mnie 2 razy na wypoczynek. Już wystarczy.
3
@ShawnC Pizza z ananasem jest dobra.