Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
dokładnie tą sytuację mam na myśli
1
Tygrysek z 8 a w Madrycie przed meczem -7. I niech tak zostanie ;)
1
@Matt_i1992 akurat tutaj wskazówki miał Casado ;)
Nie wiedziałem że Flick już gada po hiszpańsku. Chciałbym mieć taki talent do języków ale u mnie z tym wiecznie problem - ciężko wchodzą :D
0
@zygzakmaklini Fenomen. Ale nie mniejszym fenomenem jest Cubarsi. To w jaki sposób ten chłopak czyta grę, przerzuca na skrzydło, mija drugą linię rywala podaniami i to w wieku 17 lat, grając z bardzo doświadczonymi rywalami - to jest podobny fenomen.
0
@kejdzi nie wiadomo. Wiadomo że nie będą się śpieszyć - i bardzo słusznie.
0
Jestem bardzo ciekawy o jakiej zmianie w taktyce rozmawiał Casado z Flickiem w przerwie na wodę w czasie pierwszej połowy. I w jakim języku to robili.
0
Muszę szczerze powiedzieć że Flick i jego sztab to jest jedna z niewielu rzeczy, które Laporta i Deco zrobili znakomicie. Za to pełen szacunek panowie. Bardzo chciałbym, żeby Barcelona wyglądała pod każdym względem tak jak nasza drużyna na boisku.
2
Ciekawe że Yamal 90 minut.
Przepiękne popołudnie :))
Dziękujemy!!!
0
@lntrowertyk ja bym tego tak nie nazwał. Ja po prostu nie rozumiem hejtu przed daniem komuś szansy. Pod warunkiem że ten ktoś swoim poziomem na taką szansę zasługuje oczywiście
0
Proszę. Nawet rekin stezelil
0
Oczywiście wychowanek realu ma ból dupska. Madryt wychowuje mendy a nie zawodników
1
@kanver_ no dobra. Faktycznie jak z ekstraklasy. I to z dolnej części. Ale to nie masz problem ;)
1
Wreszcie Olmo wcisnął!
0
Alez piękna asysta!
0
Pau za Yamala i Fort za Kounde?
0
Według Flashscore zszedł Lewandowski. Ciekawe
0
Lewy nie lepszy ;)
4
Olmo ma dziś celownik jak Lewy z Bilbao
0
Ale pięknie ściął sędziego XD
1
Bez zmian :(
15 znaków
0
@kamiVeB za kogo?
0
@lntrowertyk od samego rana?
2
@czółkovsky za to Xavi "mnie strzelać nie kazali?" ;)
1
@lntrowertyk to chyba za Yamala
3
To co real zrobił w 90 min Barca robi w 45 :)
0
Dość ciekawa roszada. Rapha wrócił bliżej prawej strony a Olmo gra bardzo za Lewym
0
@JoeSatriani tylko że nadal nie ma lewoskrzydłowego. Cała lewa strona na barkach Balde.
0
Mam nadzieję że Yamal dostanie wolne na drugą połowę.
0
@MesQueUnClub96 chyba nie było albo bardzo mały
0
@BISHBASHBOSH i o to chodzi. Visca el Barca