5

@blakkudium Liczyłem na Miami i wzmocnienie tej ich fatalnej obrony.

3

Nacho idzie do ligi saudyjskiej


1

@blakkudium No i nie dociągnęli.

3

@AFA Latynosi są chorzy na futbol.

1

Félix Sánchez Bas zrobił z Katarczyków najgorszych gospodarzy w historii MŚ a teraz zaczyna od wpadki z Ekwadorem na CA. Fachowiec.

5

@AFA Grają na stadionach mls,nfl na których jest na co dzień sztuczna murawa. Na Copę położyli naturalną i musi trochę minąć zanim się przyjmie. Stąd te nierówności.

3

@Encore Porządna fryzura na krótko a nie jakieś loczki.

3

@blakkudium Grają w 10 a mimo to prowadzą.

2

@Kapitan hawk W Europie tylko takie pipki. Tu musi być krew, pot i łzy :D

0

@Encore Może Rumunia tak ale nas jedzie zarówno Wenezuela jak i Ekwador.

2

Świetne wejście Valencii. Tylko jest jeden problem. To nie UFC.

1

@AFA Faza pucharowa mistrzostw Oceanii dopiero w środę.

0

Ale puchy na Levi stadium XD

1

@Barcasub Przed nami ostatnie spotkanie. Mecz o honor, mecz o pietruszkę, mecz o psi ch. Nazywajcie go jak chcecie. My go nawet nie będziemy transmitować na żywo. Powtórka do obejrzenia około 3 nad ranem.

1

@escarabajo Szykuje się kopanina. Czyli warto nie przespać nocy :D O 3;00 też ciekawie. GoldCup w CopaAmerica XD.

1

@Emhyr Wszyscy mają z,p w tej grupie to decyduje bilans.

0

KDB dobija Rumunów.

1

@adi7adi8 W lalide Tebas powie, że to wadliwa i niepotrzebna technologia.

0

Jest pechowiec z tego Lakaki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Już dawno CFC go zaklepała.

3

@kubix05 Wszyscy grają lepiej od Polski.

0

@Jarema2000 Potężny Bór przygniótł mikro.

2

@mekston Kupę kasy inwestują w te stadiony to chcą, żeby nonstop odbywały sie na nich jakieś eventy.

5

@kubix05 Brakuje mu jeszcze finału euro do kompletu.

1

@mekston No boiskach mls współdzielonych z drużynami nfl gra się na sztucznej murawie. Na cope wymienieli na naturalną i musi pewnie trochę minąć czasu aż się przyjmie.

10

@Encore Jak dojcze biorą euro i Brazole wywalą się w copa to Toni też może dostać.

0

@D10SLEO Nie stać nas.

0

@mekston Niemcy i Anglia jak się wywalą to Vini pewnie weźmie zp, nawet bez copy.

2

@Bulbazaur17 Belgia za grube fryty z majonezem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?