BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawwwweeeell Felix to cofnięty napastnik albo ofensywny pomocnik. Xavi pokazuje że wogóle nie potrafi ocenić predyspozycji zawodnika.
1
@Lanosss postaw się w sytuacji De Zerbiego, w interesie Brighton jest promowanie ich graczy bo im zależy na kasie z transferów a Ansu nie jest ich, jest traktowany jako gracz do rotacji co nie oznacza że się nie rozwija.
0
@TR3YWAY jest oszczędzany po kontuzji
1
@TR3YWAY to już podchodzi pod poważne wykroczenie, zbyt dużo zbiegów okoliczności i Tebasowi zacznie się palić tyłek. Będzie pomagał Realowi ale jest świadomy limitów tej pomocy, tutaj nie ma się za co złapać
0
@TR3YWAY to już byłoby kuriozum, nie mogłem wczoraj obejrzeć meczu ale widziałem nagranie i to było celowe wymuszenie kartki ale będzie to potraktowane jako gra na czas
0
@TR3YWAY Lewy ominie tylko mecz z Cadiz, wraca na El Clasico
7
@bary podobno okłamali Xaviego że to dryblujący skrzydłowy a on uwierzył na słowo :D
9
Jakby sytuacja finansowa na to pozwoliła to bym zatrzymał Raphinhe.
Podstawowy błąd z nim popełniony to wystawianie go na skrzydle a to jest prawy pomocnik, może grać też jako ofensywny pomocnik, ogólnie to bliżej mu do wahadła niż do skrzydła.
A i tak mimo grania na nie swojej pozycji to ma bardzo dobre liczby
0
@LatajacyHolender a no tak bo Cubarsi dostał MVP za asekurację....
Balde był w rotacji z Barcą B kiedy już był Marquez
2
@Barca2022 nasz trener Barcy B Marquez wciąga nosem Xaviego
1
Ten zarząd to dno
0
@LatajacyHolender po pierwsze twój argument stracił ważność po meczu z Napoli bo Cubarsi schował do kieszeni Oshimena i Kavarshelie.
Po drugie Balde ma słabą formę przez Xaviego który go kompletnie nie rozwija, w poprzednim sezonie miał wejście z buta bo wcześniej przygotował go Marquez i im dłużej gra z Xavim tym gorzej.
Pokaż mi drugi zespół w którym na przestrzeni historii sukces odniosło tyle wychowanków co u nas.
Mamy bardzo dobre pokolenie: Gavi, Fermin, Balde, Yamal, Guiu, Bernal, Fernandez, Cubarsi, Fort..... te chłopaki mogą zapisać historię.
Trzeba wierzyć.
1
@Rarenzio hahahaha xd. Z hejterami nie da się gadać xd
0
@Pawlak1992 to czy będziemy w lepszej sytuacji się okaże bo Laporta kombinuje na chwilę a nie przyszłościowo a i wybór trenera się nie zapowiada dobrze bo chyba Laporta wybierze najtańszą opcję
0
@Pawlak1992 po pierwsze myślisz że po zdobyciu jednej piłki do nas przyjdzie?
Po drugie nie ma szans żeby nasza sytuacja się do tej pory poprawiła bo tych długów się praktycznie nie da spłacić ale to zależy kto będzie nowym prezydentem
0
@Pawlak1992 Gundogan przyszedł w wieku 33lat i zarabia u nas więcej niż w City.
Nie przyjdzie do nas w tym wieku, nowych wyzwań może szukać sobie po trzydziestce. W City ma realną szansę na złota piłkę bo będzie zdobywał trofea i bił się o LM.
Chealsea to klub mem na ten moment więc normalne że wybrali nas
0
@Kamil689 to nie zawsze tak działa, są też typy talentów które trzeba latami rozwijać i eksplodują w jednym momencie
0
@Faro Real wogóle nie słynie ze stawiana na wychowanków, wolą gotowe talenty i mnie nie dziwi że chłopaki z tamtąd odchodzą
0
@Pawlak1992 Mbappe to osobny przypadek, już raz miał wyczekać kontrakt i go przedłużył, dopiero teraz prawdopodobnie tam pójdzie.
Haaland jest w zupełnie innej sytuacji, City to obecnie najlepszy zespół na świecie i znowu jest faworytem LM, dlaczego by miał iść do klubu który nadal się odbudowuje i napewno nie da mu większej pensji?
0
@Pawlak1992 nie ma takiej opcji żeby wyczekał koniec kontraktu i przyszedł akurat do nas.
Przedłuży kontrakt albo zostanie sprzedany.
A tak wogóle to Haaland wogóle do nas nie pasuje i płacenie za niego jest bez sensu, są inne opcje żeby wzmocnić skład
1
@Safrani UEFA zdecydowanie przegięła z liczbą meczów
0
@Pawlak1992 wiedzę że jesteś bardzo optymistyczny.
Nasze zadłużenie krótkoterminowe za kadencji Laporty się nie zmniejszyło.
Raty za nowy stadion według prognos mają przewyższać zyski z niego.
Same odejście Lewego nic nie da, musiałby jeszcze odejść De Jong i obydwaj za kasę, a i tak nie ma kasy żeby kupić Haalanda i koszt jego transferu wpisuje się do FFP.
Kasa z Pumy poleci na spłatę długu a nie żadne transfery.
0
@Kamil689 nie porównuj szkółki Realu do naszej La Masii (;
Nie oceniam chłopaka bo go nie śledzę ale tutaj jest napisane że jest bardzo utalentowany.
Jak nie znasz chłopaka to nie pisz na starcie że nic z niego nie będzie
0
@Faro był już wcześnie kontuzjowany i jakoś nie stracili punktów, Bellingham ma być dostępny
0
@Faro już mieli kilkanaście kontuzji i punktów nie tracili, trzeba liczyć że stracą punkty ale na pojedyńcze absencję nie ma co liczyć
0
@Pawlak1992 poczytaj sobie o naszej sytuacji finansowej (;
10lat to dla mnie takie minimum no chyba że w końcu ktoś sprzeda część klubu inwestorowi
6
@Rarenzio nie ośmieszaj się. Ból dupy widać u ciebie
1
@Herbert
@Transu96
Dobra nie zauważyłem d :D
9
@Transu96 nie wiesz co to wykartkować? Niech zdobędą po kartce i ominą mecz z Cadizem i wrócą na Real. Nie wiem czego nie rozumiesz
0
@Kamil689 ale nie każdy wypali, lepiej mieć kilku graczy i wrazie tych słabyszych można sprzedać