2

@Rust_Cohle I pewnie zp jakby Brazole nie wygrali CA.

2

@Comentateiro Aż w uszy kuje.

1

@Comentateiro Trę chrzan.

2

Rambla rząda Fullkruga!

0

Ktoś się pytał po co Havertz. Aby strzelić karniaka.

1

@mekston W mls to już wogóle ciężary. Różne temp czy strefy czasowe.

1

@Firestone W ekstra słońce przeszkadza.

0

@FcPortoFan1999 Nie dyskryminuj Kacperka ojcem!

1

@VegetaPolska Kobieta jest kobietą niezaleznie od miejsca zamieszkania. Jak jedziesz jako ktoś nowy, nieznajomy to masz lekką przewagę nad tubylcami. Nie zwalnia cię to jednak od bycia facetem i jak odwalisz jaķąś manianę to gaijince sie odechce białasa xd

0

@FcPortoFan1999 Na stadionie Eintrachtu jest tylko dach w Niemczech.

1

@tomek8756 Tak nawaleni, że deszcz nie przeszkadza :p

1

@VegetaPolska Kobiety wybierają partnerów na równi albo ponad. Ci niżej w hierarchii spolecznej ich raczej nie będą interesować.

3

@Lionel_Messi10 To jest tak jakbyś powiedział, że ręczna, kosz i siata to to samo bo wszędzie gra się rękami.

1

@zadafcb NFL jest ponad wszystkimi ligami sportowymi.

0

@VegetaPolska To, że nie reprezentują większosci społeczeństwa w posługiwaniu się jezykami obcymi i o to, że jako przeciętny koleś nie masz szans u takiej laski.

2

@Lionel_Messi10 Z futbolu amerykańskiego.

0

A w CA zamykane dachy większości stadionów i nie ma takich problemów.

3

@Lionel_Messi10 Ukradli barwy Dolphins XD

1

@VegetaPolska Aktorki to nie jest dobra próba reprezentacyjna i trochę za wysoka miara dla normika.

1

@maroon O to mi chodzi.


1

@matirix20 Nie ma ten momemt większego talentu niż Yamal.

1

@VegetaPolska Azjaci nie chcą się uczyć angielskiego a ty byś chciał, żeby polski umiała ;D
"Azjatki lubią Europekczykow"- takie dziewczyny mają swoją nazwę w Japonii. Mówi się na nie gaijinki.

3

@kasztanowaty Ja już przez okno wywaliłem tv . Na szczęscie był to radziecki rubin i rozwalił ziemie zamiat siebie.

0

@Kgorecki2500 Popieram.

0

@PatrykBarca Jeszcze nie.

0

@TaleOfUs Są różne zboczenia.

1

@macio_944 Poprawie się Maćku ale pizza z ananasem nie przestanie mi smakować.

5

@fart Do czterech zwycięstw gramy.

3

@macio_944 Przezes wysyłał mnie 2 razy na wypoczynek. Już wystarczy.

3

@ShawnC Pizza z ananasem jest dobra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?