AnsuLamine
Dołączył/a: wrzesień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DLFCB Moj ulubiony gracz,oby mu sie wiodlo. Moze zostanie trenerem Barcy.
0
Żuk kolo niego biega w pomocy? Maly blondyn bujna czupryna i w barcy i w repce Hiszpanii
0
@ikar34 Nie wiesz co myślę.
0
@koziar Zgadza się kurs prawie 4 na tych kiepow jest jak złoto. Denis nokautuje i dyskwalifikacja
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
@Pnog37 Były streamy na strumyku pewnie gdzieś do 6)8 gali ,ale się dogadali z fame
1
@D10SLEO Szlug jest wyciagany
0
@Nazio_87 Podpinam się
0
@FcPortoFan1999 Mi Como
7
@halfnolife Bo nie lubi
0
@Pnog37 Nigdy to za duże słowo. Kiedyś były zawsze
4
Dawać mnie już ten powrót na Camp Nou! Strasznie tęsknie za tym stadionem :/ Nie chcę patrzeć na jakąś bieżnie,nawet kibiców za bramką nie widac
0
@Terapuls Tak to top źródło. Neymar wraca i sięgnie po złota pilke
1
@NeroTFP1 Mają tam cierpliwość...
0
@maroon No fatalnie to wyglada
0
@FcPortoFan1999 Odbudował ja zarówno w defenzywie jak i w ofenzywie
0
@SelloutCrowd Nie wiem czy nie lubią. Może po prostu się z nich śmieją. Co mecz coś odwalaja
0
@Pedri16Future Ekspert widzę xD
0
@tristan87 ?
0
Moutinho z asysta. Fajnie,ze tacy gracze decyduja sie na polska lige. Moze trafi tu Bruno Fernandes kiedys
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kuz Nie dziwne . Jagiellonia przecież ogra Kopenhagę z 3-0
0
@esem91 On taki jest
0
@esem91 Ale Martin nie jest wychowankiem
0
@Batys To chyba normalne ,że go ludzie chwała gdy gra dobrze i krytykują gdy gra źle.
0
@jedrek7000 Nie żartujmy xdd Jeśli jakimś cudem byśmy dziś stracili punkty przez rotację z perspektywą następnej kolejki z Bayernem i walka potem o Play offy to ludzie by nie wybaczyli tego Hansiemu. Dziś 3 pkt są najważniejsze i nie można bylo ryzykowac
1
@ACMaldini3 ?
0
@Pnog37 Bo do wyboru był on lub Torre i rapha na lewej.
0
@skubi99 niby tak ,ale jak dziś nie dostanie z 20 min to coś jest nie tak.
0
@Pnog37 No to było oczywiste,że będzie w pierwszym