BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Przesiew w rezerwach zaczyna sie robić. Mbacke to był pewniak że w końcu odejdzie, Cuenca przestał sie rozwijać to lepiej żeby odszedł i zachować prawa do niego, Guille to niech dla swojego dobra odejdzie bo praktycznie rok stracony będzie miał, Espart mam nadzieję że pójdzie na te wypożyczenie bo wydaje sie już za dobry na rezerwy a Racing może go weźmie jeszcze po sezonie na wypożyczenie jak awansują
https://x.com/lamasiapolska/status/2012652390961356909
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
0
Przynajmniej tyle że teraz seria łatwych spotkań
6
Przede wszystkim zachować prawa do niego bo i tak to groszowy transfer a może w innym miejscu odpali
2
@blakkudium dobre wyjście, tylko niech prawa zachowają do niego
2
@ViscaelBarca2007 https://tenor.com/pl/view/sticker-yung-joc-crying-meme-man-crying-meme-thebeyonderrrr-gif-828328460466032722
1
@tbas przeciez już dawno był temat nowej umowy a finalizacja miała być kiedy skończy 18 lat co stało sie pare dni temu
16
@tbas to nie kaliber Yamala czy Cubarsiego żeby pare miesięcy przed 18stka przedłużać mu kontrakt i chwilę później robić to ponownie. Czekali aż będzie pełnoletni a on sam ma swój rozum, nie chciał zostać to jego sprawa nikt nie będzie sie o niego licytował kiedy nie jest nawet największym talentem na swojej pozycji ze szkółki. Można o wiele rzeczy sie do Deco przywalić ale tu niewiele można zrobić bo nie da sie kogoś zmusić do podpisania umowy. Jedynie szkoda braku praw do niego ale miał klauzulę i ją wykorzysta
2
@Messibestplayerintheworld topowe i realne? Brak
0
@MOLESTA nikt w klubie go nie sprzeda, najwyżej na wypożyczenie pójdzie
2
@blakkudium już coś Romano pisał że będzie przedłużony. Zahavi jest jego agentem to raczej spokojnie pójdzie
1
@tbas słusznie
0
@krol211 tak, sportowo na tym nie tracimy. Jedynie szkoda że praw do niego miec nie będziemy ale trudno
0
@tbas wogóle inna sytuacja bo grał dużo w pierwszym składzie jako 16latek, Dro ma 18 lat i tylko okazjonalne minuty łapał
4
Jedyne czego można żałować przy odejściu Dro to brak praw do niego no ale trudno. Nie da sie kogos zmusić żeby tu został, jego pozycja jest najlepiej obsadzona w zespole + w szkółce jest Tunkara który będzie sie w perspektywie dwóch następnych sezonów przebijał do pierwszego zespołu. Także sportowo mało to odczujemy mimo że Dro ma niemały talent. Jedynie szkoda braku tych praw ale ciężko coś zrobic kiedy ma klauzulę
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
0
@PatrykBarca no jak mu dajemy czego chce to napewno nie odejdzie, tą logiką zawsze będziemy dymani w takich sytuacjach
1
@tbas żeby mógł podpisać profesjonalny kontrakt musi mieć skończone 18 lat co stało sie kilka dni temu. Nie da sie kogoś zmusić do podpisania kontraktu
0
@tbas miał go do podpisania umowy zmusić czy jak?
3
No ciekawie, ale mało tu można zrobić skoro wykorzystał klauzulę. Widać chce grać wiecej a u nas o to trudno. Szkoda bo talent ma ale wszystkich nie zatrzymamy
3
@kuz nikt go za darmo nie chce z taką pensją
0
@PatrykBarca absolutnie nie, tracisz jedyna kartę przetargowa w postaci mundialu przez co najpewniej wydoi cały kontrakt nawet siedząc na trybunach. Nigdzie nie odejdzie na stałe wtedy bo nikt mu takiej kasy nie zaoferuje poza Arabią
3
@ViscaelBarca2007 i niech ktoś mi powie że to jest uczciwa rywalizacja
1
@ViscaelBarca2007 Senesi jest profilowo idealny ale nie widomo czy finalnie wypali i przydałby sie naturalny lider obrony jak Schlotterbeck a mam wątpliwości czy Senesi kimś takim będzie. Ale w naszej sytuacji to on już teraz powinien być zaklepany bez względu na inne cele
3
@blakkudium a Girona łaskawie z milion pensji weźmie na siebie. Na trybuny go lepiej wysłać
5
Jak przedłużą Christensena to dopełni sie schemat że nie kupimy latem nikogo do obrony tylko dobierzemy jakiegoś kota w worku jak ten. Nawet na darmowego Senesiego sie nie załapiemy bo Juve go dogaduje a my nic. O Schlotterbecku nawet nie wspomnę bo inne kluby są coraz bardziej zainteresowane a zanim nasi sie zbiorą to będzie po sprawie. Jeszcze Deco stwierdził ostatnio że po przybyciu Cancelo każda formacja jest obsadzona podczas gdy Flick mówił że chciał ŚO ale nie dało rady.
W linku jest bład tylko dodam bo on ma 18 lat
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
0
@Gaucho w rozwoju sie zatrzymał mocno i nawet w rezerwach mało gra. Odejdzie najpewniej
0
@ViscaelBarca2007 tym bardziej że nawet nie ma jak mu dać odpocząć przez braki kadrowe, musi grac wszystko niezależnie jak sie prezentuje
0
@Kinginiesta nie da rady
5
Powtórzę, krajowy tryplet możemy spokojnie obronić ale decydujących starć w LM to ja absolutnie nie widze z tą obroną, może dojść do bolesnej weryfikacji. Narazie atak razem z Joanem pudruja trupa jakim jest ta formacja i jedynym ratunkiem może być... Araujo.
Latem naprawdę te dwa wzmocnienia są potrzebne do tej obrony ale dużo wskazuje że zostaniemy z tym co mamy bo Laporta ma wywalone i woli Christensena przedłużyć
0
@kiper09 jedna kluczową
@ViscaelBarca2007 @alone49 wiadomo ale jednak to była setka
20
Krok od dogrywki xd, niepojęte ile daje nam Joan