Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Najwyżej przeniosą się na Twitcha albo Dlive.
2
@Explode @jowita +
1
@escarabajo Przynajmniej do MŚ 34 będą prawdopodobnie pompować . Do Chinoli bym ich nie porównywał, bo ci sami nałożyli na siebie większe restrykcje zniechęcając potencjalnych następców do inwestowania w piłkę po bankructwie Evergrande. W Arabii piłka jest częścią planu Saudi Vision 2030 zmniejszenia wagi ropska w gospodarce i jej dywersyfikacja.
0
@MarioVeB! LAGalaxy i granie z Puciem.
2
@escarabajo @mekston Podejrzewam, że za kilka lat kluby z Arabii zdominują rozgrywki azjatyckie w podobnym stopniu co kluby meksykańskie Amerykę Północną.
0
Z tego co czytam to decyzja Marciniaka była zgodna z zasadami obowiązującymi w IFAB ale w niektórych ligach wytyczna są inne. Zabawnym jest fakt, że PL jest taką ligą i jeśli wydarzy się podobna sytuacja w meczu ligowym Newcastle to sędzia nie gwizdnie.
https://www.sportingnews.com/us/soccer/news/handball-football-rules-changes-fifa-uefa-hand-ball-soccer/tdnqkct6nzocrbfvscrxvtzl
1
@Transu96 TBV zapowiada się świetnie.
3
Maradona Es Más Grande Que Pelé na Maracanie :D
3
Tymczasem Nunez strzela druga bramkę z Boliwią
1
Muzyczny opis początku spotkania
12
@Destroyer_of_Worlds Stało się nieszczęście i trzeba znaleźć kozła ofiarnego. Kontuzja na kadrze to oberwało się Luisowi de la Fuente,Uefie,Fifie. Jeśli Gavi zerwałby więzadła w lidze to ludzie cisnęliby po Xavim, lalidze, hiszpańskich sędziach. Albo wymyśliliby coś w stylu, że po co nam tourne w USA przed sezonem.
0
@Stinger_ Messi
Jordan
Djoković
Bolt
Hamilton
Phelps
0
@sevs Wszystkie Wieśki to sztos.
4
@Emhyr Już rozegrali o 16;30 i Kanada wygrała 2;1.
4
Większość czasu podczas przerw reprezentacyjnych
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/11/JuqGM9cwIznCXfdL7Kst58I0ZoxDIGPs.mp4
0
Chyba nie widziałem nigdy większej egzekucji niż Francja-Gibraltar.
1
@Deviler Na kolejny mundial zimowy trzeba będzie poczekać do 2034r.
4
Liverpoolowcy zdominowali światowe południe.
0
@Mns21 Musieliby zmienić AFC na UEFA.
2
Sporting popuścił metr przed wc.
10
Bramka Endricka z Internacionalem
3
@DonCarletto Bellinghamdependecia!Anglik dyktatorem szatni!
4
@AFA90 @fart Ja już tak się przyzwyczaiłem do okularów, że dla mnie to część ubioru.
1
@Kapitan hawk Narazie grzeczny jest.
4
@VegetaPolska Yarek Gasiorowski ma ojca Polaka i matkę Hiszpankę. Został powołany jednocześnie do reprezentacji Polski do lat 17 i Hiszpanii do lat 17 i zdecydował się grać w reprezentacji Hiszpanii.
1
@Luciano99 Twój stary, gdbyby pił 10 browarów dziennie zamiast 20 to wszedłby do laligi lepiej od Bellinghama.
1
@FcPortoFan1999 Uzależnił drużynę od siebie niczym Kejnuch w Totakch albo Messi w Barcelonie XD.
1
@FcPortoFan1999 1/8 nie wiem ale 1/4 to wydaje mi się, że finansowo lepsza sprawa niż wygranie LE. Tylko co z tego jak wasz model biznesowy opiera się przede wszystkim na handlu i nawet jak byście jakimś cudem wygrali to i tak większość składu leci do Angli,szejków itp.
@Taki_ktos Nie ma spadków po reformie z LM do LE. Osiem najlepszych drużyn w lidze automatycznie zakwalifikuje się do fazy pucharowej, natomiast drużyny, które zajmą miejsca od 9. do 24., zmierzą playoff do 1/8.
0
@FcPortoFan1999 Na manewr Sevilli ostatnia szansa w historii. Po reformie nie będzie już to możliwe.
1
@FcPortoFan1999 W Europie idzie lepiej niż w lidze w przeciwieństwie do Benfici.