Azi

1

dokładnie tą sytuację mam na myśli


Azi

1

Tygrysek z 8 a w Madrycie przed meczem -7. I niech tak zostanie ;)

Azi

1

@Matt_i1992 akurat tutaj wskazówki miał Casado ;)
Nie wiedziałem że Flick już gada po hiszpańsku. Chciałbym mieć taki talent do języków ale u mnie z tym wiecznie problem - ciężko wchodzą :D

Azi

0

@zygzakmaklini Fenomen. Ale nie mniejszym fenomenem jest Cubarsi. To w jaki sposób ten chłopak czyta grę, przerzuca na skrzydło, mija drugą linię rywala podaniami i to w wieku 17 lat, grając z bardzo doświadczonymi rywalami - to jest podobny fenomen.

Azi

0

@kejdzi nie wiadomo. Wiadomo że nie będą się śpieszyć - i bardzo słusznie.

Azi

0

Jestem bardzo ciekawy o jakiej zmianie w taktyce rozmawiał Casado z Flickiem w przerwie na wodę w czasie pierwszej połowy. I w jakim języku to robili.

Azi

0

Muszę szczerze powiedzieć że Flick i jego sztab to jest jedna z niewielu rzeczy, które Laporta i Deco zrobili znakomicie. Za to pełen szacunek panowie. Bardzo chciałbym, żeby Barcelona wyglądała pod każdym względem tak jak nasza drużyna na boisku.

Azi

2

Ciekawe że Yamal 90 minut.

Przepiękne popołudnie :))

Dziękujemy!!!

Azi

0

@lntrowertyk ja bym tego tak nie nazwał. Ja po prostu nie rozumiem hejtu przed daniem komuś szansy. Pod warunkiem że ten ktoś swoim poziomem na taką szansę zasługuje oczywiście

Azi

0

Proszę. Nawet rekin stezelil

Azi

0

Oczywiście wychowanek realu ma ból dupska. Madryt wychowuje mendy a nie zawodników

Azi

1

@kanver_ no dobra. Faktycznie jak z ekstraklasy. I to z dolnej części. Ale to nie masz problem ;)

Azi

1

Wreszcie Olmo wcisnął!

Azi

0

Alez piękna asysta!

Azi

0

Pau za Yamala i Fort za Kounde?

Azi

0

Według Flashscore zszedł Lewandowski. Ciekawe

Azi

0

Lewy nie lepszy ;)

Azi

4

Olmo ma dziś celownik jak Lewy z Bilbao

Azi

0

Ale pięknie ściął sędziego XD

Azi

1

Bez zmian :(
15 znaków

Azi

0

@kamiVeB za kogo?

Azi

0

@lntrowertyk od samego rana?

Azi

2

@czółkovsky za to Xavi "mnie strzelać nie kazali?" ;)

Azi

1

@lntrowertyk to chyba za Yamala

Azi

3

To co real zrobił w 90 min Barca robi w 45 :)

Azi

0

Dość ciekawa roszada. Rapha wrócił bliżej prawej strony a Olmo gra bardzo za Lewym

Azi

0

@JoeSatriani tylko że nadal nie ma lewoskrzydłowego. Cała lewa strona na barkach Balde.

Azi

0

Mam nadzieję że Yamal dostanie wolne na drugą połowę.

Azi

0

@MesQueUnClub96 chyba nie było albo bardzo mały

Azi

0

@BISHBASHBOSH i o to chodzi. Visca el Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?