1

@DLFCB Moj ulubiony gracz,oby mu sie wiodlo. Moze zostanie trenerem Barcy.

0

Żuk kolo niego biega w pomocy? Maly blondyn bujna czupryna i w barcy i w repce Hiszpanii

0

@ikar34 Nie wiesz co myślę.

0

@koziar Zgadza się kurs prawie 4 na tych kiepow jest jak złoto. Denis nokautuje i dyskwalifikacja

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@Pnog37 Były streamy na strumyku pewnie gdzieś do 6)8 gali ,ale się dogadali z fame

1

@D10SLEO Szlug jest wyciagany

0

@Nazio_87 Podpinam się

0

@FcPortoFan1999 Mi Como

7

@halfnolife Bo nie lubi

0

@Pnog37 Nigdy to za duże słowo. Kiedyś były zawsze

4

Dawać mnie już ten powrót na Camp Nou! Strasznie tęsknie za tym stadionem :/ Nie chcę patrzeć na jakąś bieżnie,nawet kibiców za bramką nie widac

0

@Terapuls Tak to top źródło. Neymar wraca i sięgnie po złota pilke

1

@NeroTFP1 Mają tam cierpliwość...

0

@maroon No fatalnie to wyglada

0

@FcPortoFan1999 Odbudował ja zarówno w defenzywie jak i w ofenzywie

0

@SelloutCrowd Nie wiem czy nie lubią. Może po prostu się z nich śmieją. Co mecz coś odwalaja

0

@Pedri16Future Ekspert widzę xD

0

0

Moutinho z asysta. Fajnie,ze tacy gracze decyduja sie na polska lige. Moze trafi tu Bruno Fernandes kiedys

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kuz Nie dziwne . Jagiellonia przecież ogra Kopenhagę z 3-0

0

@esem91 On taki jest

0

@esem91 Ale Martin nie jest wychowankiem

0

@Batys To chyba normalne ,że go ludzie chwała gdy gra dobrze i krytykują gdy gra źle.

0

@jedrek7000 Nie żartujmy xdd Jeśli jakimś cudem byśmy dziś stracili punkty przez rotację z perspektywą następnej kolejki z Bayernem i walka potem o Play offy to ludzie by nie wybaczyli tego Hansiemu. Dziś 3 pkt są najważniejsze i nie można bylo ryzykowac

1

0

@Pnog37 Bo do wyboru był on lub Torre i rapha na lewej.

0

@skubi99 niby tak ,ale jak dziś nie dostanie z 20 min to coś jest nie tak.

0

@Pnog37 No to było oczywiste,że będzie w pierwszym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?