0

@Azazel_Pazuzu Ale to jest hipokryzja i dobieranie narracji pod siebie :D De Jong?

0

@mekston Pewnie nie jest gotowy na pełne 90 minut. Dembele kiedyś też wrócił, po chwili było zgrupowanie i został w Barcelonie, bo nie był gotowy na pełne obciążenie i 90 minut :) identyczny przypadek mamy teraz z De Jongiem, też wrócił a nie dostał powołania.

3

@KamQiX Trener reprezentacji ich nie powołał, bo wracają po kontuzjach. Podobnie było u nas np z Dembele, widać, że dbają we Francji o piłkarzy i zdrowie piłkarzy stawiają na pierwszym miejscu.

0

@NeroTFP1 Chyba, że Barcelona grałaby na najwyższym poziomie, to mógłbym się poświęcić, żyć tyle lat i srać pod siebie :)

1

@BorzyKrzys Interesujące. Skoro ktoś go molestował, to mógł iść na policje. Powinni ich wszystkich zamknąć, bo oni dobrze wiedzieli co sie działo na tych imprezach. Przeorane mózgi od narkotyków i alkoholu, bez kręgosłupa moralnego.

1

@mekston No dobrze, ale nie zmienia to tego, że jest najlepszym zawodnikiem tych rozgrywek. Napisałem tylko prawde, która boli zaślepionych kibiców :)

7

@speed1 Ronaldo w Lidze Mistrzów ma więcej bramek, asyst, zdobytych pucharów i kluczowych bramek w najważniejszych meczach.

2

Nie ma co sie dziwić, bo Ronaldo to najlepszy zawodnik Ligi Mistrzów w historii.


3

@Lionel_Messi10

Natomiast drugim znakiem zapytania jest zgłoszony przez Stany Zjednoczone przedstawiciel gospodarza. Ben Jacobs przekonuje, że niemal przesądzone jest to, że zostanie nim Inter Miami w składzie z Lionelem Messim, Luisem Suárezem, Sergio Busquetsem czy Jordim Albą.

Uważa on, że szalę na korzyść amerykańskiej drużyny przechylił fakt wygrania zasadniczej części Major League Soccer.

Wcześniej spekulowano, że przedstawicielem gospodarza imprezy zostanie docelowy zwycięzca tamtejszych zmagań po fazie play-offów, ale finał zmagań zaplanowany jest na 7 grudnia. Z kolei losowanie fazy grupowej ma odbyć się kilka dni wcześniej.

https://transfery.info/aktualnosci/nie-ma-cristiano-ronaldo-bedzie-lionel-messi-inter-miami-z-szansa-na-gre-w-klubowych-mistrzostwach-swiata/224578

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@mekston Inter wygrał zasadniczą część Major Super League i dlatego ma być gospodarzem i przedstawicielem Stanów Zjednoczonych w tych rozgrywkach.

0

@Marian_Pazdzioch z Majczakiem czy Żakiem też widziałem memy, a Jaworka tysiące ludzi też wyzywa od najgorszych.

Co do memów, to robią je ludzie, którzy śmieją sie tragedii i nazywają to czarnym humorem, bo to takie zabawne i mają dystans.

0

@Lionel_Messi10 Czyli widzisz, nie oglądasz większości a naskoczyłeś na mnie i napisałeś, że mi współczujesz przedstawiając fałszywe statystyki.

0

@Lionel_Messi10 Skoro oglądasz jego mecze, to skąd pomysł z 7 czystymi kontami? Skoro zagrał z 10 spotkań w tym sezonie.

0

@tbas Wydaje mi się, że Ancelotti nie wytrzyma do końca sezonu.

0

@Lionel_Messi10 Taki tam detal, nie ma za dużej różnicy, między 7 czystymi kontami bramkarza, a 7 wybronionymi strzałami. Musisz częściej oglądasz Aston Villa, żeby nadrobić i mieć wiedzę na temat Martineza, bo w końcu wylecisz z ambasady, jak koledzy, których tak odznaczasz to przeczytają :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Lionel_Messi10 Kolego, przecież ty jesteś największym fanem Martineza, a nie oglądasz jego spotkań i sugerujesz sie fejk statystykami z twittera?

0

@Lionel_Messi10 Ty piłeś alkohol dzisiaj? Czy policzyłeś mu mecze towarzyskie?

0

@Lionel_Messi10 Co? Nie rozumiem.

0

@AFA On gra w kratkę w Aston. W reprezentacji bardzo wysoki poziom, ale w klubie ostatnio zagrał słabo z Ipswich, Wolves i tragicznie z Evertonem, gdzie kilkukrotnie ratowali go koledzy z drużyny, bo podawał do przeciwnika przy rozegraniu. Dla mnie topowy bramkarz to taki, który trzyma równy poziom przez większość sezonu, a nie ten, który przeplata dobre mecze ze słabymi czy tragicznymi.

2

@Ryoumen To nieźle sie tam odwaliło. Dzięki za informację, bo nawet nie wiedziałem o tym.

7

Luis Enrique


6

Jeszcze dwa miesiące temu, większość kibiców chciało im oddać puchary bez rywalizacji. Pisali, że po przyjściu Mbappe, Barcelona nie ma żadnego podjazdu i nie może z nimi rywalizować. Teraz ich trener nie ma marginesu błędu, kazda strata punktów, może być jego ostatnią, bo zarząd stracił do niego cierpliwość. To tylko pokazuje jak piłka nożna uczy pokory i jak wszystko może sie zmienić z dnia na dzień. My jako kibice Barcelony, wiemy to najlepiej.




0

@siuuu Nie wiedzą, ale się dowiedzą, że będzie to największa umowa w historii piłki nożnej.

3

Takie tam informacje z rana.


1

@Bocheno1 Wczoraj to był cień Bayernu, muszę posypać głowę popiołem :D Ale zastanawia mnie jeden fakt, po co mnie trzeci raz odznaczasz pod tym samym? :)

17

Matko boska, jak to chodzi. Niesamowita łatwość w zdobywaniu bramek.

https://x.com/seegourta/status/1841426792193642846

35

Pięknie zgaszony prowokator. Z tego typu ludźmi, trzeba rozmawiać ich językiem, to ich najbardziej boli.


0

Ile udało się zarobić na Realu? który zawsze wyciąga takie mecze i wygrywa w końcówce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?