BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@19Macio93 tak, interesowali się obydwoma więc teoretycznie jak chcemy Nico to dla nas dobra informacja
0
@JarekS Flick nawet treningu nie poprowadził a dziennikarze już wiedzą kto będzie kluczowy i jakie ustawienie będzie
1
@Hasszz jeśli chcesz ryzykować zdrowiem naszych wychowanków i spowalniać ich awans i rozwój to proszę bardzo
0
@19Macio93 tu chodzi o to że odpuszczą Nico
0
@Pablozeusz tu bardziej chodzi o to że jak wezmą Kvare to odpuszcza Nico
1
@Edoss żeby kogoś kupić to musiałoby dojść do sprzedaży np. De Jonga.
Większość ludzi tutaj nie zdaje sobie sprawy w jakiej tragicznej sytuacji jesteśmy
0
@zaky274 czyli nie wiesz.
1
@Joopiter ludzie tu pisali że wystarczy jak będzie Kimmich i Nico a najprawdopodobniej nie będzie żadnego :D
11
Nie ma miejsca dla Roberto i Guido w FFP a my tu o transferach za miliony dyskutujemy xd
0
@lntrowertyk trzeba kilku sprzedać bo mamy sporo talentów w szkółce do defensywy
4
Sprzedaż Faye to byłby idiotyzm! Zaliczył ogromny progres i widać duży potencjał.
0
@barteq brakowało asystenta który zna hiszpański
16
1 pomysł to głupota, tam powinien grać Fermin, Pedri albo Gundo
2 pomysł już bardzo dobry bo Gavi bardzo dobrze by się tam odnalazł
0
@sepek bo to jest prawy obrońca.
Ja bym brał tylko za darmo za rok
0
@Grimm a w podanym artykule przezemnie jest inaczej (:
Zobaczymy jak będzie
0
@sepek jakie duże ego? Gość jest bardzo profesjonalny.
Wtedy nie byliśmy w tak trudnej sytuacji jak teraz i zobacz że będą mieli młodych graczy którzy mogą zdominować Europe na lata
0
@Wojtek88 no dla nas byłoby lepiej ale nie robię sobie nadziei
0
@PIOTR76BARCA widzę, sami trochę sobie przeczą ale nie było informacji o odejściu obecnego trenera bramkarzy który już długo tutaj pracuje
0
@Wojtek88 niby może się tak zdarzyć ale najprawdopodobniej będzie tak jak napisałem bo trudno będzie to zepsuć.
Carlo jest bardzo dobry w zarządzaniu szatnią a za rok mogą mieć Alonso albo Kloppa...... dla nas dobrze się nie zapowiada
0
@PIOTR76BARCA ,,Do Barcelony Tapalović ma jednak przyjść nie jako szkoleniowiec bramkarzy, ale asystent"
https://www.fcbarca.com/118404-jak-bedzie-wygladal-sztab-hansiego-flicka,dyskusja-14466824.html
0
@sepek po pierwsze nie mamy czym włączyć sie do licytacji.
Po drugie Kimmich nie wybierze nas ze względu na Flicka. Spójrz jaki Real będzie miał zaraz potężny skład który może zdominować Europę, to gwarancja trofeów i wielu sukcesów a u nas jest cyrk
0
@sepek ty naprawdę wierzysz że nasza obecność zwiększy im cenę?
0
@blakkudium dla nas to lepiej bo Real nie zgarnąłby go za darmo za rok
10
@AlwaysBlaugrana jeśli Ci chodzi o Taplovica to on przychodzi jako asystent a nie trener bramkarzy
1
Jeśli włączą się do licytacji to powinniśmy odpuścić. Nie mamy z nimi szans a nie stać nas na kolejne przepłacenie za piłkarza i kolejne zachwianie drabinki płacowej
0
@Joopiter trzeba odróżnić nominalna pozycję od tej na której był wystawiany.
Fakty są takie że zaczął się pokazywać u Guardioli gdy ten zaczął robić z niego ,,9" a u nas najlepsze mecze zalicza na ,,9". On nie nadaje się na skrzydłowego i chyba każdy to widzi.
Mało mnie obchodzi to że ktoś wystawia go na pozycji na której się nie sprawdza
1
@Joopiter prawie wszystkie bramki strzela z pozycji ,,9". Gra ciągle na nieswojej pozycji.
1
@pacior95 ty przeczytaj jeszcze raz co napisałeś.
Balde z roku na rok się rozwijał.
Za Xaviego się murowali i za Flicka też się będą murować i za każdym innym trenerem będzie to samo.
Balde to 1:1 profil Daviesa który u Flicka był dobrze wykorzystany a w Bundeslidze też się murują
6
@Kulakula zarząd nie chce go sprzedać. Wszystko zależy od tego czy przedłuży kontrakt
7
@pacior95 Balde ma 20lat a Grimaldo 28lat.
Gość nie pokazał by u nas połowy tego co u Alonso chłopie. Tak moglibyśmy go wziąć jako zmiennika ale trudno. To nawet nie jest LO tylko wahadło.
Zobacz sobie co wyprawiał Balde w poprzednim sezonie, wtedy też byś to napisał? Gorsza forma to wina kontuzji i braku rozwoju przez Xaviego i jego sztabu