BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HarveySpecter
,,Jeżeli chodzi o nowy obiekt klubu to na ten moment Barcelona inkasuje pięć milionów rocznie od Spotify, ale po ukończeniu budowy ta kwota ma wzrosnąć do 20 milionów"
https://www.fcbarca.com/128112-mundo-deportivo-barcelona-chce-renegocjowac-umowe-ze-spotify.html
0
@HarveySpecter płacą nam mniej dopóki tam nie gramy
0
@AbdulWisimuel co to za argument wogóle jak Ferran nie jest na sprzedaż, nie masz też dostępu do faktycznych ofert poza plotkami kiedy transfer nie ma szans na powodzenie. Nikt by nie przyjął tak śmiesznej oferty, ,,9" dużo kosztują, nawet taki Woltemade poszedł za prawie 100mln co jest gorszy od Ferrana
8
@RC28 @HypeR ta tylko Ferran jest warty więcej niż 30mln
2
@Criss18Barca dlatego trzeba mieć priorytety, na wszystko kasy nie mamy
@ViscaelBarca2007 też racja ale patrz że nie mamy wogóle LŚO a Christensena to nie ma praktycznie wiec wolałbym miec czterech pewnych obrońców latem niż tego nowego napastnika szczerze.
Co do pressingu to wróci Raphinha to sie poprawi, Flick musi też coś pokombinować w treningach
12
I to powinien być główny cel latem. Jeszcze bym sie postarał o tego jednego ŚO żeby był komplet 4 po odejściu Christensena. Obrona to podstawa przy tym stylu gry a bramek i tak strzelamy dużo
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Adran360
3
https://tenor.com/pl/view/heisenberg-yes-gif-861030724025788475
0
@Ghandi mnie ciekawi skąd oni tego Lewego wyliczyli, zarabia 26mln brutto razem ze zmiennymi i sie już zamortyzował
0
@Cule1797 super tyle że to nie ,,9", nigdy poza okazjonalnymi momentami nie grał jako samotna ,,9" i nie ma predyspozycji ani cech żeby tam grać w naszym systemie
@krol211 no napewno nie na pozycje ,,9", tam się wymaga u nas czegoś innego niż ładne rozgrywanie. Alvarez nie będzie sie przepychał z napastnikami, robił miejsca, zbierał piłek mając na plecach obrońców, robił zagrożenia w powietrzu itp.
Jak wydajesz tyle kasy to ma być to pewna inwestycja a nie jakoś to będzie i może sie dostosuje albo całą formacje ataku będziemy pod niego ustawiać
0
@krol211 nikogo nie wprowadzam w błąd, Alvarez to topowy zawodnik ale nie pasuje do nas profilowo na smotna ,,9" i takie są fakty
2
@partymaker tam i Virgil van Maguire padło xd. Teraz już lepiej pod tym względem u niego
0
@Cule1797 nie pasuje ani na ,,9" ani na ,,10". Walisz takim ogólnikiem że szkoda gadać, potrzebujemy typowej samotnej ,,9" a Alvarez kimś takim nie jest. Ten sam cacus co Griezmann, będzie rzucany po różnych pozycjach i go nie wykorzystamy a ogromne pieniądze pójdą
4
@RosjaninBut bramek i tak strzelamy dużo, nawet bardzo bo 2,5 na mecz średnio ale tracimy za dużo. Obrona to podstawa przy tak ryzykownym stylu gry
3
@Ryoumen dużo zależy od FFP, jak będzie 1:1 to będziemy wiedzieć więcej
3
@Messibestplayerintheworld spróbować można
6
Wiadomo super by było miec obu ale wątpię że możemy sobie na tyle pozwolić. Napewno priorytetem powinien być Schlotterbeck bo nie mamy LŚO a Upamecano fajnie by pasował w miejsce Christensena. Wtedy mamy tych czterech ŚO (Schlotterbeck, Cubarsi, Araujo, Upamecano) a Erica przesunąć na stałe na PO do rywalizacji z Kounde (która w tym momencie zdecydowanie powinien wygrywać). W końcu nie powinno być problemu w obronie, no może jeszcze lepszy LO do rywalizacji z Balde niż Martin ale to sfera marzeń. Tak szczerze to nie wiem właśnie czy bym nie wolał tych dwóch ŚO + Rashford zamiast nowego napastnika i przeczekać ten rok z Lewym. Ale to zależy ile ten Upamecano by chciał bo też nie ma sensu niszczyć tabelki płac
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Adran360
11
Większego farmazonu sie nie dało napisać, Lewy zwolni tylko 26mln brutto bo już sie zamortyzował. I niby jak to daje pieniądze na zakup Alvareza za ponad 120mln? No ludzie xd.
Btw 74% na Alvareza w ankiecie to xd i pokazuje że większość sie kieruje fanatyzmem, to topowy grajek ale nie pasuje wogóle do samotnej ,,9" i bardzo prawdopodobne że skończy u nas jak Griezmann
1
@Messibestplayerintheworld czasami lepiej że nas nie stać
0
@directedbyfcb United nic nie płaci, Rashford zrzekł się cześci wynagrodzenia. Nic mu nie musimy dawać więcej, lepszej sportowo oferty nie dostanie, nikt mu nie zaoferuje wiecej niż ma Raphinha czy Yamal
31
Mowa nienawiści i poprawność polityczna dawno przekroczyły wszelki granice zdrowego rozsądku. To jest poprostu nienormalne
0
@directedbyfcb zarabia teraz 14, nie dostanie 20
1
@ViscaelBarca2007 chcieć to napewno chce ale kasy na wszystko nie starczy. Tak na szybko przykładowo Rashford+Schlotterbeck+Kane to koszt ok.130mln samych kwot transferów bez pensji
0
@directedbyfcb no i co zrobisz jak obaj znowu wypadną co juz sie stało w tym sezonie? Musi być pewny zmiennik co wskoczy do pierwszego składu gdy trzeba a nie zapchaj dziura, przy takim natłoku meczów rotacje też są często potrzebne. Jakbyśmy tego Rashforda nie mieli to byśmy byli w gorszej sytuacji niż teraz
0
@ViscaelBarca2007 też sie po dłuższym namyśle zgodzę ale ta cene to bym spróbował zbić, wpłata klauzuli na raz w grę nie wchodzi
0
@directedbyfcb profilowo napewno na teraz ale priorytetem powinna być obrona, jeszcze Rashforda przydałoby sie wykupić a na wszystko może nie starczyć
0
@directedbyfcb tak tylko w ratach a nie klauzulę na raz. Kane też może chcieć podwyżkę przy transferze
1
No dobra załóżmy że go bierzemy to płacić 66mln klauzuli za zawodnika z rocznym kontraktem i w takim wieku jest nieracjonalne, to już lepiej by było poczekać rok z Lewym i wtedy podmiankę zrobić
0
Kwestią czasu było aż Fermin będzie lepszy o czym pisałem już przed transferem Olmo. Dalej nie mogę z tego że każdy wiedział że transfer Olmo to nieporozumienie tylko szwagry nie
https://zapodaj.net/plik-bPoSXV6B6A
2
@blakkudium ale teraz to już napewno
2
@blakkudium https://tenor.com/pl/view/ah-shit-here-we-go-again-ah-shit-cj-gta-gta-san-andreas-gif-13933485