0

@JanuszKorwinMikke Kounde i Balde swoje najlepsze dotychczasowe sezony zagrali u Flicka

0

@masa11 atak to najmniejszy problem, dwóch obrońców przynajmniej potrzeba latem

0

@KamQiX co chwilę ktoś pisze o tym Kounde na ŚO tak jakby on był w formie wogóle xd, nikt chyba nie pamieta jak u nas grał na tej pozycji i to w bardziej komfortowych warunkach. Jeszcze dodaj mu Cancelo z boku to już wogóle będzie tragedia

2

Tymczasem Cubarsi dalej będzie grac wszystko bo nie mamy nikogo za niego

12

Też racja, pod koniec to już proste podania i przyjęcia go przerosły


1

@tbas bo zagraliśmy świetnie tylko hurtowo zmarnowaliśmy sytuacje

7

Spokojnie Hansi, według Deco wszystkie formacje są kompletne


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

0

@szela1899 a setkę Olmo z podania Balde to przespałeś?

1

@blakkudium na połowę tego nie ma

1

@Ryoumen tragiczny debiut, w obronie nawet od niego nic nie wymagam ale nawet w ataku zero dzisiaj

13

Przebudowa obrony potrzebna na wczoraj ale nie, gruby woli Christensena przedłużyć i wywalone. No i spójrzcie na taki mecz, co tu jest Flick winny xd?

0

@Mateonvious to nie bramkarz ich ratował tylko fatalne wykończenie, wystarczy zobaczyć powtórki tych akcji. Nie ma żadnych wymówek, powinniśmy to skończy z trzema punktami a nie mamy nic

3

Totalne frajerstwo. Zagrać owiele lepszy mecz i tak sfrajerzyc bo nie umieli wykorzystywać tylu sytuacji. 3,69xG i kolejne przez minimalne spalone. A naszej linii obrony to nawet nie skomentuje. Tragiczny Real już tylko 1pkt za nami

1

Limit pecha wykorzystany na cały sezon

3

My nie mamy żadnej obrony w tym momencie. Dwie takie sobie sytuacje i dwa gole bo nie wiedzą co sie dzieje

0

@RezerwowyWojtus tak podstawowa informacje możesz sobie sam znaleźć

8

To jest niemożliwe co tu sie dzieje poprostu

3

Bardziej pechowego meczu dawno nie widziałem

2

@zabibarca zależy, liczby to jego główny atut a tego ostatnio brakuje

@Messibestplayerintheworld tylko problem w tym że ciężko kogoś lepszego w tych pieniądzach. Najwyżej może uda sie Virgilla ściągnąć

0

@TridenteMSN gdzie Torre do Roonego

5

Ciekawe że Rashford gra ostatnio tak słabo że Flick woli zagrac na skrzydle Ferminem albo Olmo

0

@RezerwowyWojtus obecny rok jest tym opcjonalnym, coś Ci sie pomyliło widać

1

@RezerwowyWojtus @Pussy Patrol @Barca_bwo totalna głupota, taki zapis był ale został aktywowany rok temu przez co ma kontrakt jeszcze w tym sezonie

1

@ViscaelBarca2007 ambasada to ciekawe uniwersum nie powiem

13

Ten gość to chyba jakiś eksperyment społeczny xd

1

@partymaker bo widać że mu zależy ale nie zawsze sie da osiągnać to czego sie chce. Wypożyczenie ma to do siebie że nie zawsze postawia na zawodnika z którego nie beda nic później mieli a jego pozycja jest u nas obstawiona

1

@partymaker trzeba go sprzedać z zachowaniem praw i opcja odkupu bo go zmarnujemy. Do takiej sytuacji jaka jest teraz nie powinno dojść

7

Przesiew w rezerwach zaczyna sie robić. Mbacke to był pewniak że w końcu odejdzie, Cuenca przestał sie rozwijać to lepiej żeby odszedł i zachować prawa do niego, Guille to niech dla swojego dobra odejdzie bo praktycznie rok stracony będzie miał, Espart mam nadzieję że pójdzie na te wypożyczenie bo wydaje sie już za dobry na rezerwy a Racing może go weźmie jeszcze po sezonie na wypożyczenie jak awansują




https://x.com/lamasiapolska/status/2012652390961356909
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

0

Przynajmniej tyle że teraz seria łatwych spotkań

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?