BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w to już napisałem wyżej że musi więcej odpoczywać i odpuścić repke, Lewy nie utrzyma tak kosmicznej formy przez wiek.
Na nową ,,9" raczej poczekamy jeszcze z rok conajmniej bo nas nie stać
1
@Who_you_mam na jakich warunkach? Jego kontrakt został przedłużony automatycznie. Ma zarabiać za rok 26mln brutto a sa informacje że mogą przedłużyć o kolejny rok ale pensja się rozbije i zarobi po 13mln brutto. Bardzo dobra opcja.
Żeby nie było nie mówię że ma grać w podstawie, za rok jako sobie poradzimy ale potem musi być sprowadzona ,,9" a Lewy już w następnym sezonie stopniowo do roli zmiennika
0
@blakkudium ciekawe czy się zainteresujemy. Flick mocno go chciał latem, dałby dużo opcji taktycznych
0
@Mario96w liczby przysłaniają? To czego wy oczekujecie od 36 latka? Lewy ma przede wszystkim gwarantować liczby, np. w lidze jego gole dały najwięcej punktów spośród wszystkich innych zawodników.
Lewy powinien być częściej zmieniany bo nie ma świeżości, mógłby też tą repke odpuścić. I tak liczby które robi w tym wieku są chore więc nie wiem co ma dać więcej według was.
Ferran daje więcej w rozegraniu i pressingu ale przynajmniej narazie nie jest ,,killerem" bo w ważnych momentach załącza się error pod bramką. Taki napastnik będzie przydatny dla zespołu ale nie będzie pierwszym wyborem w topowym klubie, taki casus Moraty może być
0
@Kasy Trent, Tah (przy sprzedaży Christensena), Michell, David
0
@lukkobe tak ale chyba każdy się zdąrzył przyzwyczaić że dominującą rolę odgrywają trofea i popularność. Jeśli załóżmy że my albo PSG wygrywamy ligę i LM to żeby Salah pokonał Raphinhe albo Dembele to Liverpool musi wygrać jeszcze KMŚ do tego żeby wogóle myślał o ZP
1
@pt9 Bellingham jest lepszy tylko w stricte zdobywaniu goli bo element wykańczania akcji Pedri ma do poprawy. W pełnieniu roli box to box czy pracy w obronie Pedri nie jest gorszy, ja bym powiedział lepszy.
Lewy nie miał takiego talentu jak większość ,,9" z jakimi rywalizował i to nie jest żadna tajemnica, osiągnął tyle dzięki ciężkiej pracy.
Też warto przypomnieć że Bellingham spokojnie się rozwijał przez ostatnie lata a Pedri był niszczony przez kontuzje i niekompetentne sztaby, dopiero w tym sezonie wrócił na właściwe tory
1
@pt9 gdzie napisałem że nie doceniam Bellinghama? Też uważam go za świetnego zawodnika ale to nie jest półka talentu i umiejętności Pedriego
1
@Kengo żeby stawiać Pedriego niżej od Bellinghama to chyba mecze na sofascore muszą oglądać
2
Jeśli PSG utrzyma taką formę to napewno. Salah jest w trudnej sytuacji w tym momencie
0
@Terapuls no nie to tak nie działa, na ZP pracuje się cały sezon. Żeby wygrać to ten półfinał LM to minimum, potem będą się liczyć liczby i oczywiście popularność. Trofea są niezbędne do wygrania, zawodnicy drużyny która wygra te najważniejsze trofeum będą mieli większe szanse
0
No teraz Salah ma problem bo ZP bez LM się praktycznie nie da wygrać tym bardziej że nie na repek w tym sezonie.
