4

Bardzo słabo, niech lepiej nie wraca w tym sezonie żeby się to nie przerodziło w poważaniejszy uraz. Przydałoby się żeby Flick testował dodatkowy wariant np. Gavi/Eric/Christensen (jeśli wróci niedługo) na ,,6" bo nie można polegać tylko na De Jongu

0

@DAM1ANOo ja patrzę na cały sezon a nie jeden mecz. Jak utrzyma taką formę do końca sezonu to pogadamy

0

@DAM1ANOo może dlatego że to one season wonder na ten moment i zawodzi w tym sezonie póki co?

0

Diaz ogólnie to bardzo pasuje do stylu Flicka, byłbym za tylko martwi mnie cena bo za 28latka takie pieniądze to poprostu dużo. W tej cenie są lepsze opcje ale jeśli to prośba Flicka to niech będzie

0

@dariooo jaki sufit xd

0

@krol211 czy nam się to podoba czy nie taki scenariusz jest możliwy, mało w to wierzę ale jest to możliwe

0

@Szymemdymek oby

@Greenalley ty się cokolwiek interesujesz nasza sytuacja? Czyli skoro wydaliśmy 55mln na Olmo to możemy zaraz wydać drugie tyle na kogoś innego? To tak nie działa, pogadamy jak będą znane limity na lato i jakie będą odejścia, ale pewne jest jedno nie stać nas na zakup skrzydłowego i ,,9" tego samego roku. A kupowanie kotów w worku za takie pieniądze to już wogóle bardzo zły pomysł bo w naszej sytuacji każde euro powinno być dobrze rozdysponowane

0

@Rifek De Jong zarabia 2x tyle i nie wzbudza zainteresowania poza Arabia, tu nawet nie ma co porównywać.
Torresa dałoby się sprzedać w obecnej formie a Holender jest niesprzedawalny

1

@ViscaelBarca2007 no nie powiem ale interesujące. Fajnie by było to potestować. Tylko te zdrowie Olmo może być przeszkodą no chyba że Guille odpali bo ma duże predyspozycje do gry na tej pozycji

@Greenalley nie widzę żadnej logiki w tym co napisałeś. Nas nie stać na takie ryzyko

0

@ViscaelBarca2007 z tym następca może być problem, raz że środki ograniczone to też rynek średni:
- Isak (kosztuje fortunę)
- Gyokeres (70mln+ za kota w worku)
- Sesko (przereklamowany i drogi)
- David (tu fajna opcja za darmo bez ryzyka ale zaraz nas mogą ubiec inne kluby jeśli czego w jego kierunku nie zrobimy)

4

Narazie zostańmy przy jokerze ale jeśliby poprawił element wykończenia to taka opcja istnieje. Jest to napastnik bardzo użyteczny dla zespołu, dający dużo w pressingu i rozegraniu ale nie jest killerem, bez tego nie będzie podstawowym napastnikiem w takim klubie.
Napewno trzeba to brać pod uwagę bo może nas zwyczajnie nie stać na następcę Lewego z topu

2

@Kismeth nie jest w top5 płac
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
Notuje udział przy bramce co 80min, oczywiście że ma wpływ na wyniki. Pierwszy lepszy przykład mecz z Dortmundem w fazie ligowej LM, potem asysta przy zwycięskim golu Raphinhi z Benfica w fazie ligowej

0

@Rifek ogólnie tak ale przedłużenie De Jonga na tych samych warunkach uniemożliwi jego sprzedaż

2

Naturalny ruch, trzeba przedłużyć kontrakt żeby kontrolować zawodnika bo odejdzie za darmo albo za bezcen przez wygasający kontrakt. Torres narazie zostanie jako zmiennik, później zobaczymy ale nawet jeśli będziemy chcieli go sprzedać to kontrakt trzeba przedłużyć

9

Ta kadra ma chory potencjał, mogą steroryzować turnieje kadrowe w następnych latach. Na każdej pozycji po kilku gotowych zawodników i talentów. Złote pokolenie się szykuje

1

@ViscaelBarca2007 według mnie mają większy potencjał od Anglii i Francji, mocno to chore bo jeszcze kilka lat temu było to nie do pomyślenia. Dosłownie na każdej pozycji dużo wyboru, dużo gotowych zawodników i talentów.... szykuje się złote pokolenie

1

@Kamiloza91 tak. Można się kłócić oczywiście bo jeśli chodzi o LO jest naprawdę dużo dobrych zawodników ale chyba narazie Dimarco top1

2

@Kamiloza91 no nie wiem, jakby wziąć pod uwagę cały sezon a nie ostatnie miesiące to raczej nie. Dimarco, Mendes, Gvardiol, Davies, Balde i Theo to najlepsi LO ale przynajmniej narazie Balde w top3 nie widzę

0

@JordiAlbion no złego słowa użyłem, chodzi mi o to żeby o wyniku meczów nie decydowało coś takiego jak błąd przy wykonaniu karnego

1

@Tridente2015 użyłem takiego zwrotu bo się inaczej nie da zareagować na tak bezsensowne porównanie

@mkord ludzie co ma sytuacja z otwartej gry do stałego fragmentu?

0

@mkord spalony to spalony, jak się zacznie wyliczanie centymetrów to będą szły wały co chwilę.
Tak samo jak wyjścia bramkarza przed linię, błąd i karny do powtórki. Twoim tokiem myślenia jak bramkarz wyjdzie przed linie to odrazu dajemy gola?

0

@krzakov

1

@Tridente2015 nie, jasny przepis że w takim przypadku jest powtórka. Tutaj nie ma co interpretować.
Ten przykład to mogłeś sobie darować bo xd.
Jak bramkarz obroni karnego wychodząc przed linie to jest powtórka a w takim przypadku nie? Głupota i tyle, przepis do poprawy

0

@mkord nie, nie chce żeby takie detale decydowały o wynikach meczu. To powinno być oczywiste że w takim przypadku jest powtórka

12

@Tridente2015 to nie jest celowe łamanie przepisu i to jasne że w takim przypadku powinna być powtórka

39

Przepis jest do natychmiastowej poprawy, w takim przypadku powinna być powtórka karnego tak jak w przypadku gdy bramkarz obroni karnego gdy wyjdzie przed linię

0

@Adrian1304 na ten moment nie da rady podać kto będzie realny, zależy od limitów i kto odejdzie

0

@Faro teraz mi pokaż gdzie to napisałem

0

@blakkudium Balde nominalnie na LS się nie sprawdzi, co innego wahadło (zresztą już tam gra tyle że słabo z asekuracją). Może wróci temat Frimponga i przejdziemy na wahadła...

0

@Eto'o9 R10 nie, w tamtym momencie Faye dopiero się aklimatyzował i jest innym profilem zawodnika niż Cubarsi.
Faye to taki Araujo lepiej grający nogami a taki profil mieliśmy w obronie a profilu Cubarsiego nie. Względem potrzeb pierwszego zespołu pasował tylko Cubarsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?