Azi

0

@tristan87 z tego co słyszałem to nie pije od słynnego wypadku

Azi

4

Żewłakow tak trochę mało korzystnie wyszedł ;)

Azi

0

@Pnog37 to są jednak mecze o stawkę.

Azi

1

@bartulek98 dokładnie tak jest. Dlatego Flick wystawia go w pierwszych 3 meczach w pierwszym składzie a potem selekcjoner powołuje do kadry. Oni zwyczajnie się nie znają na piłce a hejterzy Torresa jak najbardziej XD

Azi

1

@Ronad10 o tym dokładnie napisałem XD

@zytko3 mógłbym ale polecam obejrzeć sobie mecz jeszcze raz i samemu ocenić ;)

Azi

2

@MesQueUnClub96 to nie on - to kot!

Azi

2

@Pnog37 Nie chodźmy za skrajności w skrajność ;)
Reprezentacja gra ważny mecz to jedzie. Czy zagra w kolejnym? Pewnie nie a w październiku to pewnie w ogóle jeżeli będzie grał wszystko w klubie

Azi

1

@BorzyKrzys nie no ktoś go tam pytał. Może żona, może mama a może jakiś dupowłaz?

Azi

9

@kuz Jeżeli patrzysz na jego grę przez pryzmat hejtu to nigdy nie dostrzeżesz dlaczego gra i w klubie i w kadrze ;)

Azi

1

@Pnog37 Kluczowy mecz ze Szkotami. Wiadomo że wezmą najlepszych.

Azi

0

@JimMorrisonFCB to tylko jeden mecz - dużo za mało żeby kogoś skreślić. Jest wiele czynników które wpływają na zawodnika - choćby dyspozycja dnia. Ale dla debiutanta to też duża presja, strach przed popełnieniem błędu, który by skutkował bramką (swoją droga to taki popełnił ale nie obwiniałbym go nadmiernie).

W mojej ocenie bez Bernala gra taka jak w pierwszych 3 meczach może nie mieć sensu. Wydaje mi się że gdyby Casado miał grać w miejsce nastolatka to wyszedłby w którym z tych spotkań albo przynajmniej dał mu zmianę. Tymczasem 2x za Bernala wchodził Eric a w trzecim meczu (gdzie też młody dawał sygnały konieczności zmiany) takiej nie było choć zrobiliśmy 4 a nie 5 zmian (okazja była kiedy schodził Yamal).

Azi

1

@JimMorrisonFCB To trochę nie tak. Bardzo wyraźnie próbujemy na prawym skrzydle tworzyć tercet Yamal, Rapha i Kounde właśnie. To zmusza rywala do skupienia się na obronie swojej lewej strony i przez to robi się dużo miejsca z naszej lewej, która powinien wykorzystywać Balde i GM. Można powiedzieć że to taki nasz pomysł na granie. Niestety ten ostatni bardzo słabo wywiązał się ze swojej roli w meczu z Rayo.

Azi

1

@messi33 niech se kupią winicjusza żuniora to liczba dupków i płaczków w LL zmniejszy się znacząco

Azi

0

@JimMorrisonFCB Kounde jest w zasadzie wahadłowym a nie obrońcą i gra mega ofensywnie - nawet bardziej niż Balde. Bardzo często w czasie meczu jest wyżej niż Yamal! Do tego jest kluczowy przy wyprowadzaniu piłki od MatSa :(

Azi

0

@JimMorrisonFCB zarówno z Valencią jak i z Rayo stracilismy w zasadzie bardzo podobne bramki.

Wpływa na to jak się ustawiamy w fazie ataku: w środkowej strefie boiska gramy 2-1-2-1 - przykład na screenie
Dodajmy do tego bardzo ofensywnych bocznych obrońców
I najważniejsze - do pressingu idzie Yamal, Rapha i Torres a zwolniony jest z niego Lewandowski.

To wszystko powoduje, że po stracie piłki bardzo mocno otwierają nam się boczne sektory. I jeżeli uda się minąć nasz pressing to bardzo łatwo można się przedostać pod naszą bramkę. Tak właśnie padły gole w Valencii i z Rayo :(

screen o którym pisałem:
https://zapodaj.net/images/70d193a802667.jpg

Azi

0

@JimMorrisonFCB moim zdaniem w ogóle zmieni się koncepcja grania

Zwróciłem uwagę na pewne wady ustawienia Flicka (zresztą nie tylko ja ale akurat tutaj na stronie nie widziałem o tym jeszcze żadnej informacji) i raczej będzie konieczność zmiany koncepcji gry niż szukania zastępstwa 1:1 - przynajmniej tak mi się wydaje

Azi

2

Cuenca to lewonożny stoper a Unai pomocnik (nie defensywny), który może też zagrać na skrzydle. Brakuje Pau Prima, więc można go skreślić z listy zawodników, którzy mieliby zastąpić Bernala.

Azi

0

@Deviler Będzie ciężko. Deco podobno nadal ma chorobę morską po świętowaniu urodzin.

Azi

0

@lucca87 Baaaaaaaardzo zły

Azi

1

@Ryoumen Perez posmarował i jest w tabeli wyżej ;)

Azi

3

@vangoor przecież real ma top formę. Przegrali jakiś mecz? ;)

Azi

1

Do końca okienka 16h10m. I wreszcie koniec listy "kogo byśmy kupili gdybyśmy mogli kogoś zarejestrować"

Azi

1

@Joe_Barbaro real i mózg. Teraz to przesadziłeś z ironia ;)

Azi

3

Azi

0

@626 jedno i drugie. Jest ostry mróz w Madrycie a jeszcze sierpień :D

Azi

0

@jacobFCB prosta matematyka podpowiada że w takim razie powinni w maju mieć około 63 punktów, które gwarantują im start w LE ;)

Azi

1

@Kinginiesta KMN rozmowa z ojcem ;)

Azi

1

Oglądam sobie jeszcze raz mecz z Rayo akcja po akcji. I musze przyznać, że bramka Pedriego to jest po prostu majstersztyk! Idealnie ze środka boiska dwoma podaniami z Raphą przeszli całą połowę rywala.

Azi

7

Może tak dla odmiany zamiast wysyłać LL za granicę to z zagranicy ściągnąć fachowców od sędziowania?

Tak wiem - kibice realu będą absolutnie na nie ;)

Azi

1

@Ojciec5tkidzieci jak zakładałeś konto w lipcu 2020 to byłeś ojcem 5 dzieci, to teraz jesteś ojcem 6 dzieci? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?