Szansę Raphinhi się mocno zwiększają w takim przypadku tym bardziej że w ma duże szanse na MVP rozgrywek jeśli zajdziemy daleko. Ale tak patrzę to Dembele się może włączyć do walki o ZP
0
@Kaisuj bo ktoś rozegrał lepszy? Yamal np. solowo wypracował dwie bramki
0
@regatta52 nie ma sensu się tu nad tym rozpisywać. Poprostu nie
0
@turhiay w tym sezonie nie (:
Przynajmniej narazie
4
@regatta52 rozumiem krytykę Lewego bo nie grał dobrze dzisiaj ale są jakieś granice xd
0
@Cule1797 no zdecydowanie najcięższy rywal do grania na jakiego możemy w półfinale trafić. Nie mówię że napewno przegramy, absolutnie nie ale to byłby bardzo ciężki mecz tym bardziej że mam obawy o zadyszkę w następnych miesiącach bo brakuje zmienników w ataku
0
@Destroyer_of_Worlds no ostatnio to te PSG właśnie jest dużo groźniejsze. Oczywiście może się to zmienić, zobaczymy jak będzie dzisiaj
2
Pedri kolejny raz świetny mecz no ale MVP powinno się rozstrzygnąć między Raphinha i Yamalem dzisiaj
6
Nie ważne na kogo trafimy ale awans jest obowiązkiem, opłacało się charowac w fazie grupowej bo teraz mamy łatwa drogę do półfinału. Mam tylko nadzieję że w półfinale nie będzie Interu. Jest potencjał na wielkie trofea w tym sezonie (:
0
@Rifek nie będzie trzeba nikogo kupować, już teraz mamy tam bogactwo.
Za rok wraca Bernal, mamy Casado (to że ma spadek formy nic nie znaczy w tym kontekście), Eric jest często wykorzystywany przez Flicka na tej pozycji, może by było cofnąć Gaviego który dobrze sobie radzi na tej pozycji.
Czyli wsumie 4 graczy mamy w obiegu na jego miejsce a w szkółce są tacy zawodnicy jak Espart czy Baba Kourouma na przyszłość.
Podsumowując nikogo z jego miejsce nie potrzeba, w jego miejsce można by było zakontrakować skrzydłowego albo bocznego obrońcę bo tam są braki
1
@lithotripter bo ten ,,plan" nie ma logiki, niczym to się nie różni od tego co robił Bartomeu. Sytuacja jest prosta, klub proponuje kontrakt na normalnych warunkach dostosowany do hierarchii w zespole i nowej drabinki a De Jong decyduje czy chce zostać czy idzie na sprzedaż. My nic nie musimy
1
@MesQueUnClub_87 tak ŚPO to naturalna pozycja Yamala ale musi nabrać doświadczenia żeby być ustawianym na środku, gra teraz na tym PS (rozwojem już zmierza do RM/ŚPO) bo ta pozycja wybacza młody wiek i braki taktyczne. Co do kontraktów to nie jesteśmy pewni rejestracji obecnej kadry a Salah przy transferze do nas napewno by chciał więcej niż ma teraz tym bardziej że przyszedłby za darmo
0
@lithotripter nikt go nie kupi z taką pensja xd
1
Generator newsów się odpalił xd. Nie ma szans na to, ani Yamal ani Salah nie zgodzi się na rolę rezerwowego i nie stać nas w tym momencie na kolejny duży kontrakt
0
@Rifek gdzie wyjdzie xd? Płacenie takich chorych pieniędzy De Jongowi i dalsze obciążanie drabinki płac jego pensja jest ok? Jak Bartomeu rozdawał kontrakty też tak pisałeś?
12
Czyli nic nowego nie wnieśli. Jeśli jego kontrakt zostanie przedłużony na takich warunkach to jest to jawne działanie na szkodę klubu i niczym się to nie różni od tego co robił Bartomeu. Można przedłużyć jego kontrakt jeśli Flick tego chce ale na normalnych warunkach a 18mln brutto to jest poprostu chora kwota w tym przypadku
3
Brać i się nie zastanawiać. Praktycznie zerowe ryzyko a zyskać możemy bardzo dużo, dobra ,,9" na rynku kosztuje ogromne pieniądze więc warto szukać takich opcji
0
@Dieselzor pomarzyć można narazie bo nie słychać żebyśmy byli zainteresowani niestety
1
@lukkobe oczywiście się zgadzam że Diaz by się prawie napewno sprawdził ale tylko ta cena.... blisko 100mln za 28 latka no to jednak bardzo dużo, za takie pieniądze masz następcę Lewego z absolutnego topu. Według mnie w tej sytuacji powinien zadecydować Flick ze swoim sztabem.
Szkoda że nie zgarnęliśmy go odrazu z Porto, chociaż raczej by się tak nie rozwinął bez Kloppa i teraz Slota