1

@Bolton postępowo xd

0

@wpwelement widzisz, że chłop ciągle zaczepia, jeszcze mnie od tchórzy wyzywa, bo nie odpowiadałem kilka godzin ( szok, że ktoś musi spać, czy ma realne życie). Do niczego się nie odnosi tylko szczuje i wymyśla dyrdymały.
Edit, jeszcze się w moderatora bawi xd

0

@Pawlak1992 Czyli omijamy, ok.

0

@JimMorrisonFCB To nie jest pogardliwe określenie. Istnieje ono od wielu lat i stwierdza fakt xd
No ale fakty bolą.

1

@marcin62 Mbappe przyszedł do realu i potrafi biegać czy dryblować. W pierwszym sezonie zrobił +30 bramek w samej La Liga, a nie rekordy typu najsłabszy wynik Pichichi od 22 lat. Tak powinien grać najlepiej opłacany napastnik w lidze, a nie ciągłe tłumaczenia, że koledzy mu nie podają xD

2

@Faro Dziwi cię to? W PSG mógł robić co chciał, więc teraz przenosi to na real. Tym bardziej, że dowozi co trzeba przyznać.

0

Komentarz usunięty

0

@AbelKabel Ciekawe czy dają za to trofeum? Postawi sobie lewy obok zp z klocków LEGO.

0

Komentarz usunięty

0

@clyde Sensowne, jak na płeć piękną przystało.

0

@marcin62 Zawsze można być krypto madrylem aka podszywką jak ty.

0

@Kapitan hawk xd Nikomu się nie życzy kontuzji. Żałosny komentarz pokroju madryli.

0

@mientusek1407 Łącznie 70-80 zł.

0

@Pawlak1992 Filmy z wieloma jego świetnymi golami? Wiadomo, że na naście lat kariery strzelił parę bramek nawet zza pola karnego, czy jak w jego przypadku z dystansu ( czyli karne xD) ale zdecydowana większość to dobijki.
To na cholerę odpisujesz? Zawsze zamykasz twarz jak tylko się wspomni, że przewalił pichichi z cieniasami pokroju Ukraińca za 8 mln xd No ale przecież napastnik mistrza Hiszpanii najlepiej opłacany w lidze nie musi walczyć o tytuł króla strzelców. Ma 30+ lat i to go tłumaczy standard.

0

Komentarz usunięty

0

@Pawlak1992 odpowiadam, bo na tym polega dyskusja. Uciekacie to wy jak się przypomina niewygodne fakty typu jedno Pichichi za 3,5 roku w klubie z najsłabszym wynikiem od 22 lat na przykład.

0

@gumaz bardzo rzadko piję piwo, preferowałbym kawę.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@macio_944 wow, kilka dobijek i karny. Dostanie za to ZP, albo Pichichi? Albo chociaż wymienią na triumf w MŚ? Powiedz, że tak.

0

@Murazor Suarez strzelał tam gdzie trzeba. Wygrywając Pichichi z 40 golami. Przypomnisz ile najwięcej strzelił Lewy? Gdzie był mając za rywali tuzy pokroju Ukraińca za 8 mln czy Sorlotha?

6

@Karzel no i potem go nazwali kretem i wywalili z klubu bocznymi drzwiami.

0

@kanver_ Tak, ale on taką bestią nawet w Leeds nie był. Choć akurat to mogło być spowodowane słabymi partnerami.

1

@kanver_ Znaczy no nie był tragiczny za Xaviego, ale jednak nie był to taki mutant jak teraz. Chłop był 5 w ZP (powinien być 2gi), a teraz idzie po balona jak po swoje.

1

@tomek8756 Ale, że tak z krzyżem? Nie wypada.

0

@kuz madryciok to madryciok. Wiadomo, że odklejony.

1

Ciekawe czym Flick naszprycował Raphinhe? Całkiem inny piłkarz niż za Xaviego.

0

@SelloutCrowd Tak tak, na pewno. No już już dałem ci herba, możesz sobie iść do toalety zrzucić napięcie, zostałeś doceniony.

3

@ZwyklyKibicBarcy04 Już pomijając ile daje z przodu to jeszcze się wraca i wspiera obronę.

0

@SelloutCrowd O niedowartościowaniu napisał gość, który musiał ponowić swój komentarz na głównej, bo dostał za niego za mało poklasku za pierwszym razem xD
Masz zielonego, żeby cię zaspokoić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?