BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Sam sobie pod górkę robi. I teraz meczenie buły z Ferranem na skrzydle przez to
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
1
@Faro https://tenor.com/pl/view/ah-shit-here-we-go-again-ah-shit-cj-gta-gta-san-andreas-gif-13933485
0
To chyba oczywiste
0
@tbas trzeba być realistą. Haaland to w tym momencie najmniej realny transfer jaki byśmy chcieli przeprowadzić
0
@tbas nawet jeśli to w życiu nas nie będzie stać na jednorazową wpłatę takiej klauzuli i jego gigantyczną pensje.
Lewy nie ma żadnego 30 brutto tylko 20 w tym momencie a Haaland zawołałby dużo więcej a o premiach nie wspomnę
1
@Faro teraz będziemy każdego z Yamalem porównywać? Jedynym który robi podobne postępy w rezerwach jest Tunkara a reszta nie ma podjazdu.
Talent nie wystarczy, Flick nie zaryzykuje punktów wystawiając go w pierwszym składzie jak ciężko mu z ławki sie podnieść. Roony zagrał solidnie i jest przed nim w hierarchii, Toni może narazie próbować łapać minuty z ławki
2
@blakkudium https://tenor.com/pl/view/why-annoyed-eye-roll-really-gif-25602660
2
@Faro ale co że skoro Roony? On ma już doświadczenie w LM a Toni dopiero wchodzi do pierwszej drużyny. To chyba oczywiste że Roony jest przed nim w hierarchii tym bardziej że Toni się lepiej czuje w środku. Z Getafe i tak raczej nie zagra w pierwszym tylko z Oveido
1
@Rifek myślę że spokojnie by został na podstawie jego wywiadów. Jest mocno ambitny więc nie przepuści okazji kolejnego roku gry w LM, bierze też pod uwagę koniec kariery grając na najwyższym poziomie a chyba wiadomo że ostatnim takim klubem będzie Barca a tak się składa że w 2027 odejdzie też Wojtek
1
@blakkudium może te 6 mln to bonusy od bramek i występów a 20mln to podstawa
1
@Rifek poczytaj jego wywiady, jak mu zaproponują to zostanie na niżej pensji
@blakkudium już teraz zarabia 20mln brutto
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
1
@blakkudium zależy kto byłby dostępny z tych LS bo teraz to była mocna posucha
2
Zima już ten temat będzie mocniej grzany. Jedyna opcja na ,,9" z tych jakkolwiek realnych jest Kane który będzie miał 33 lata i bedzie kosztował 60mln klauzuli i dużą pensje. Imo wszytko powinno pójść na wzmocnienie obrony i LS (albo wykup Rashforda). Przedłużenie Lewego o rok wydaje się optymalnym wyjściem
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
0
@Borneo nawet nie wiem co napisałeś teraz.
Pisze sie sondaż a nie sądaż
0
@Borneo przeczytaj jeszcze raz co napisałeś bo widze że nie zauważyłeś dalej
1
@Borneo https://zapodaj.net/plik-NYTCFa30xF
1
@krefi10 nie
21
Jak już Flick odejdzie za te parę lat to mam nadzieję że postarają sie o niego albo Kloppa (jeśli będzie chętny wrócić), buduje sie tu kadra na lata wiec mam nadzieje że bedzie wykorzystana przez topowego trenera
1
@blakkudium its not football its La Liga
3
@FCB_dimiC powiem więcej, miał być z Atletico w grudniu zeszłego roku (:
0
,,On znowu wygrał"
,,Czy Laporta kiedyś przegra?"
(((((((((((((((:
0
@Ku84fcb 1-2 transfery do obrony, na ,,9" nie liczę bo nas nie stać. Kane też drogo bo klauzula chyba 60mln + duża pensja, ale to najbardziej realna opcja na tą pozycję
13
Kocur
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Cykaczo
3
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@kejdzi 14mln brutto, mamy też opcje wykupu za 30mln
4
Komentarz usunięty
1
@blakkudium dobrze że mamy w końcu bramkarza na topowym poziomie
1
@Faro niepodrabialny jesteś
@blakkudium coraz lepiej mu idzie
0
@VAMOS1899LaMasia Cubarsi-Eric to samobójstwo przy stałych fragmentach