BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AxelF super to na 3 pozycje masz 7 piłkarzy pierwszego zespołu, dodatkowo mogą w pomocy grac tez Raphinha, Bardhij i Eric, ze szkółki czesto są Dro, Toni czy Espart a niedługo dojdą inni. No sorry jak ty tu widzisz jakąkolwiek potrzebe wzmocnienia to sie nie dogadamy.
DM: Bernal, Casado, De Jong, Gavi (Eric, Espart)
ŚP: Pedri, Gavi, De Jong
ŚPO: Fermin, Olmo (Dro, Toni, Bardhij, Raphinha)
0
@AxelF a ty myślisz że on byłby do pierwszego zespołu xd? A po drugie jakie ma znaczenie ile mamy kontuzji w pomocy? Ta formacja jest najliczniejsza i żadnych wzmocnien nie wymaga, jakbyśmy mieli budować kadrę przy założeniu że minimum trzech w jednej z formacji nam w jakimś momencie wypadnie to miejsca w limicie kadry by nie starczyło
0
@kejdzi uwierzę jak zobaczę oficjalke
3
@blakkudium nawet jeśli będzie zmiennikiem pojedzie na mundial jeśli sie nie połamie
2
@blakkudium dobra super ale po co nam kolejny pomocnik? Jeszcze jakbyśmy mieli wolne środki na inwestycje a takich nie mamy
3
@mekston sorry autokorekta
4
Jestem sceptyczny co do transferów zima zawodników którzy docelowo maja być starterem bo to wrzucenie na minę, nie zdąży sie dostosować do stylu gry, pare meczy na ławce albo gorsze pierwsze występy i zaczyna sie fala krytyki bo miał przecież sezon ratować. W presezonie ma czas na spokojną aklimatyzacje i zapoznanie ze stylem gry a w takim przypadku nie, a nasz styl gry w obronie łatwy nie jest. Ale z drugiej strony obrona jest tak tragiczna że każda pomoc sie przyda.
No ale imo mozna pomarzyć o takim wariancie bo z kasą krucho, 1:1 nie widać a zima zawołają wiecej niż latem
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Adran360
22
A Olmo by nie chcieli?
19
Ale jak dawali młodemu zastrzyki przeciwbólowe żeby zagrał z Bułgarią to problemu nie było, i trzymali go na boisku prawie do końca mimo kilkubramkowego prowadzenia.
Zabieg zarządzony odrazu po konsultacji
https://www.fcbarca.com/130854-sport-prestizowy-chirurg-przybyl-wczoraj-do-barcelony-aby-przeanalizowac-sytuacje-lamine-yamala.html
Czyli co, my płacimy mu kontrakt a Hiszpania ma praktycznie zapewniony awans ale powinniśmy poczekać z zabiegiem aż wróci i nie zagrałby z Bilbao ani Chelsea? Nie no sorry to jest niepoważne. Ktoś powie że powinniśmy ich powiadomić... a oni coś powiedzieli o zastrzykach przed meczem? Nie, dopiero od Yamala sie dowiedzieli jak wrócił.
To że powinniśmy mu dawać wiecej odpoczywać to prawda ale my mamy większe prawa do zawodnika bo my go utrzymujemy i nie będziemy ustalać terminu zabiegu pod kadrę
13
Przejście na emeryturę u nas to będzie rozważał pewnie jeśli dostanie jeszcze rok kontraktu
5
https://tenor.com/pl/view/terminator-terminator-robot-looking-flex-cool-robot-gif-16625083
0
@kanver_ może być ciężko, zależy ile będzie grał
7
Jakie to są hieny xd, gość leci jako osoba reprezentująca kraj z okazji świeta i wszystko zostało uzgodnione z kadrą a ten sie zesrał jakby nie wiem co się stało.
Naprawdę podziwiam że on dalej z tej kadry nie zrezygnował
0
Najpierw to poczekajmy aż Messi sie wypowie o co dokładnie chodzi. Czysto teoretycznie to zależy czy to wykonalne ale wypożyczenie na pół roku? Czemu nie? Minusów praktycznie nie ma, na stałe wiadomo że nie ma opcji a takie pół roku pozwoli go pożegnać i da ogromne korzyści marketingowe.
