BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium za taką ofertę to bym ich wyśmiał. 50mln to absolutnie minimum
0
@ViscaelBarca2007 no ubiegłeś mnie bo miałem podobnie odpisać
@Barca_Big_Moment już kolega Ci wytłumaczył
0
@Faro niech go biorą
0
@Barca_Big_Moment Balde by sobie tylko przeszkadzał z Nico, Rashforda dużo lepiej nadaje sie tam do współpracy i dryblować też potrafi. Nie ma też być samego dryblingu dla dryblingu z którego nic nie wynika a tak wygląda większość meczy Nico poza pojedyńczymi meczami na ten moment, w presezonie był tragiczny, większość poprzedniego sezonu był tragiczny. Jak chcesz szarpać dla szarpania to było brać Doku co robi 8 dryblingów na mecz, uj tam że nic z tego nie wynika ale robi
1
@blakkudium reakcja w biurach
https://tenor.com/pl/view/ferdek-kiepski-%C5%9Bmiech-laugh-funny-ferdynand-gif-15304652033724009439
1
@Barca_Big_Moment skąd wiesz? Może widział go w roli uzupełnienia a nie jako startera? Zresztą z taką forma to nawet by nie miał co śnić o pierwszym składzie.
Tyle że zobacz że Flick woli Dro od Virgilla którego przez to nawet na presezon nie wziął. Dro to taki Musiala, dużo bardziej wszechstronny od Virgilla który profilem odpowiada Doku czyli typowy szarpiący skrzydłowy. Widać jakie są priorytety i jaki profil Flick preferuje
1
@Barca_Big_Moment Nico za same nazwisko nie dostałby pierwszego składu, startowałby jako rezerwowy tak jak Rashford.
Virgill już chyba odpadł po przegranej z Dro
0
@Eto'o9 R10 no właśnie w obu przypadkach było to spełnione
2
@Senstin powiem tak, ffp w Hiszpanii jest tak powalone że mało kto się w tym łapie . Z tego co wiem to liczą się wszystkie sekcje sportowe razem, nie wiem czy to dotyczy też rezerw. Chciałem sprawdzić na szybko to wszędzie piszą inaczej. Ale jakby nie miało to znaczenia to czemu nam odmówili rejestracji Roonego w rezerwach a Realu Mastantuono już nie?
2
@Barca_Big_Moment obaj są w fatalnej formie i wciskanie ich na siłę nic nie da. Gavi w tym momencie oferuje więcej
20
Mastantuono za 50mln może być zarejestrowany w rezerwach mimo że tam nie zagra ale Bardghij za 2,5mln już nie bo tam nie zagra :D
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Cykaczo
1
@blakkudium teraz to ja już pewny nie jestem, w obu dotychczasowych meczach powinny przejść bez problemu te stroje. I przez spodenki trzeba zaraz zakazywać całego kompletu xd? Przecież nawet spodenki są pomarańczowe
1
@fart to wiemy ale wytłumacz mi dlaczego liga nie akceptuje tych strojów?
5
Bez komentarza, niby jak żaden komplet się nie nadaje
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Cykaczo
3
@Barca_Big_Moment nie wcale żaden nie jest ofensywny xd. Takie ustawienie daje super kontrole, kreacje i zabójczy pressing
7
Imo obecnie Casado-Pedri-Gavi
0
@Faro gdyby sie Bernal nie połamał to De Jong miałby teraz duży problem sie wbić do składu. Teraz nie wiadomo ile zajmie Bernalowi powrót do optymalnej dyspozycji i jak bedzie to w decydującej fazie sezonu to Flick nie bedzie tak chętny do zmian.
Imo teraz Casado powinien grać, może daje mniej w rozegraniu ale za to dużo więcej w obronie i pressingu, obecność De Jonga na boisku tylko ogranicza Pedriego który musi bronić za niego i jeszcze kreować.
Nie powinni go przedłużyć a teraz powinien być tylko zmiennikiem Pedriego i okazjonalnie grać na DM
0
@blakkudium frajerstwo po całości
0
@ViscaelBarca2007 spójrz na to długoterminowo. Teraz przed Ferminem jest Olmo, zaraz wskoczy Gavi jeśli Fermin nie znajdzie formy, jeszcze jest aktywna opcja Raphinhi w środku jeśli Rashford wywalczy pierwszy skład. Fermin ma też duże problemy z regularnością, w jednym meczu wszystko mu wyjdzie i nabije g/a a potem jest ciałem obcym jakiś czas, może się ustabilizuje później. W jego miejsce masz z miejsca Toniego, Guille i Dro, i wymieniam tu największe talenty pomijając tych mniej oczywistych.
Trzeba się nauczyć sprzedawać, za rok już pewnie bedzie bliżej odejścia któryś z ofensywnych pomocników ale nie wiadomo czy do tego czasu utrzymamy młodych, to jest biznes i taka jest tu moja opinia, na Ferminie konkretnie zarobimy i mamy kim go zastąpić z miejsca
4
@blakkudium szkoda że tego Fermina nie sprzedadzą, za niego dostaniemy grosze a jak patrzę że to BVB to i o % od sprzedaży może być ciężko. Za Fermina byśmy dobrze zarobili a jego pozycja jest dobrze obstawiona a Guille ma zdecydowanie większy talent
2
https://tenor.com/pl/view/terminator-terminator-robot-looking-flex-cool-robot-gif-16625083
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RivaldoVitorBorba nie dostał żółtej to nie było powodu do zmiany
0
@norbi77 nawet tu Lewego wplątacie xd
0
No słabo trochę, grać większość meczu z przewagą dwóch graczy i w tym okresie nawet gola nie strzelić. Wiadomo tryb ekonomiczny poszedł ale trochę bez przesady, wynik powinien być wyższy
0
@RivaldoVitorBorba co to za argument xd, tylko niechęcią do Araujo można takie wpisy tłumaczyć
0
@RivaldoVitorBorba Araujo nie ma kartki, gra dobrze to czemu ma zejść?
1
@DragonxNF nie, to błąd sędziego bo nie gwizdnął
1
Ciekawe czy Raphinha wyjdzie, teraz to może za byle co wylecieć z drugą żółtą
0
Toż to będzie pogrom zaraz xd