BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Szefucio już zaczyna się robienie z Xaviego Boga xd.
Na ten moment PSG to był jedyny rywal z LM który mógł nas pokonać więc się uspokój.
Gramy piach w 80% meczów i jakoś tego nie poruszyłeś. Zmiana trenera jest obowiązkiem i cieszę się z decyzji Xaviego
1
@PeterMaro no tak bo Xavi to zauważył dopiero jak piłkarze przyszli i mu to powiedzieli (((((:
Gramy piach w większości meczów i taka jest prawda
0
@Gaz piłkarze akurat dają z siebie wszystko a Xavi poprostu nie nadaje się na ten poziom
5
@robsesh jak ja nie lubię jak ludzie przypisują Xaviemu pracę Marqueza.
To on ich przygotowywał do gry i jadą teraz na fali, takich cracków nie da się zahamować. Jakoś graczy których trzeba rozwijać jak Fermin, Prim, Casado, Garrido.... nie wystawia tak często
1
@krefi10 to zapłać za 29latka który lepiej gra jako prawy obrońca i ostatnio gra słabo
2
@PeterMaro nikogo Xavi nie rozwinął, prawie każdy zalicza pod nim regres.
Wprowadza młodych bo musi ze względu na sytuację klubu.
2
@bulo a jak zaczynał w Barcelonie to Ci gracze też przyszli na gotowe? Nie. Z większości graczy których dostał zrobił ikony.
Porównanie Guardioli z Xavim jest śmieszne
7
@bulo po pierwsze mamy bardzo dobrą kadrę i Xavi nie wykorzystuje jej potencjału.
Po drugie Guardiola z tych graczy co mamy zrobiłby topowych zawodników
0
@marcin62 a dało się gorzej? Z tym składem obecność na tym etapie to obowiązek (już pominę fakt że do tego momentu mieliśmy bardzo łatwych rywali)
0
@Metalowy14 na ten moment napewno nie będzie trenerem top3, nie mówię że nie poprowadzi dużego klubu ale na ten moment napewno nie będzie jednym z najlepszych trenerów
0
@quritto zgadzam się że można chwalić Xaviego za ten mecz ale z umiarem, gramy piach z przebłyskami raz na jakiś czas.
Dużo osób na tej stronie robi z Xaviego świetnego trenera bez powodu co mnie irytuje.
0
@Firestone już dużo wcześniej było o tym mówione
0
@Metalowy14 nie chwalę Lucho, to nie był dobry mecz PSG ale nie lubię jak fanboye robią teraz z Xaviego Boga.
Całe PSG nas gniotło po przerwie i na to miał wpływ Lucho.
0
@Elvisek tak? To może włącz się do dyskusji jak taki mądry jesteś
0
@marcin62 xd. 2,5 roku i jaki progres? Gramy piach i co jakiś czas zagramy lepiej i już fanboye mają o czym pisać.
Jeśli piszemy o trenerze Barcelony który znacząco progresuje to nie będzie to Xavi....... tylko Marquez (((((:
0
@marcin62 na 99% zero trofeów to progres?! Zastanów się co napisałeś
0
@quritto to akurat brak koncentracji.
Jeśli Ci chodzi o De Jonga to chłop zawalił dwie bramki i spowalniał akcje
0
@quritto xd, tak tak byli tak zmotywowani że PSG atakowało nas na pełnej i nasi nie mogli się ogarnąć.
Jak już wchodzisz w dyskusję to zastanów się co piszesz
0
@Greenalley weź chłopie, Lucho to nie ten sam trener co kiedyś o czym już kilka razy mówiłem ale nie spadł to tego stopnia żeby ktoś powiedział że Xavi jest na tym samym poziomie.
0
@quritto dałem Ci tyle argumentów chłopie, najpierw naucz się czytać a potem dyskutuj
0
@quritto już powiedziałem, zobacz co oni robili po przerwie i masz odpowiedź
0
@quritto PSG miało nóż na gardle a my presję dowiezienia wyniku, tak zabrakło motywacji a to że tego nie rozumiesz to nie mój problem
0
@quritto oglądałeś mecz? Ta dyskusja nie ma sensu bo nie masz wogóle pojęcia o tym.
@Metalowy14 a może po to żeby to dotrzymać? Kompletna dekoncentracja w obronie dała efekt.
2
@Chucky za każdy awans jest kasa
0
@quritto weź się nie kompromituj, to porównaj sobie z jakim nastawieniem wyszło PSG z naszym.
Trener powinien w przerwie zmotywować piłkarzy do walki
0
@Elvisek było widać efekty, jeśli nie potrafisz czegoś takiego zauważyć to ja Ci nie pomogę
0
@Elvisek zmotywować?! Myśl. Lucho zmotywował ich do walki o wynik a Xavi nic absolutnie nic, szybko stracone dwa gole i dopiero później się obudzili
0
@Greenalley tak szczególnie jak tracimy dwa gole po przerwie (;
Lucho zmotywował zespół a Xavi wogóle, trochę minęło zanim się obudzili.
1
@Reviven szczególnie po przerwie było widać te świetnie przygotowanie.
Prawda jest taka że na 99% nic w tym sezonie nie wygramy albo będziemy ogromnym zaskoczeniem tej ligi mistrzów.
Skoro piłkarze sami potrafią wykręcać takie wyniki to ja tylko czekam co będzie z nowym trenerem.
Jego odejście to dla nas mega informacja
0
@quritto tak, zero reakcji Xaviego w przerwie w przeciwieństwie do Lucho, chwilę nam zajęło wzięcie się do roboty