0

@Firestone gościu już nieraz tak było że agent rozsiewa takie informacje. Nie dziwi cię że nie podał nazwy klubu ani nawet ligi? Bo zaraz by była reakcja klubu albo innego dziennikarza

0

@Firestone to proszę wiarygodne źródło który klub go chce. Takie informacje to plotki rozsyłane przez Zahaviego żeby wynegocjować lepszy kontrakt

1

Widzę że sam fakt że do nas chce dla was jest powodem do zatrudnienia go (:
To jego jedyna szansa na robotę bo nikt go nie chce, jak nie my to nadal będzie bez roboty.

0

@ViscaelBarca2007 Dodi nawet czytać widać nie umie.
Gość się nie zna, zostaje wyjaśniany na argumenty a i tak ci powie że farmazony gadasz xd

0

@PJ777 obecnie gramy bez trenera i nie ma mowy żeby z Marquezem było gorzej. Chyba że zarząd będzie chciał zastosować terapię szokową czyli sprzedaż połowy składu i budowanie składu od nowa młodymi graczami

0

Mi się podoba, dawno czarnej koszulki nie było

0

@MesQueUnClub96 hahahhaah xd.
Proszę o link wiarygodnego źródła że jakiś klub interesuje się Flickiem.
Fakty są takie że my to jego ostatnia szansa żeby poprowadzić jakiś klub w przyszłym sezonie, jak my go nie weźmiemy to nadal zostaje bez roboty

1

@Michu94 hahahhaa xd.
Nie płacz z tym DNA, każdy topowy zespół ma zalążki naszego DNA. Padaka jaką gramy za Xaviego nie ma naszego DNA.
Marquez to bardzo obiecujący trener i to dla nas lepszy wybór co już argumentowałem

1

@Sewren122 po pierwsze Flick nie jest świetnym trenerem.
Marquez nie jest żadnym kolegą Laporty tylko bardzo obiecującym trenerem to po drugie

0

@Czarny_ck jakoś bez De Jonga gramy lepiej i szybciej bez zbędnego klepania

0

@Czarny_ck jak nie sprzedamy De Jonga to prawie napewno nikogo nie kupimy.
Jego sprzedaż i jeszcze kilky graczy daje jakieś szanse na transfer Onany albo innego DM.

0

@TR3YWAY on sam się zaprasza

0

@Murazor nie mam, widziałem jakiś czas temu. Ale można sobie przeliczyć na podstawie tego co wrzuca redakcja, zmniejszono nam znacznie limit płac i nawet sprzedaż De Jonga nie daje powrotu do zasady 1:1 i nie wydamy nawet połowy tej kasy na transfery. Można też się spodziewać że Tebas nam sprawy nie ułatwi

1

@Deviler to hejter, nie ma sensu z nim dyskutować

0

@ferdas_rawa podaj nazwisko z tych wielu bo ja takowych nie widzę

0

@Murazor widziałem niedawno jakąś analizę że żeby wydać 50mln na Nico to trzeba zarobić na transferach około 200mln a Wirtz będzie kosztował ponad 100mln.

0

@ViscaelBarca2007 to dla niego jedyna szansa na bycie trenerem w następnym sezonie (:
Jeśli my go nie weźmiemy to nadal będzie bez roboty

7

@Who_you_mam on wogóle nie powinien w nim zagrać

0

@sylweste.r pisałem o Flicku (:
Ale do Xaviego też pasuje. Brak rozwoju m.in. Pedriego, Balde, Fatiego czy Fermina to wina Xaviego.

0

@sylweste.r nie pasuje. Wymaga kilku transferów, nie umie rozwijać młodych i niechętnie na nich stawia oraz ma wysoką pensje. A o tym co zrobił w reprezentacji to już nawet nie wspomnę

1

@JarekS spłata długów w tym momencie jest niemożliwa, nie ma i z czego tego spłacić. Będziemy się z tym męczyć dopóki nie będzie prezydenta który w końcu sprzeda część klubu

0

@sylweste.r o tyle Flick napewno jest lepszy od Xaviego to ma zerowe zainteresowanie na rynku i wogóle nie pasuje do naszych wymagań.

0

@QQL5 ta napewno, weź bo ty myślisz że każdego szejka można wydymać. To my musimy sprzedawać

1

@ArcziArtt mega talent ale nas nie stać a już mamy obsadzone PS

0

Z tego co słyszałem to jeden z najlepszych talentów świata, jakby udało się dogadać w ratach i by znalazły się środki to bym wziął.
Tylko trzeba sprzedać szrot zanim coś kupimy a do tego zarobić na lepszych graczach na dobrze obsadzonych pozycjach (Christensen, Kounde, De Jong, Raphinha)

0

@VeB 1899 nie wystarczy, trzeba by było zarobić ponad 250mln żeby chociaż negocjować tak drogi transfer

0

@tbas po pierwsze on świetnie rozwija młodych i buduje ich mental.
Po drugie nawet jak oglądasz mecze to nie ocenisz jego umiejętności taktycznych bo ma przymus odwzorowania stylu gry Xaviego.
Po trzecie jest skreślany przez bardzo małe doświadczenie.

@ViscaBarca123 co myślisz o tej kandydaturze jeśli wyczerpią się opcje w postaci Motty, De Zerbiego, Amirona czy Nagelsmanna?

3

@Mow_mi_Douglas w czym Maruqez was nie zadowala? Pod względem pracy jakiej się od niego oczekuje jest najlepszym trenerem rezerw od czasów Guardioli

0

@Blanco16 hahahahaha xd

0

@sylweste.r to podaj przykład trenera z nazwiskiem szanowanego na rynku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?