BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Według mnie Lewy powinien zrezygnować już z tej kadry, nic już nikomu udowadniać nie musi bo jest najlepszym graczem w historii tej kadry mimo że gra w jej najgorszym okresie i nie ma szans nic wygrać z nimi. Nawet nie dostaje za to szacunku bo jest non stop hejtowany przez zawistnych trolli z własnego kraju, już za granicą podejrzewam ma większy szacunek niż we własnym kraju. Rozumiem ambicje ale po co to ciągnąć? Zresztą już powiedział że chce zagrać na MŚ2026 jeśli się zakwalifikujemy.
Ma 36 lat i ten odpoczynek podczas przerw na kadry dałby dużo względem sezonu.
1
@korn234 no tak bo Kane nie dobija ani nie marnuje xd, tak ma każdy napastnik więc się nie kompromituj
0
@Czarny_ck tak sprzedaj Raphinhe i wywal kasę na one season wondera, już nawet nie wspomne ile Nico chce zarabiać. Takich zawodników się nie sprzedaje
1
@Arden sprawdziłem jeszcze to jednak 55 (:
Chora liczba, za nim Puyol ma 50
0
@Arden chyba Iniesta miał ponad 40 meczów
2
@ViscaelBarca2007 to wiele by mówiło o tym projekcie xd. De Zerbi tam nie pójdzie, rozwija ciekawy projekt w Marsylii i będzie wolał trafić do lepszego i bardziej poukładanego klubu później
16
@Czarny_ck Kane bierze 25mln brutto więc też nie mało, do tego kosztował ponad 100mln więc o czym ty gadasz? Jeśli chodzi o bramki to Lewy ma ich trochę więcej w tym sezonie a ma 36 lat.
Poza tym o jakiej ty emeryturze piszesz?
0
@ViscaelBarca2007 naprawdę szkoda że po niego nie poszliśmy
0
@krol211 masz doświadczonego zmiennika na ławce. Doświadczeni zawodnicy są potrzebni tym bardziej że mamy tak młody zespół. Nie mówię że ma grać w podstawie, następny rok jakoś damy radę ale później to już trzeba kogoś kupić. Same plusy
0
@lukkobe Leao może zyskać u Flicka ale musiałoby zostać spełnionych kilka czynników, co do Nico to jego ten styl będzie ograniczał, w Bilbao ma wszystko pod siebie a u nas będzie miał dużo problemy. Nico musi mieć dużo miejsca a u nas będzie go poprostu mniej, do tego ma problemy w grze na małej przestrzeni więc tym gorzej.
Raphinha był strasznie marnowany przez Xaviego i nawet nie grał na swojej pozycji więc ten przykład tu nie pasuje.
Co do Neymara to się zgadzam (:
Ale nie przegoniłby Messiego bo to poprostu piłkarski geniusz i ciężko będzie komukolwiek go przebić. Jakby dał Neymarowi mental i sposób prowadzenia w stylu Lewego/Cristiano to zrobiłby lepsza karierę od CR7. Będą tacy co się z takiej opinii będą śmiać ale tak mogłoby być. Neymar to najlepszy przykład zmarnowanego talentu
0
@Galford przypomnij mi ilu zawodników ofensywnych w ostatnich latach z ligi portugalskiej sprawdziło się po transferze? Praktycznie wszyscy to flopy, zespoły z tej ligi już nieraz udowodniły że potrafią na siłę promować takich zawodnik pod sprzedaż więc żaden nie będzie pewną inwestycją.
Gyokeres może być absolutnym topem ale jest poprostu duże prawdopodobieństwo że skończy jak taki Nunez. Nigdy nie grał w top5 lig a ma już 27 lat.
Jeśli by tu trafił to mam nadzieję że się sprawdzi ale w naszej sytuacji lepiej nie ryzykować
0
Żeby nie było nie ujmuje Gyokeresowi umiejętności ale nie powinniśmy po niego iść, zbyt duże ryzyko w naszej sytuacji. To absolutnie nie jest pewny zawodnik tylko kot w worku za duże pieniądze.
Sesko jest drogi i przereklamowany, nie ma sensu.
W tak dużych pieniądzach to jedynie Isak.
1
@Starrk u Flicka takie fochy nie przejdą. Pena podobno zaczął pyskować to w jednym z meczów jak sprawdzali potencjalne czerwo dla Wojtka to na rozgrzewkę wybiegł Kochen a nie Pena
0
@Gall czyli Piątek to też jest gracz na Barcelonę bo kiedy taki Braithwaite tu grał? :D
Teraz mi pokaż gdzie napisałem że nie wiem jak grał Bayern Flicka.
Tylko że ten niewypały to gracze sprzedani na chwilowym hype albo trafiali do niepodpowiednich klubów, ich wszystkich Atalanta szybko chciała sprzedać a Lookmana z jakiegoś powodu chcieli zatrzymać ale teraz muszą go sprzedać bo kontrakt się kończy i nie chce przedłużyć
0
@Gall ,,Oczywiście ze to gracz na poziomie Barcelony, gorsze placki tu się pojawiały" tego zdania nie skomentuje bo xd.
