2

@DanielOOL I Pjaniciem :v

0

@koziar Jestem ciekaw jak się rozwinie.

1

@PaPo Xavi na "6" miał 20 asyst, także się da ;)

0

@BarcaInfo Rośnie naprawdę świetny pomocnik.

7

Utrzymanie piłki Puiga jest świetne, spojrzcie na to, że jak jest jakaś przebitka, walka o piłkę itp. To piłka zawsze zostaje pod jego nogą, do tego świetny strzał i podanie do Suareza, które można nazwać majstersztykiem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BarcaInfo Ja żałuję, że mu gol w stylu Coutinho nie siadł.

0

@Beliar7283 Motywacja wsteczna :D

0

@BarcaInfo A Vinicius i Rodrygo są uznawani za większe talenty xd

0

@Janiama Technika na najwyższym poziomie.

0

@Jaca27 Mimo wszystko o utrzymaniu się przy piłce, grze na małej przestrzeni i grze przeciwko autobusom.

1

@Tomek_TF Hmm jakby przyszedł teraz, to przez rok mógłby już zrozumieć nasz styl gry, a jak przyjdzie za rok, to będzie się musiał z nim oswoić. Zakładając, że za rok Suarez odejdzie, to będziemy mieć Griezmanna, który lepiej się czuje za 9-tką i nie wpasowanego jeszcze Lautaro. Z drugiej zaś strony, jak przyjdzie teraz, to będzie siedzieć na ławce. Chociaż Suarez co raz częściej opuszcza mecze. Złoty środek, to kupienie go w zimie, ale raczej Inter by na to nie poszedł.

0

@BulaKG Gdzieś słyszałem, że Gaya ma być kapitanem i kluczowym piłkarzem, ale ile w tym prawdy? To nwm.

1

@VamosRakieta Ja też, bo Valencia to mój 2-gi ulubiony klub w LaLiga, pamiętam czasy, gdy grał tam Villa i David Silva.

2

@VamosRakieta Ładnie o Valencii opowiedział Ćwiakała, Valencia to taka zabawka lima, która ma zarabiać pieniądze.

2

Nie rozumiem tutaj niektórych. Ok, przegraliśmy majstra, ale ciągle walczymy o LM, a poza tym może być już tylko lepiej ;). Od następnego sezonu przybędzie kilku dobrych zawodników, jak Trincao, Pedri, może Lautaro, możliwe, że będzie inny trener. Wpadki się zdarzają, real w końcu kiedyś musiał zdobyć mistrza, tym bardziej, gdy mieli sędziów po swojej stronie (rozumiem, że błędy się zdarzają, ale nie taka ilość i w stosunku do tej samej drużyny). Za rok odbierzemy co nasze :)

0

@Stoiczkow Wpadki się zdarzają. To jest football, mecz meczowi nierówny.

0

@Coutinho007 Puig raczej nowy Iniesta, no ale wiadomo pojazd na Barcę musi być, bo w modzie ostatnio ;)

0

@Kondziubarca Jaka kompromitacja? To wina Barcy? Piłkarze, których kupiła Barca byli praktycznie TOP na swoich pozycjach... Kto mógł przewidzieć, że Dembele, który nie miał kontuzji nagle będzie je mieć na potęgę? Albo, że Coutinho spali się psychicznie? Umtiti do momentu kontuzji W BARCY był top obrońcą, Malcom nie dostał prawdziwej szansy (nwm co to za kompromitacja, bo sprzedaliśmy go za tyle co kupiliśmy)? Arthur początki miał dobre więc... Jak wy niekiedy coś napiszecie to aż głowa boli, każdy mądry po szkodzie, ale pamiętam komentarze po kupnie Dembele i Coutinho, kibice piali z zachwytu. To samo jeśli chodzi o obwinianie za to Bartomeu... Kupił świetnych piłkarzy, a to że się nie udało... Po prostu pech.

0

@Volk On się jeszcze tak kładzie, jakby mdlał :D

0

MESSSSSSI!!!!! W końcu siadło

1

@neeed Jaki Semedo? Ivan nie pokrył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?