Azi

1

@MichuZ44 coś mi się obiło o uszy że McL też nie jest gotowy na początek testów w Barcelonie

Azi

8

@Comentateiro przecież wystarczy zrobić ustawę zakazującą nadmiernych opadów śniegu. Głupi Ci Amerykanie... PiS już dawno by sobie tym poradził!

Azi

0

@Rafalloxfcb jaka cena?

Azi

0

@RobsonPL Dembele? A może Xavi Simons? W sumie to obaj dobrze wyszli na tych przenosinach.

A Neymar. Cóż. To było za Bartomeu i wolę nie wracać do tamtego okresu i tego co zrobili na naszym klubem :(

Azi

1

@Safrani to chyba Miodka trzeba zapytać

Azi

0

@Katalończyk 99 oho następna osoba będzie mi tłumaczyła co mailem na myśli pisać swój komentarz. Brzmi bardzo wiarygodnie. I mądrze ;)

Azi

4

@FiscaelBarca na zdjęciu widać że łysy. Może ma z tym duży problem ;)

Azi

0

@Katalończyk 99 czytanie ze zrozumieniem poziom ekspert widzę :)
Dwa zdania to widać za dużo dla niektórych XD

Azi

0

@Gary to są czyste fantazje. Równie dobrze można wymyślić że broń wziął 10 latem i postrzelił siostrę. Czysta fantazja.

Jednak w takich wypadkach podaje się że ktoś przypadkiem postrzelił kogoś a nie że ktoś został postrzelony a broń należała do osoby X. To są zupełnie różne opisy zdarzeń

Jak chcecie się bawić w fantazjowanie to się bawcie w swoim gronie. Ale bez mojego udziału. Dla mnie to jest dziecinada.

Azi

0

@MesQueUnClub_87 musiałeś sobie napisać podsumowanie żeby zrozumieć czy po co mi robisz streszczenie moich słów? :D

Jeżeli chcesz sobie uważać że nie wiem co mam odpisać to sobie tak uważaj. Nie robi mi to żadnej różnicy co tam sobie uważasz :)

Azi

1

@FCB24 ciekawe bo Olmo zagrał w 7 ostatnich meczach. To wychodzi 1.75 kontuzji w styczniu

Azi

1

@MesQueUnClub_87 ja się nie bawię w gdybania i zgadywanki bo to nie jest przedszkole. I nie rzucam też idiotycznych oskarżeń stworzonych na podstawie takich gdybań. Szczególnie jak się nie zna faktów.

Azi

0

@MesQueUnClub_87 kto powiedział że ten dziadek postrzelił to dziecko? Chłopie ty sobie dopasowujesz zdarzenia pod swoje teorie

Azi

0

@MesQueUnClub_87 naprawdę uważasz że ludzie wracający z polowania chodzą z niezabezpieczona bronią? Bo im się nie chce jej zabezpieczyć?

Azi

10

@betonito bo można mieć tanio doświadczonego zawodnika o dużej jakości? A na innych nas nie stać?

Azi

0

@Gary przecież się interesuje skoro ktoś został postrzelony. Ja się tylko odnoszę do tego że wnoszenie broni do swojego własnego mieszkania to nie jest nielegalne.

A to że ktoś nie zabezpieczył broni to tak oczywiste że nie ma sensu nawet o tym wspominać.

Azi

0

@Safrani nie mam pojęcia kto to jest Tarczyński ale ciągle gadanie o wadach płodów w kontekście aborcji to jest tak jawne oszukiwanie rzeczywistości że naprawdę trzeba być wybitnie naiwnym żeby wierzyć w takie narracje.

A te teksty o obozach koncentracyjnych są w takim kontekście wybitnie nie ma miejscu.

Azi

2

@MesQueUnClub_87 jeżeli to jego broń i jego mieszkanie to dlaczego niby prokuratura miałaby się tym interesować? Ma trzymać broń na klatce? ;)

Nigdzie też nie jest napisane że ten facet strzelił. Bardziej prawdopodobne wydaje się ze dziecko samo majstrowali przy broni.

Azi

3

Lewy dziadu! :D

Azi

0

Zbiorowy prysznic i w dodatku jeszcze na boisku...

Azi

0

Balde zamiast grać to chce chyba pobić rekord dryblingów Yamala

Azi

0

@Xxxbarca4ever taa. Real i uczciwe sędziowanie. Obudz się kolego! ;)

Azi

0

Cubarsi to powinien kartkę dostać za to robienie sobie jaj i padolino

Azi

1

Bernal wchodzi. Fajnie. To jest ta chwila kiedy wchodzi 18-latek bo poza nim na ławce same dzieciaki ;)

Ale ładna brameczka :)

Azi

0

Mamy ciekawe pomysły na rozgrywanie różnych - wrzutka w strefę gdzie nie ma nikogo poza bramkarzem. Już przynajmniej dwa razy ta sama strategia. Co będzie dalej? :D

Azi

1

@Peciak gdyby ten mecz sędziował jakiś sensowny człowiek to ustawiony sobie zawodników na samym wstępie spotkania. A ten pajac nic nie kontroluje. Sam zrobił cyrk z tego meczu

Azi

0

@Derpowsky bramkarz dostał za zagranie piłka ręką w swoim polu karnym przecież. ;)

Azi

2

Nie wiedziałem że Hiszpanii można łapać napastnika i przerwać bez próby odebrania mu piłki. Ale najwyraźniej można bo sędzia już 2 razy nie reagował na takie faule

Azi

1

Na lewej obronie biega prawy obrońca. W środku biega lewy obrońca. Na prawej biega stoper. Coś tutaj jest nie tak...

A mecz sędziuje idiota. Full opcja

Azi

3

@kubix05 mam dziś gołąbki na obiad właśnie. Tylko gdzie ziemnioki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?