To nie opinia tylko fakt, to że ktoś jest młody to nie jest argument sam w sobie za jego transferem i tyle w temacie tak jak pisałem
0
@lukkobe nie napisałem że Leao jest słaby ale on w Barcelonie Flicka się nie odnajdzie poprostu, ma duże problemy z decyzyjnością i zaangażowaniem, do tego są z nim problemy pozasportowe.
Do części z Ferranem i Davidem zgoda.
Lookman jest skrojony do Barcy Flicka, będzie w dobrej cenie i da rotacje Raphinhi i Yamalowi. Te 5 lat na najwyższym poziomie spokojnie zagra, bardziej doświadczony gracz w tak młodej kadrze też się przyda.
Nawet jeśli Flick wydobędzie najlepsza wersję Nico to będzie tylko jokerem z ogromną pensja w stylu Doku w City bo jego sufit nie jest wysoko. Są lepsze opcje zarówno na poziomie sportowym i finansowym.
Neymar w jednej nodze ma więcej talentu niż Nico czy Leao i nawet jakby prezentował 50% tego co wcześniej to ma to sens ale tak jak mówisz musi najpierw pokazać się w Santosie
0
@Gall wiek sam w sobie nie jest argumentem co napisałem i to jest fakt.
Ile bym dał? Nic bo bym go nie kupił.
Nico miał jeden sezon który sprawił że mógł trafić do dużego klubu a teraz gra fatalnie. Już wielokrotnie się na ten temat rozpisywałem, Nico to nie jest gracz na poziomie Barcelony (przynajmniej nie teraz) i jego zakup to byłaby głupota
0
@gracianho7 xd, czyli standardowo brak argumentów. Wiek sam w sobie to żaden argument, tym tokiem myślenia to czemu nie bierzemy ,,talentów" z Ekstraklasy?
Siła przyjaźni to chyba największy ,,argument" mem.
58mln za niego to przepłacenie a on chce do tego chorą pensję.
Czekam na argumenty czysto sportowe a nie coś takiego
0
@Romario87 ale to pomocnik (:
https://www.transfermarkt.pl/ardon-jashari/profil/spieler/608172
0
@lukkobe nawet nie strasz tym Leao. Jedynie Lookmana bym wziął i nikogo innego, świetnie pasuje do tego co chce grać Flick i profili jakie preferuje a do tego w dobrej cenie będzie latem
0
@gracianho7 no i mam wszystko uargumentowane. Ten transfer wogóle się nie broni i takie są fakty
2
@ViscaelBarca2007 pełna zgoda ale mimo wszystko takich pieniędzy nie niego bym absolutnie nie wydał. Dużo lepiej w kwestii cena-jakoś wypada Lookman, a on w przeciwieństwie do Diaza da możliwość rotacji zarówno Raphinhi jak i Yamalowi a profil zawodnika ten sam
0
@ViscaelBarca2007 do tego jest już pewne że latem odejdzie i ma rok kontraktu więc gdzieś za 40mln by się dało go wziąć
1
@ViscaelBarca2007 profilem pasuje napewno ale jego bym akurat nie brał, za dużo za niego będą chcieli a ma już 29lat więc dawanie ponad 80mln nie ma tutaj sensu
1
@lukkobe nie ma żadnej przekonującej opcji na lata jeśli chodzi o typowych LS więc lepiej przeczekać ten rok i sie może ktoś wybije. No chyba że znasz jakąś fajną opcję? Tylko nie pisz Nico bo się załamne.
4
Lepszy Neymar na jeden sezon za free niż przepalenie kasy na Nico, Diaza albo Leao.
Polecam przeczytać artykuł @Darek_Maruszczak
https://www.fcbarca.com/124610-powrot-neymara-jestem-za-a-nawet-przeciw.html
Świetnie podsumowanie tego możliwego transferu.
Osobiście jestem bardziej na NIE ale myślałem trochę nad tym to tak jak mówię Neymar za dosłownie grosze ma większy sens niż wywalanie milionów na wyżej wymienionych graczy. Nawet jak nie wypali to odejdzie po sezonie i tak a wpływy z marketingu pozwolą nam tym ruchu zarobić
0
@krol211 o tym akurat są dyskusje od dawna, jak prześledzisz wywiady Lewego to sam mocno sugeruje że rozważa zakończenie kariery w Barcelonie a napewno chce tu zostać na dłużej. Dla nas to sportowo i finansowo świetny ruch
0
@gaucho104 xd, zagrał 8 meczy bo pierwszy bramkarz się połamał a potem ława. Najlepszy bramkarz ligi hahaha. Ani nie był dobry na linii ani w grze nogami i to pokazuje każda statystyka, wejdź sobie na fotmob i sofascore jak Ci się meczy nie chciało obejrzeć.
Pena jest słabym bramkarzem i taka jest prawda, tak jak pisałem w innym klubie może być potężna weryfikacja.
Nikt go nie hejtował tylko krytykował zasłużenie tym bardziej że owiele lepszy bramkarz siedział na ławce
1
@jacobFCB oby nie, zbyt duże ryzyko na które nie możemy sobie pozwolić
0
@krol211 prawdopodobnie zostanie, ma przedłużyć kontrakt o 2 lata i rozłożyć pensje jaka miał dostać za cały następny rok na te dwa lata
https://www.fcbarca.com/124300-sport-barcelona-chce-przedluzyc-umowe-z-robertem-lewandowskim-do-2027-roku.html