0

@Bernard777 albo pobrałeś wadliwą aktualizację albo problem ze sprzętem (nie spełnia wymagań, za mało RAM)

0

@prodigy nie, zarabia tyle ile napisałem

0

@Kubsoleon wyniki wynikami ale na Euro i tak pojedzie. Powinien odpocząć i przygotować się w spokoju na presezon

0

@JarekS masz rację.
A tak po za tym to byś wolał Flicka czy Marqueza zakładając że nas stać na Niemca?

0

@prodigy nie przesadzajmy że ok. 5-6mln brutto to za darmo

0

@Kubsoleon nie powinien tam jechać.
Kompletnie bez sensu, Euro wystarczy

0

Tylko u nas takie rzeczy bez ustalenia nowego trenera (:

0

@Monegros ale sam fakt że tam będzie to brak odpoczynku i regeneracji

0

@LatajacyHolender ehhh, ty znowu swoje?

0

@Cule1234 w tej reprezentacji to naprawdę siedzą dzbany. Jak można ryzykować karierą tych chłopaków mimo tego co się stało z Pedrim

0

@JarekS no tak ale mógł bez problemu chociaż porozmawiać z Motta, myślę że mogliśmy poprostu wygrać walkę z Juve o niego ale teraz jest już pewnie za późno bo Laporta nawet nie myśli z kimś rozmawiać.
Mam nadzieję że Marquez wszystkich zszokuje i rozrusza tą drużne.
Ja tylko czekam do wyborów prezydenckich i mam nadzieję na porażkę Laporty i wpuszczenie inwestora

0

@JarekS z całym szacunkiem ale obyś się mylił.
Laporta miał tylu świetnych wyborów na trenera to na 99% to spierdo###.

0

@JarekS ale to też nie jest tak że powie piłkarzowi co ma robić.
Lamine już zapowiedział że się nigdzie nie wybiera.
Jeśli chłopak chce dla nas grać i ma w sercu ten klub to Mendes nic nie zrobi.
Boje się tylko o Fernandeza, zapowiada się na kolejny epokowy talent i na złość Mendes go zaklepał, mam nadzieję że nie będzie chciał odejść.
Do sprzedaży powinni iść gracze typu De Jong, Christensen, Kounde, Inigo.... czy nawet Mats przy dobrych ofertach.
Mam nadzieję że jeszcze wybór trenera jest do uratowania bo jak zostaniemy z Flickiem który do nas kompletnie nie pasuje albo Marquezem z bardzo małym doświadczeniem to słabo to widzę

0

@JarekS denerwuje mnie Mendes ale wolę spróbować tanio wyjąć Felixa niż tracić nasze talenty. A jeśli nie Felix to pewnie Bernardo którego agentem jak się nie mylę też jest Mendes.
Fort!? Bez jaj, mamy problemy od lat na bokach i mamy go oddać. Napewno jestem na NIE.

0

@Rewolucja123 też go nie chcę ale przez układy z Mendesem praktycznie pewne jest że musi zostać

0

@Emhyr to zależy czy gra Felix czy Ferran.
Z Felixa to napewno chce zrobić skrzydło ale Ferran być może ma taką rolę.

0

@JarekS nic się nie zmieni dopóki nie sprzedamy części klubu i nie trafią tutaj profesjonaliści którzy nie będą tnąć wydatków gdzie się da

4

Są pod ścianą, ja bym zaproponował wypożyczenie z niską opcją wykupu i nic więcej

0

@Emhyr jest ustawiony na lewym skrzydle bo tego chce Xavi ale nie da się tak poprostu zmienić pozycji zawodnika

0

@Pawel13sz kolejne wypożyczenie nie ma kompletnie sensu bo jak nie wypalił u De Zerbiego to już najprawdopodobniej po nim.
Sprzedać albo dać szansę

0

@Emhyr Ferran gra na lewym skrzydle.
Tylko problem w tym że jego naturalna pozycja to ,,9" i często poprostu schodzi do środka i wykorzystuje miejsce przez to że co najmniej dwóch obrońców stoi przy Lewym

0

@on1977 nie no xd. Do długów doprowadziło kupowanie doświadczonych graczy za horrendalne ceny i kosmiczne kontrakty. Myśl.
Jak chcesz kibicować klubowi który sprzeda każdego mocnego gracza i nie ma czym grać o puchary to tutaj nic takiego nie znajdziesz

0

@Emhyr lewe skrzydło to nie ta sama pozycja, ofensywni pomocnicy i skrzydłowi mają najwięcej okazji do strzałów

0

@Emhyr bo inni walą z dystansu a on musi dostać piłkę w polu karnym albo bliżej bramki.
Normalna statystyka

2

@on1977 weź się ogranij. Nie jesteśmy klubem sprzedającym i nie sprzedajemy swoich gwiazd. Lamina może też sprzedasz albo Cubarsiego?

0

@Gaz hahahaha. Nie no ja nie mogę xd.
Na jaką prostą xd. Wydał ponad 200mln na transfery i miało być tak samo?! Zastanów się nad tym co gadasz.
Xavi stawia na młodzież bo musi a nie chce, wogóle nikogo nie rozwija (jeśli myślisz że same dawanie minut to rozwijanie to sam się wyjaśniłeś).
Zmarnowane 2,5 roku.
Pozdrawiam

0

@Gaz hahahha. Nie stawiaj tych świetnych młodych trenerów przy wuefiscie bo ich obrażasz.
Ta przyjemniej się pracuje xd. De Zerbiemu co chwilę sprzedają graczy i w zamian dają tanie talenty. Alonso ze słabą kadrą walczy o wszystkie puchary.

Xavi przegrał już wszystko przez swoje głupie decyzję i brak umiejętności trenerskich.

Dyskusja z tobą nie ma sensu bo nie podałeś żadnego argumentu, nie znasz się wogóle na trenerach i masz klapki na oczach.

Zatrudnienie Xaviego to zmarnowane 2,5 roku

0

@Gaz ale ty jesteś zaślepiony xd.
Zobacz co właśnie robi Xabi Alonso, Motta, De Zerbi..... oni budują coś z niczego a Xavi chciałby tylko transfery ale nic od siebie nie daje.

0

@4Fabregas4 ta ta ta. Miał bardzo dużo goli z niczego, żadko dostaje sety.
To jest ,,9" a nie Mbappe, on musi dostać podanie.

0

@Murazor nie poprawia się.
Zadłużenie się nie zmniejszyło a już koniec dźwigni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?