Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Dobrze byłoby wygrać MLS albo LMConcacaf i zagrać w rozszerzonych KMŚ, które odbędą się w USA w 25r.
4
Nasi w playofach! Może być to świetne pożegnanie z MLS dla Świdra po którego prawdopodobnie zgłoszą się kluby z top 5.
5
@Karol32 Ale ja się z tobą zgodzę, że rasizm jest karygodny i należy go karać. Chodzi mi o skalę ataków na tle rasistowskim w jego kierunku jest spowodowany jego stylem bycia na murawie. Gdyby bardziej skupił się na rzemiośle piłkarskim tego typu incydenty byłyby marginalne.
0
@kanver_ Ciężko stwierdzić. Te ligi to mniej więcej lvl drugiego garnituru Europy. Czyli lig typu Szkocja,Grecja,Turcja,Ukraina,Rosja,Belgia itp .
0
@okiemtypera_lucaxx95 I dlatego Almiron wymiatał w MLS i Wymiata w Pl.,Sain-Maxim cisnął w PL i ciśńie w Arabii. O GOATCIE nie ma co wspominać. Bierzesz gościa z orlika i on jest do zmiany po jednym sprincie przez pełnowymiarowe boicho.
4
@Karol32 Niech sobie uruchamia laliga pokazówki jakie chce. Jakoś Ronaldhino mógł być oklaskiwany przez Bernabeu a wiecznie pokrzywdzony VIni walczy kółko z rasistami. Ciekawe czemu co ? :D
1
@okiemtypera_lucaxx95 Mało poważnie to jest jak ja po paru browarach idę na orlika a nie granie o mistrza kraju w USA czy Arabii.
15
@Karol32 Przecież te rasizmy nie odnoszą się faktycznie do jego koloru skóry tylko chodzi o to, żeby go wkwić. Gdyby rasizm był powszechny w Hiszpanii to wielu innych zawodników doświadczałoby podobnych incydentów a jakoś dziwnym trafem ciągle pokrzywdzony jest Vini.
Ludzie na stadionach mają dosyć jego chamstwa, symulowania i się wkurzają. Nie usprawiedliwiam ich, bo powinni być ukarani jakimiś zakazami stadionowymi ale jest to zrozumiałe.
0
@okiemtypera_lucaxx95 W USA grają dla jaj a nie na poważnie XD. Co to jest za głupkowaty slogan poważna piłka, który widzę co chwilę. Nie można napisać wypisał się z najlepszych lig top5-7?
2
@Faro To zdj pokazuje, że tak
https://pbs.twimg.com/media/E65xb-1XEAAZ8MR.jpg:large
0
Turbo przygłup Kasjusz pokonany
5
@Encore Obrzydliwy typ. Prowokator i symulant płaczący na rasistowskie wyzwiska na które sam sobie zapracował.
2
@Luciano99 Miss mokrego wieloryba.
5
@Popitek12 Polakom. Miami o nic nie gra.
1
@_barti Hawajska topowa pizka.
0
@Popitek12 Dożywocie dla ich.
1
@Pawlak1992 Trzeba mieć coś z garem, żeby trzymać takiego stwora w domu.
1
@AFA90 Brakowało go na kadrze.
4
@Comentateiro Przyznaj się, że wyzerowałeś parę małpek na ochronie u @Luciano99
0
@Lionel_Messi10 Ale już Miami nie mają szans na playofy. Niech Leo strzela ale nie muszą wygrywać ;)
0
@Lionel_Messi10 Jutro wyjątkowo niech się nie stara to może Świder i Jóźwiak wejdą do playoff :D
0
@FcPortoFan1999 Gizman jest stworzony dla Kotletico.
1
@MESSIah16 Ta sama historia, te same błędy i tak w "nieskończoność".
1
Mahrez bramka z AlWehdą
https://streamin.me/v/9072cfcc
1
@Culer9002 Się naprowadzili długo XD
0
@FcPortoFan1999 Ja wiem czy nieoczekiwanie. Jak Girona utrzyma aktualne tempo to będzie nieoczekiwane.
1
Utd prowadzi a bramke strzela McTominay.
4
@Arkon Na bambie teraz lustrzane odbicie kafejki w kwestii Gaviego. Od razu daliby 25 lat więzienia,100zl grzywny i tortury :D
1
@Arkon Skubnął Rakietę korkiem.
0
@Kapitan hawk Nie powiedział nigdy nikt.