BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Karol145 model 51/49 jaki ma np. Bayern
4
Zdecydowanie najlepszy kandydat ale bez szans, tutaj też ma poprostu rację ale w kontekście wyborów sie zaorał bo beton tego nie rozumie. Przynajmniej tyle że ktos zaczyna o tym mówić
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
1
@blakkudium już wolę grać tam Ferranem z Rashfordem, przedłużyć tego Lewego na ostatni rok innej opcji nie widze. Może za rok będą lepsze opcje albo będziemy grać dalej Ferranem i Rashfordem go rotować, może też taki Hamza ładnie sie rozwinie w następnych latach
1
@ViscaelBarca2007 przecież dosłownie niedawno gadał że nas nie stać i nie można ludzi dalej oszukiwać xd. Pewna wygrana Laporty sie zapowiada widać
1
@Faro https://zapodaj.net/plik-kbda9tmdtm
1
@Faro ciekawe ile by Fati w Barcelonie strzelał... a nie czekaj
3
@ViscaelBarca2007 https://tenor.com/pl/view/ferran-ferran-tiburon-ferran-barcelona-fc-barcelona-ferran-torres-gif-12713275306045132165
30
Mr penalty
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld @mekston
6
No dobra u nas nie było tak źle jednak
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld @mekston
1
@ViscaelBarca2007 zaraz wchodzi w roczny kontrakt to było oczywiste że cos zaczną robić. Na lepszego napastnika nas nie stać wiec oczywiste że będzie przedłużony nawet jeśli byśmy za rok sprowadzili nowego napastnika
@Chimera ciężko żeby nastepny trener wpadł na ten sam głupi pomysł co Xavi żeby robić z niego skrzydłowego, samo przestawienie go na nominalna pozycje czyli 9tke bardzo dużo dało
2
@Sysia11 acha czyli bo sporo strzelał to na 9tke go :D
Co wy za logikę macie to brak słów
0
@Messibestplayerintheworld nie znalazłby sie nawet w tych miejscach, to nie działa tak że te sytuację z automatu sie robią, trzeba umieć do nich dojść a Alvarez ma z tym problem
0
@ShawnC to statystyka podań które otwierają dogodna sytuacje pod bramka, nie myl z duża szansa bo taka kończy sie strzałem po podaniu. Dokładnie ci nie powiem bo przy tylu sytuacjach ciężko wszystko spamiętać kto co i kiedy
1
@ShawnC 6 udanych akcji w obronie, 2/3 wygrane pojedynki, tylko jedno niecelne zagranie, utworzona szansa bramkowa, raz faulowany, niecelna próba z dystansu. Mecz udany zwłaszcza w obronie
1
@ShawnC komentatorzy to jedno wielkie xd, głupoty ciągle gadali.
Coraz wiecej pewności w jego grze, dobrze pomaga kontrolować posiadanie dając opcje kolegom, odważnie w obronie i stara sie napędzać akcje. Jedynie mi nie pasuje troche jak obaj są z Frenkiem na boisku bo lubia sie w tych samych strefach poruszać często przez co Bernal jest wyrzucany do przodu
0
@Kz1234 Grimaldo, Cucurella, Carreras, Balde, Romero. Kolejność bez znaczenia, w tym top5 to jest, można o top3 dyskutować najwyżej
9
Bernal dzisiaj też fajne wejście, oby tak dalej
0
@ShawnC ja mam nadzieję że się nie połamie bo tak zwykle było z nim na wiosnę że łapał forme i kontuzje sie zaczynały
3
Balde przynajmniej narazie złapał forme co cieszy, w poprzednich sezonach tez sie później rozkręcał
2
Tu spokojnie mogliśmy strzelić 5 bramek, dużo marnujemy przez co niepotrzebnie możemy sobie skomplikować mecz jak przy wyrównaniu. Ale cieszy że potrafimy stwarzać tyle sytuacji, mimo wszystko brak tego jest dużo gorszy od nieskuteczności
1
@capricornusjrk za te +100mln to możemy mocno obrone przebudować co dałoby owiele większe efekty niż kupowanie za chore pieniędze zawodnika dla którego nie mamy pozycji w zespole
1
@19xavi93 tam to bardziej zrozumiałe bo graliśmy o top8 ale tu już powinien zagrać
10
Ciężkie miesiące dla ambasady
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
8
Nie żeby coś ale może ten Araujo zacząłby coś pomagać więcej niż na ostatnie minuty meczu? Łatwiejszej serii spotkań już nie będzie
2
@blakkudium pewnie tak skoro latem ma dołączyć. Z tych obrońców co ścigamy jest najbardziej ograny i swoje minuty powinien dostać
@krol211 ciężko mi go porównać z tymi do ataku ale jeśli chodzi o obrońców to tak
3
5
Jednak nie ucięli tematu i dobrze
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
1
@blakkudium Varela i tak chyba mial być na zasadzie że zostanie w Dynamie na wypożyczeniu
1
@blakkudium świetnie idzie, ciekawe czy uda sie jeszcze Njistada
0
@Rifek https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/