Ale to może być też bardziej wstęp do zaangażowania w wybory i możemy sie w najbliższych miesiącach dowiedzieć kogo poprze bo bez tego raczej wiadomo że wygra Laporta głosem betonu, tylko Leo może przechylić szale
4
Będzie ciekawie
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Adran360
2
@krycha2201 to mogą sie przy okazji podac do dymisji albo z własnych kieszeni niech wypłaca mu cała kasę z kontraktu
3
@Destroyer_of_Worlds @blakkudium jeśli go puszcza na zwykle wypożyczenie to beda największymi frajerami jakimi sie tylko da
0
@kanver_ bo nasz styl gry promuje typowe ,,9", zagrywka z Olmo była wymuszona kontuzja obu napastników
1
@Nightraider na ten moment to oczywiste że powinien zostać a jak ktoś uważa inaczej to niech mi znajdzie inna opcja za 30mln co da tyle konkretów
2
@D10SLEO jeszcze roczny kontrakt będzie miec to i cenę sie zbije
3
@Nightraider zdecydowanie tylko żeby nie pomyślał przedłużyć umowy bo już takie plotki były i sam coś mówił o tym
7
Przydałoby sie go godnie pożegnać w końcu
8
Może jednak...
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Adran360
0
@Who_you_mam no ale co to za argument że strzela jak robi to grając na innej pozycji? To jest wciskanie na siłę, od rozgrywania czy pressingu mamy innych graczy na innych pozycjach a 9tka ma u nas inne zadania boiskowe które Ci wyżej wypisałem wiec to ty mnie nie osłabiaj
0
@Who_you_mam wrzucasz go do systemu gdzie ,,9" ma wogóle inne zadania. Walisz takim ogólnikiem że inaczej sie tego skomentować nie da niż XD. 9tka ma przede wszystkim strzelać, byc czesto w polu karnym żeby kończyć akcje, rozbijać obrońców, robić miejsce, zbierać piłki blisko bramki mając obrońców na plecach. Alvarez tego nie zrobi, kompletnie inny typ zawodnika, nawet grając piętro niżej jako 10tka go nie wykorzystasz
0
@Who_you_mam super ale to nie jest 9tka, rozumiem że to topowy zawodnik ale na swojej pozycji czyli fałszywej ,,9". Wrzucasz go do tego systemu to nagle odbierasz mu połowę atutów ale ponad 120mln wydałeś. Sympatie na bok, w naszej sytuacji trzeba rozważnie wydawać pieniądze
@krol211 a ktoś tu kwestionuje jego umiejętności? Tak jak wyżej to topowy zawodnik ale nie ma dla niego pozycji u nas. Szczęście w nieszczęściu że nas nie stac to Laporta go nie kupi
1
@Eklerek no i o to chodzi że to nie jest 9tka, on poprostu nie pasuje do tego systemu ani na ,,9" ani na ,,10". Wszystko by musiało być robione pod niego żeby nie skończył jak Griezmann
@PatrychoO @Pedri16Future
6
37 letni rozwalony kontuzjami Lewy ma tyle samo goli co Alvarez w lidze. Ale dalej będzie tu pchany z każdej strony mimo że do nas na ,,9" poprostu nie pasuje
4
https://tenor.com/pl/view/terminator-terminator-robot-looking-flex-cool-robot-gif-16625083
0
@Roobo super Wojtek gorszy mecz to już musisz ze swoim Pena wyjechać, świetny autorytet sobie znalazłeś. Na Lewego nie da rady dzisiaj wejść to na Wojtka. Gość ma dalej statystykę powstrzymanych goli na plusie mimo tylu straconych goli (ta statystyka często jest krzywdząca dla bramkarzy) a Pena ciągle na minusie leciał, ratowała go lepsza forma obrony która teraz jest tragiczna. Pena był słusznie KRYTYKOWANY bo to nie poziom nawet na zmiennika tym bardziej że sie spłakał jak w końcu trafił na ławkę