Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@blakkudium Liczyłem na Miami i wzmocnienie tej ich fatalnej obrony.
3
Nacho idzie do ligi saudyjskiej
1
@blakkudium No i nie dociągnęli.
3
@AFA Latynosi są chorzy na futbol.
1
Félix Sánchez Bas zrobił z Katarczyków najgorszych gospodarzy w historii MŚ a teraz zaczyna od wpadki z Ekwadorem na CA. Fachowiec.
5
@AFA Grają na stadionach mls,nfl na których jest na co dzień sztuczna murawa. Na Copę położyli naturalną i musi trochę minąć zanim się przyjmie. Stąd te nierówności.
3
@Encore Porządna fryzura na krótko a nie jakieś loczki.
3
@blakkudium Grają w 10 a mimo to prowadzą.
2
@Kapitan hawk W Europie tylko takie pipki. Tu musi być krew, pot i łzy :D
0
@Encore Może Rumunia tak ale nas jedzie zarówno Wenezuela jak i Ekwador.
2
Świetne wejście Valencii. Tylko jest jeden problem. To nie UFC.
1
@AFA Faza pucharowa mistrzostw Oceanii dopiero w środę.
0
Ale puchy na Levi stadium XD
1
@Barcasub Przed nami ostatnie spotkanie. Mecz o honor, mecz o pietruszkę, mecz o psi ch. Nazywajcie go jak chcecie. My go nawet nie będziemy transmitować na żywo. Powtórka do obejrzenia około 3 nad ranem.
1
@escarabajo Szykuje się kopanina. Czyli warto nie przespać nocy :D O 3;00 też ciekawie. GoldCup w CopaAmerica XD.
1
@Emhyr Wszyscy mają z,p w tej grupie to decyduje bilans.
0
KDB dobija Rumunów.
1
@adi7adi8 W lalide Tebas powie, że to wadliwa i niepotrzebna technologia.
0
Jest pechowiec z tego Lakaki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Już dawno CFC go zaklepała.
3
@kubix05 Wszyscy grają lepiej od Polski.
0
@Jarema2000 Potężny Bór przygniótł mikro.
2
@mekston Kupę kasy inwestują w te stadiony to chcą, żeby nonstop odbywały sie na nich jakieś eventy.
5
@kubix05 Brakuje mu jeszcze finału euro do kompletu.
1
@mekston No boiskach mls współdzielonych z drużynami nfl gra się na sztucznej murawie. Na cope wymienieli na naturalną i musi pewnie trochę minąć czasu aż się przyjmie.
10
@Encore Jak dojcze biorą euro i Brazole wywalą się w copa to Toni też może dostać.
0
@D10SLEO Nie stać nas.
0
@mekston Niemcy i Anglia jak się wywalą to Vini pewnie weźmie zp, nawet bez copy.
2
@Bulbazaur17 Belgia za grube fryty z majonezem.