11

Dogadali się w końcu


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider

0

Ocenimy pod koniec sezonu ale tak wstępnie pewnie ponad 2k minut, 15-20 g/a i wykupujemy bo raczej lepszej opcji w tej cenie nie będzie. Ale zobaczymy

1

@blakkudium teraz nie musi być koniecznie Live, przeczeka do lata i zobaczy jakie będą oferty. W idealnym świecie bierzemy w lato Guehiego i Schlotterbecka albo Konate przy odejściu Christensena/Araujo. Mało realne, tym bardziej że będą pewnie chcieli znowu atak wzmocnić ale moim zdaniem priorytetem powinno być mocne wzmocnienie obrony

3

@JohnKennedy stać to nas raczej będzie ale zależy czy się będzie opłacać. Pensji z kosmosu nie dostanie

@blakkudium przeczeka pewnie do lata żeby zgarnąć więcej dla siebie

5

Ciekawe ile by zawołał latem


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider

0

@ViscaelBarca2007 Guehi bedzie pewnie już zima zaklepany wiec bym nie liczył nawet

1

@ViscaelBarca2007 Schlotterbeck jest mocno wątpliwy przez te urazy, potrzebny jakiś solidny obrońca bo dwóch wątpliwych zdrowotnie już mamy. Profilowo najlepszy ale co z tego jak bedzie co chwilę wypadał a teraz ma poważną kontuzje. A Bastoni to już wogóle mokry sen w naszej sytuacji

3

Gość będzie kosztował latem z 70mln więc wątpię. Ale dobrze że szukają bo imo dwa wzmocnienia obrony by sie za rok przydały chyba że Torrents wypali


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider

0

@RosjaninBut teraz to opcji praktycznie nie ma, albo koty w worku albo nas nie stać. O tym możemy rozmawiać w lato

1

@blakkudium na Lookmana raczej środków nie będzie. Taki Grimaldo by siadł ale zobaczymy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@blakkudium zimą to ja bym sie najwyżej za LO albo ŚO oglądał

2

@Rifek a Rashford był jego życzeniem już w styczniu. Daj mu może trochę czasu co? Jak nie wypali to w najgorszym wypadku da te rotacje i wróci do United

3

@Rifek ta i dalej dwójka skrzydłowych cały sezon. Genialny pomysł. Nawet Flick wprost powiedział na konferencji że wymaga transferu skrzydłowego

0

@partymaker jego styl gry i budowa bardziej go naraża na tego typu urazy. Trudno, nie stać nas było na klasowego zmiennika

5

@Chucky i za co byś go zarejestrował? Też pisałem że jest potrzebny LO ale widać jaki cyrk był żeby zarejestrować to co mamy

0

@626 już zarejestrowany ale w rezerwach

8

Ale w zimę to już napewno


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider

0

@Castro uspokoili że tylko stłuczenie narazie

1

@Nightraider tak tylko on wszystkie oferty średnich klubów odrzuca. On chyba nie myśli że któryś topowy klub na niego spojrzy. Tym sposobem prędzej wróci do Arabii niż podejmie próbę ratowania kariery trenerskiej

1

@AlphaNumeric ale jest daleko od swojej formy. Nigdzie nie napisałem że gra źle, poprostu stać go na owiele więcej. Yamal to samo

7

Joan to jedyny zawodnik który rozpoczął sezon w formie. Na ten moment genialny transfer i bramka obstawiona na dekadę. Od początku presezonu prezentuje sie świetnie

1

@blakkudium może bedzie wrazie za rok w dobrej cenie jak nie odejdzie zimą

4

@tbas ale to już potwierdzone, pewnie na wszelki tak zrobili żeby nagle nie był pół roku bez gry


1

Komentarz usunięty

2

Szkoda, byłaby to super okazja na zarobek ale oferty były też za słabe

1

@blakkudium szybko poszło

2

@LinekMichal tak tylko jako rezerwowy w poprzednim sezonie strzelał więcej goli od Guirassiego w przeliczeniu na minuty. Na nikogo lepszego nas nie stać

0

@AlphaNumeric mamy Bernala, Casado i Gaviego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?