2

Szkoda tylko że kolejny pomocnik bo mamy full zarówno talentów jak i graczy pierwszego zespołu

9

Lepiej żeby opuścił ten mecz niż żeby miał wypaść na dłużej. Wrócą Raphinha i Joan to i tak będziemy wzmocnieni, do tego Lewy w formie

0

@AxelF Font to trochę lepsza wersja Laporty i z tej dwójki beda jego preferował bo z Laportą jest coraz gorzej ale i tak dobry wybór to nie będzie. Laporta niczego nie uratował tylko przesunął w czasie i sprzedał klubowe aktywa a terminy spłaty ustawił tak żeby kolejny prezydent miał problem

0

@Rupert_Haubica dużo zależy od zmiennych jak stadion czy odejścia graczy. Pod koniec sezonu będziemy wiedzieć wiecej

0

@AxelF to beton, jeden zacznie mówić jak jest to przyjdzie taki Laporta i bedzie wciskać dziadom że ich ukochany klub chce oddac. Dopóki oni rządzą nic sie nie zmieni

4

Mnie to ciekawi jak z funduszami na lato bo tu sie przewija Kane, Schlotterbeck, Grimaldo, Guehi i Rashford. Na wszystko kasy nie będzie

0

@AxelF trzeba poczekać aż to wymrze a patrząc a na tą ich delegacje to jakoś długo czekać nie będziemy. Zmiana modelu będzie konieczna jeśli będziemy chcieli pozostać na topie, Real i Atletico już to dogadują u siebie

3

@Gacu95 i Schlotterbeck

0

@Koriolan może kiedyś

0

@Ryoumen teoretycznie a praktycznie ma wpływ i może takiego Laporte usadzić do pionu bo bez niego mało co może a o np. sprzedaży aktywów albo robieniu wałów jak z Barca Studios to może pomarzyć. Ma też kompetencje przy wyborze zarządu wiec projekt the szwagers by sie sypał

2

Doczekać sie nie mogę aż przejdziemy na model 51/49 i zaczną rządzić ludzie co sie na tym znają a nie beton z demencja co prowadzi do sytuacji że faworytem na prezydenta jest Laporta, a najlepsze jest to że alternatywą jest jego trochę lepsza wersja czyli Font xd. Taki Ciria u betonu nie ma szans na przebicie.
A jak widze komentarze typu ,,Laporta jest ratownikiem klubu" albo ,,Gdyby nie Laporta to by dziś widział Barcelonę w drugiej lidze być może" to nawet do śmiechu mi nie jest

9

,,Czy Barça może wydawać 30 milionów na, było nie było, jednak rezerwowego po powrocie Raphinhi, w warunkach ciągłego kryzysu budżetowego"
No sorry znowu mamy grać czterema graczami na trzy pozycje cały sezon? I nie pisać mi że ze szkółki wystarczy sobie wziac kogoś do rotacji bo było widac jak to działa w poprzednim sezonie, Raphinha i Yamal grali wszystko i mieliśmy duże szczęście że sie nie połamali na dłuższy czas jak w tym sezonie. Potrzebny jest ktoś kto wrazie z marszu wejdzie do pierwszego składu i da jakość a Rashford to zapewnia i bez niego bylibyśmy w gorszej sytuacji zwłaszcza w LM. Za 30mln lepszej opcji nie znajdziemy, napewno ilość graczy w ataku z pierwszego zespołu nie może sie zmniejszyć w następnym sezonie

0

Xd ale fart

0

@blakkudium wolę Grimaldo

6

@blakkudium gość musi być zaklepany, żeby sie to tylko nie zesrało

0

@DzizuSS Real już wział Carrerasa to go nie wezmą o czym sam powiedział Grimaldo

3

@blakkudium przecież ten transfer wogóle sensu nie ma

11

@Guillegavira gość nie jest konkurencja dla Balde bez formy, potrzebny poważny konkurent na tej pozycji a z ustawianiem go na ŚO nawet nie żartujmy, to ostateczność

16

Brać i się nie zastanawiać za te 15-18mln i sprzedać Martina

6

No takim Asllanim to sie można interesować a nie jakimś Rayanem co nawet ,,9" nie jest


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Adran360

4

@FCB_dimiC jesli zostanie to będzie na trybunach stał co najwyżej

16

I to jest już lepsza oferta, trzeba sie gościa pozbyć definitywnie


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Adran360

1

@blakkudium oby bo tak nie można robić poprostu w naszej sytuacji

1

@Kapitan9 tylko po co nam prawy skrzydłowy, w tej kasie mamy Eyonga albo Asllaniego

1

@blakkudium po highlightsach to on ,,9" nie jest, jesli to faktycznie PS i wydamy na niego więcej niż byśmy kupili za to np. Eyonga albo Asllaniego to nieporozumienie imo. Mamy Yamala i Roonego już

2

@626 może najpierw sprawdzają kto to wogóle jest xd

7

@blakkudium FC Obserwacja

10

Trzeba będzie mu robić miejsce w następnych sezonach, za dwa lata powinien już jeździć normalnie na mecze pierwszego zespołu

11

Lewy mega forma narazie po kontuzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?