2

6

Bramka Pellistriego po asyście Araujo z Boliwią


Nunez na 2;0

@escarabajo @mekston @blakkudium @AFA @PatrychoO @Sulimo

5

Dwa karne w meczu Wenezuela-Meksyk. Wenezuelczycy trafiają a Meksykanie pudłują.



@escarabajo @mekston @blakkudium @AFA @PatrychoO @Sulimo

3

@BabyGang Oni są już po drugiej stronie rzeki. Ochoa siedzi na ławce w Salernitanie a chucky idzie w styczniu do SanDiego.

2

@Stanislaw1959 Wybredna publika z LV nie zapełni trybun w przeciętnym meczu. Jak chcesz wypełnione stadiony to zerknij na mecze USA,Meksyku i faworytów turnieju.

5

Minda poleciał niczym Henry i dobił Jamajkę strzelając trzecią bramkę.


@escarabajo @mekston @blakkudium @AFA @PatrychoO @Sulimo

4

Bramka Antonio i Jamajka łapie kontakt


@escarabajo @mekston @blakkudium @AFA @PatrychoO @Sulimo

0

@Adran360 Karny na 2;0 dla Ekwadoru.


2

@FcPortoFan1999 Po roku w Brazylii.

2

@FcPortoFan1999 To tylko CA a nie najlepsza liga w kosmosie.

9

Słynny ekstraklasowy centrostrzał na CA w meczu Ekwador- Jamajka.


@escarabajo @mekston @blakkudium @AFA @FcPortoFan1999 @PatrychoO @Sulimo

0

@barcelonaLM Odwróćcie tabele a my będziemy na czele!

5

@PatrychoO Tyle było narzekania na powiększanie turniejów a okazuje się, że reformy się sprawdziły.

1

Piękna Gruzja. Sprawili sporą sensację.

3

@Emhyr Każda drużyna ma z,r,p i liczy się bilans.

0

Nananana we Frankrurcie :D

9

@Lionel_Messi10 Miło wygrać w końcówce z Chilijcami.

1

Już myślałem, że nie uzna.

0

Brawo Lautaro!!

1

Argentyńczycy opanowali MetLifeStadium i na trybunach wybrzmiewa słynne muchachos.


3

@blakkudium Czerwona na CA musi być.
@AFA @mekston

0

@Kgorecki2500 Nie zbanują, bo federacje faworyzują strzelców. Więcej goli=większe show i większa oglądalność.

1

@Kgorecki2500 Puść sobie na szybkości 0,5 albo 0,75. Widać, że nogi mu się nie zatrzymują tylko zwalniają i karne są wykonane przepisowo.

2

Dobrze, że nam turniej zwolnił. Za dużo już tych bramek było. Nadmiar emocji jest niezdrowy.

0

@Arden Kapusta z grochem. Kiedyś spróbowałem i mnie cofało do bełta.

0

@Encore Tylko, że tu nie chodzi o sprawiedliwość. Dla federacji ważniejsze jest aby padało więcej bramek i abyśmy mieli większe show.

4

@Arden @AlexDark00 Zaczyna lubić Mekambe.

1

Upamecano to jest placek. Co jakiś duży mecz to zawala.

2

@blakkudium Austria pozytywnie zaskakuje.

1

@misterio Wbrew temu co się pisze, mówi to on nie siedział w psg przez tak długi czas tylko i wyłącznie ze względów finansowych. Jest on w końcu chłopakiem pochodzącym z Paryża i chciał jakiegoś uszatka po sb zostawić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?