BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kulakula zarząd nie chce go sprzedać. Wszystko zależy od tego czy przedłuży kontrakt
7
@pacior95 Balde ma 20lat a Grimaldo 28lat.
Gość nie pokazał by u nas połowy tego co u Alonso chłopie. Tak moglibyśmy go wziąć jako zmiennika ale trudno. To nawet nie jest LO tylko wahadło.
Zobacz sobie co wyprawiał Balde w poprzednim sezonie, wtedy też byś to napisał? Gorsza forma to wina kontuzji i braku rozwoju przez Xaviego i jego sztabu
0
@Kamazinho już prawie wszystko sprzedał. Przez niego sprzedaż klubu będzie nieunikniona
0
@CPuyol powiem tak, odszedł by już wcześniej tylko że on nie chce odejść. Narazie wygląda to tak że chce wyciągnąć całą kasę z kontraktu i odejść za darmo
0
@Magicc89PL acha czyli niech wszyscy tuszują jego wady żeby mógł zrobić kółeczko i cofnąć do bramkarza?
0
@Kamazinho on napewno ale nasza sytuacja finansowa może przeszkodzić
1
@Emhyr według Romano to 130mln razem ze zmiennymi które będą już praktycznie zrealizowane jeśli wygrają LM
7
Tylko nie ten placek.
Jak Guido to mało to jeszcze jest Ndidi za darmo
1
@ziomal88 to wymień ciekawe opcje za które warto zapłacić.
2
@Bandzior nie wiem kto by był taki głupi w zarządzie żeby dać 50mln
0
@Kamil689 Torres gra na nie swojej pozycji.
Roque prawie nie gra i nie masz pojęcia ile muszą się adaptować chłopaki z Brazylii.
Guiu wciąga go nosem pod względem talentu.
Nie ma mowy żeby się przebił
0
@Emhyr tak super ale ten progres jest zbyt duży w porównaniu z tym jaką padake grał u nas.
Wolę żeby został jeśli go mają znowu wypożyczyć. Tylko sprzedaż za dobrą kwotę
0
@19Macio93 zapłacisz za to? Jeśli nie sprzedamy np. De Jonga to zapomnij o takim wydatku
0
@Emhyr poprawił. To kwestia tego że zmienił się mu trener.
Jak ktoś da ofertę +20mln to ok ale Girona nie chce płacić tylko przedłużyć wypożyczenie
0
@Emhyr ma problemy w kontuzjami i zmienił się trener jak się nie mylę i zmienił styl gry. Ma bardzo dobre statystyki. Powinien dostać szansę.
Garcia bardzo się poprawił jakbyś nie wiedział i mógłby zostać
0
@Kamil689 w czym jest lepszy Victor? Ma 22lata i gra w 3 lidze
0
@Emhyr Garcia akurat się przyda.
Valle powinien zostać bo z Balde może świetnie obstawić LO.
0
@Kamil689 nie ma szans.
Mamy Lewego, Ferrana, Roque i Guiu. Victor byłby ostatni w hierarchii. Jak go kupimy to tylko po to żeby sprzedać z zyskiem
13
Według mnie tylko za darmo za rok. Z tymi 50mln chyba ich powaliło, ma tylko rok kontraktu.
1
@Faro jak on nie da nic od siebie to nawet Guardiola z niego nic nie wyciśnie
10
Ndidi jest za darmo + Guido i wystarczy. Nie ma nikogo ciekawego na rynku.
Kimmicha powinniśmy wyczekać za darmo według mnie
0
@MichalZZZ 70mln to maks za niego
8
@Astad ale ty wiesz że on przyjdzie za darmo?
6
@blakkudium jeśli Flick chce kogoś fizycznego do środka pola to fajna opcja
2
@MichalZZZ a ja też podchodzę optymistycznie i mam nadzieję że przyjdzie za niego dobra oferta (:
0
@krol211 DM to zdecydowanie najtrudniejsza pozycja dla młodych.
Zobaczymy jak to będzie wyglądać bo jak patrzę na Prima i Casado to nie wyobrażam sobie że będą grać jako pojedyńczy DM, pewnie dalej będzie tam grać Christensen do rotacji z Guido
0
@1kondziu1 nikt z nim nie rozwiąże kontraktu. Prędzej go sprzedadzą do Arabii tylko nie wiadomo czy Lewy tam będzie chciał iść
0
@krol211 na presezon napewno pojedzie. Chodzi mi o to co będzie w trakcie sezonu
0
@krol211 Bernal za młody zdecydowanie, najwyżej okazjonalne minuty. Bardziej może Casado czy nawet Prim.
Zamiast Nico wolałbym inny profil zawodnika typu Simons ale też będę zadowolony
2
@krol211 myślę że kupią za to Nico. Mnie osobiście wogóle nie przekonuje to co jest na rynku.
Onana - coraz bardziej pokazuje że jest przehajpowany i nie jest warty tych kwot jakie chce Everton
Kimmich - to już nie ten sam zawodnik, nawet nie jest nominalnie DM
Zumbimendii - ten placek to nie się trzyma z daleka
Skończy się pewnie na Guido+ktoś z La Massi