BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@manero daj mieć nadzieję
0
@L4ngusta już napisałem że będzie co najmniej 2x tyle. Pewnie dostanie koło 9mln brutto nie licząc premii
37
Przy obniżeniu pensji Lewy powinien zostać. Na nową ,,9" z topu nas nie stać a bawienie się w koty w worku jest zbyt ryzykowne z naszej sytuacji. Poza tym potrzebujemy weteranów w szatni tym bardziej że straciliśmy Inigo. Zostanie jako rezerwowy, wykupimy Rashforda i może jakiś skrzydłowy przyjdzie.
Nie zdziwię się jak zakończy u nas karierę razem z Wojtkiem.
0
@lithotripter jak przyjdzie to bedzie co najmniej 2x tyle ale to i tak lepiej niż płacić za transfer. Dobry obrońca teraz dużo kosztuje a opcje na rynku nie są przekonujące. Jest jeszcze Konate ale tam za duża konkurencja która winduje mu pensje
9
Ciekawa opcja jeśli go dogadają za rok za free
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Cykaczo
0
@Nightraider jak znowu nie zawalą z terminami to loże powinny być to tego czasu gotowe
2
@Messibestplayerintheworld szkoda że nie osobno, czuje problemy w styczniu
1
@Criss18Barca nie o tym meczu pisze ale ok, chyba nie muszę przypominać jakie babole puścił w meczu o którym mówisz. Jak już się czepiasz Wojtka będąc przy okazji fanboyem Matsa to chociaż troche obiektywizmu. Wojtek wyjął w tamtym meczu co powinien, poprostu nie dał nic ekstra
2
@Criss18Barca 6 strzałów w tym 3 celne i 4 puszczone gole w rewanżu z Liverpoolem
Ter Stegen style ;)
0
@LambiPL masz lepsze określenie?
@Laminedependencia myślę że zostanie i być może zakończy tu karierę, pewnie dostanie 50-60% tego co teraz na ten ostatni rok
1
@Filipem no tak bo nagle wszyscy z nim umowy rozwiążą xd, a nawet jeśli to nijak to się ma to ponad 100mln na sezon. Wygrała ambicja i tyle w temacie
@Konradowskyy niektórzy sie cieszą xd. Wielka szkoda bo mielibyśmy pierwszego Polaka z tą nagroda, akurat wtedy musiało dojść do największej kradzieży w historii plebiscytu
0
@Filipem to się tyczy każdego zawodnika z topu
0
@Filipem zarabia 20
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
6
To jest ten mental
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Cykaczo
0
@Ryoumen no a masz wgląd do dokumentów że jest miejsce? Jakby było to już dawno by go zarejestrowali. FFP u nas jest tak powalone że Ci co w tym siedzą mają problem sie połapać.
Jak chcesz Rashforda zarejestrować na nowych zasadach jak jest na wypożyczeniu z opcją wykupu? To dotyczy stałych transferów
0
@Ryoumen ale wiesz że priorytet ma Joan? Wojtka czy Roonego mogliby już teraz zarejestrować ale to opóźniłoby rejestrację Joana
0
@mientusek1407 mieliśmy nadwyżke i nie jesteśmy w 1:1 tylko 1:3 albo 1:4
4
@Safrani tak ale przyznasz że zmienia to perspektywe głosowania
0
@Andrzej_Majonez ziomek ale to był beton wyborczy xd, ty nie licz tutaj że socios się postawią
1
@Andrzej_Majonez jest opór przecież xd, mało komu sie to podoba w tym mnie ale Laporta nie odmówi bo potrzebna kasa
0
@Andrzej_Majonez tyle że ten mecz miał być na wyjeździe
16
@tbas a on nie był jedynym kandydatem xd?
3
@Roobo ta jasne xd, bądź chociaż troche obiektywny
1
@turhiay ja się pytam co tam robi Mbappe, top5 dla Salaha jeszcze sie broni
@Lewangoalski xddd, wygrał Superpuchar a w innych rozgrywkach dostali na ryj. My wygraliśmy tryplet, Raphinha zrobił lepsze g/a i miał zdecydowanie większy wpływ na grę dzieciaczku wiec wracaj na notatnik. Trzeba mieć ujemne IQ żeby dać tu wyżej Mbappe od Raphinhi
@clyde kogoś z Realu trzeba wcisnąć
@Bolton Raphinha powinien wygrać ale jak widać ma słabe PR
@Nightraider +1
@misterio bez przesady, to byłaby poprostu kompromitacja. To że ma słabe PR nie zezwala na takie traktowanie gościa co powinien to wygrać
@Xpert77 trzeba dać kogoś z Realu
19
Chyba bardziej nie da się zdyskredytować tu Raphinhi wywalając go z top5 jednocześnie wciskając Mbappe do top3
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Cykaczo
6
@PatrychoO tak było
2
@blakkudium a potem znowu problemy w styczniu będą
0
@Nightraider chyba masz rację
2
@Nightraider no zapomniałem o Kochenie. Dani ma chyba zostać ale nie wiem za bardzo po co, no chyba że nagle przestanie się łamać. Guille nie ma szans się przebić bez sprzedaży. Toni ma ta przewagę że zagra na każdej pozycji w ataku wiec będą minuty dla niego tym bardziej przy kontuzjach
2
@bartulek98 przypadek Puiga to mamy z Fortem a nie Tonim. Jak napisałem wyżej wypożyczenia raczej nie będzie bo Andorra odpada (za słaby poziom) a innym klubom sie to nie kalkuluje