0

@4drian0 mnie bardziej przeraża że on myśli nad gra bez ,,9"

11

Lepszego drugiego bramkarza sie nie dało pozyskać, super że jeszcze dwa lata tu będzie

1

@tbas @blakkudium no to bym sie nie nastawiał

0

@tbas narazie to mamy tyle zmiennych w tym temacie że w końcówce sezonu temat sie może zacznie

8

Za tyle to super opcja przy tym tempie rozwoju


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider

1

@partymaker kluby w takich formatach jak nasz nie przetrwają w tych czasach na dłuższą metę, może to i lepiej że Real to rozpocznie w LL

2

@partymaker to kwestia czasu także u nas

4

@blakkudium kurevsko nedobre novinky

6

Ciekawe kto za to zapłaci

1

@MsBarca tu dojdzie wieksza pensja Kane + starszy 3 lata

1

@mekston Guirassy też później odpalił więc może dłużej wytrzymać na najwyższym poziomie, ciężki temat

@Lanosss albo przedłużenie Lewego, mało wiemy do lata tak naprawdę

4

Czyli podobnie do Kane, do rozważenia


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider

0

@ViscaelBarca2007 nie no ale tak na dane i argumenty? Tak to nie...

8

@ViscaelBarca2007 na argumenty nie ma sensu z nimi xd, im sie ciepło robi tylko na myśl jakiegokolwiek Argentyńczyka w Barcelonie, jeszcze niedawno mnie gość próbował przekonać że Alvarez dałby radę u nas na LS :D
@blakkudium

8

@Lionel_Messi10 no genialnie wyjaśnił nie ma co, pasuje i uj

1

@Lionel_Messi10 no i dalej nic nie podałeś i jeszcze obrażasz kolege co Cię statystykami położył. Jeszcze blokady nie zapomnij dać jak boisz sie dyskutować na argumenty a nie swoje widzimisię

0

@Lionel_Messi10 typowo, zero argumentów

1

@Lionel_Messi10 nie jest 9tka, to fałszywa ,,9" albo ofensywny pomocnik, u nas nie odnalazłby sie ani na ,,9" ani na ,,10"

2

@Lionel_Messi10 Alvarez to nawet nie ,,9" tylko fałszywa ,,9". Flick preferuje typowe ,,9"

0

@AlexDark00 ty ale gramy teraz inaczej niż lata temu a tak wogóle Lautaro nijak się ma profilem do Suareza na ,,9". Gość się kompletnie nie nadaje u nas na tą pozycję.
Nam jest potrzebna typowa ,,9", egzekutor który robi miejsce, zbiera piłki, robi zagrożenie w powietrzu itp. a nie fałszywe ,,9" bo fajnie rozgrywaja bo od tego mamy innych zawodników. Haaland poza zasięgiem, Kane może być do wyjęcia na podobnych zasadach co Lewy, ewentualnie Guirassi jeśli BVB nie da kwoty zaporowej albo Eyong

0

@AlexDark00 gość bez drugiej silnej ,,9" nie funkcjonuje. Do nas właśnie najbardziej pasuje taki Lewy, Guirassi czy Kane. Jak temat sie chodźmy ociera o Lewego to sie musisz ośmieszać z nienawiści, jakoś na inne tematy da sie z tobą normalnie dyskutować to w tym kompletnie się nie da

2

@blakkudium ten transfer nijak się nie broni, beznadziejny pomysł

1

@Derean zacznijmy od tego że on kompletnie profilowo nie pasuje

@kanver_ kompletnie inny profil, nijak nie pasuje do naszego systemu

9

To już wolę Guirassiego


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider

7

@LEONP powiedz że nie znasz się na piłce mówiąc że nie znasz się na piłce

3

@RC28 chłopie mamy dopiero październik a Flick dość często rotował. Teraz nie powinno być mowy o takich wymówkach, coś musi być nie tak w treningach ale takie wypowiedzi nie powinny mieć miejsca

1

@blakkudium niby nie ale przyznasz że dziwny zbieg okoliczności

0

@shaun tylko dodam
Lewy 431 min
Ferran 657 min
Torres ma jedną asyste a nie 4 a Lewy 4 gole a nie 3

0

@Messibestplayerintheworld dobra to dobijmy projekt Flicka ściągając graczy którzy nie pasują do jego formacji xd, takim sposobem to żaden trener u nas dłużej nie posiedzi

1

@michaleu no tak powinien wszystkie karne trafiać, zdarzy się i pech chciał że w kluczowym momencie meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?