Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lucca87 Kto to Flukenberg ?
21
@Criss18Barca Klątwa tajska.
1
Eagles pierwsza porażka w sezonie.
0
@FcPortoFan1999 Nie dobijaj po kadrze.
0
Tyle było narzekania na powiększające się turnieje międzynarodowe a może się okazać, że i tak jest za mało drużyn abyśmy się dostali.
2
@axegrinder I średnia hawajka dla każdego!
2
@_barti Nie lepiej tak?
https://img.joemonster.org/i/downth/th/g123727_2268234600-1200.jpg
1
@konrad1661 Bolec do SAT i antenowy od RTV do tv. Tak mi się wydaje i innej odp nie widzę.
0
@FcPortoFan1999 Pora na grillowanie.
0
@Roobo Z tej grupy nie da się nie wyjść.
Repra Polski-Potrzymaj mi piwo.
0
Brawo dla Mołdawii.
0
@Roobo Czas na turbo.
0
@Encore MLB i NHL tracą z roku na rok a MLS rośnie i może ich przegonić w przyszłości. Do NBA a tym bardziej do NFL na razie nie ma podjazdu.
1
@LionelM95 Stałoby się, bo mimo naszych wad jesteśmy wyjątkowi na tej planecie.
4
@AFA90 Pies go ugryzł w jajca i nie pisze od 4 miechów.
5
@AFA90 Aborcja,Bóg,Kosmici.
2
@Popitek12 Paweł Brożek.
1
@VegetaPolska Teraz przyszedł czas rozwijania mięśni trzepcepsa.
0
Włosi, kiedy uda się rozwalić Maltę
0
@Barca1992 Hitler był na 1 wojnie światowej i jakoś nie ode chciało mu się konfliktów.
1
@Culer9002 Niech mówią. Gol to gol.
4
Bramka Gundo
https://cazn.me/m/df7dd7
1
@Culer9002 Dla mnie Michel.
1
@Culer9002 Ten pan nie zakładałby koszulki byle kogo ;)
https://pbs.twimg.com/media/FIJCVBJXMAciA5S.jpg
0
Pulisik strzelił naszemu Marcowi.
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/177x9iw/usa_1_0_germany_christian_pulisic_27/
1
@michal26 Żyd Żydowi Żydem.
3
@MarcepanowyKsiaze W podstawce odnalezienie Ciri.
W sercu wszystkie sceny z Panem Lusterko.
W Krwi ogólnie sceny z Regisem. Uwielbiam tą postać z gry i książek.
0
@jedrek7000 Prequel w stylu GT z akcją, gdzieś pomiędzy Z a Super.
0
@Luciano99 @Bocheno1 po robocie 16godz dziennie u cb aż się wybielił.
4
@Xpert77 Jeszcze warto wspomnieć o tiger cup.