1

@mekston Dobrze byłoby wygrać MLS albo LMConcacaf i zagrać w rozszerzonych KMŚ, które odbędą się w USA w 25r.

4

Nasi w playofach! Może być to świetne pożegnanie z MLS dla Świdra po którego prawdopodobnie zgłoszą się kluby z top 5.

5

@Karol32 Ale ja się z tobą zgodzę, że rasizm jest karygodny i należy go karać. Chodzi mi o skalę ataków na tle rasistowskim w jego kierunku jest spowodowany jego stylem bycia na murawie. Gdyby bardziej skupił się na rzemiośle piłkarskim tego typu incydenty byłyby marginalne.

0

@kanver_ Ciężko stwierdzić. Te ligi to mniej więcej lvl drugiego garnituru Europy. Czyli lig typu Szkocja,Grecja,Turcja,Ukraina,Rosja,Belgia itp .

0

@okiemtypera_lucaxx95 I dlatego Almiron wymiatał w MLS i Wymiata w Pl.,Sain-Maxim cisnął w PL i ciśńie w Arabii. O GOATCIE nie ma co wspominać. Bierzesz gościa z orlika i on jest do zmiany po jednym sprincie przez pełnowymiarowe boicho.

4

@Karol32 Niech sobie uruchamia laliga pokazówki jakie chce. Jakoś Ronaldhino mógł być oklaskiwany przez Bernabeu a wiecznie pokrzywdzony VIni walczy kółko z rasistami. Ciekawe czemu co ? :D

1

@okiemtypera_lucaxx95 Mało poważnie to jest jak ja po paru browarach idę na orlika a nie granie o mistrza kraju w USA czy Arabii.

15

@Karol32 Przecież te rasizmy nie odnoszą się faktycznie do jego koloru skóry tylko chodzi o to, żeby go wkwić. Gdyby rasizm był powszechny w Hiszpanii to wielu innych zawodników doświadczałoby podobnych incydentów a jakoś dziwnym trafem ciągle pokrzywdzony jest Vini.
Ludzie na stadionach mają dosyć jego chamstwa, symulowania i się wkurzają. Nie usprawiedliwiam ich, bo powinni być ukarani jakimiś zakazami stadionowymi ale jest to zrozumiałe.

0

@okiemtypera_lucaxx95 W USA grają dla jaj a nie na poważnie XD. Co to jest za głupkowaty slogan poważna piłka, który widzę co chwilę. Nie można napisać wypisał się z najlepszych lig top5-7?

2

0

Turbo przygłup Kasjusz pokonany


5

@Encore Obrzydliwy typ. Prowokator i symulant płaczący na rasistowskie wyzwiska na które sam sobie zapracował.

2

@Luciano99 Miss mokrego wieloryba.

5

@Popitek12 Polakom. Miami o nic nie gra.

1

@_barti Hawajska topowa pizka.

0

@Popitek12 Dożywocie dla ich.

1

@Pawlak1992 Trzeba mieć coś z garem, żeby trzymać takiego stwora w domu.

1

@AFA90 Brakowało go na kadrze.

4

@Comentateiro Przyznaj się, że wyzerowałeś parę małpek na ochronie u @Luciano99

0

@Lionel_Messi10 Ale już Miami nie mają szans na playofy. Niech Leo strzela ale nie muszą wygrywać ;)

0

@Lionel_Messi10 Jutro wyjątkowo niech się nie stara to może Świder i Jóźwiak wejdą do playoff :D

0

@FcPortoFan1999 Gizman jest stworzony dla Kotletico.

1

@MESSIah16 Ta sama historia, te same błędy i tak w "nieskończoność".

1

Mahrez bramka z AlWehdą
https://streamin.me/v/9072cfcc

1

@Culer9002 Się naprowadzili długo XD

0

@FcPortoFan1999 Ja wiem czy nieoczekiwanie. Jak Girona utrzyma aktualne tempo to będzie nieoczekiwane.

1

Utd prowadzi a bramke strzela McTominay.

4

@Arkon Na bambie teraz lustrzane odbicie kafejki w kwestii Gaviego. Od razu daliby 25 lat więzienia,100zl grzywny i tortury :D

1

@Arkon Skubnął Rakietę korkiem.

0

@Kapitan hawk Nie powiedział nigdy nikt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?