0

@Romario87 ale jego nikt nawet pod uwagę nie brał xd. Lewego co chwilę ktoś w mediach sprzedawał i potem wszyscy dementowali w tym sam Lewy

0

@Romario87 ty ale jaki interes ma Lewy żeby odejść? Już chyba dość było potwierdzeń że zostaje

2

@Romario87 już teorie spiskowe sie zaczynają xd. Nigdzie nie odejdzie

1

@Nightraider w rezerwach to norma

4

Jakoś to będzie xd


@ViscaelBarca2007 @Nightraider @Cykaczo

0

1

@Nightraider Mbacke.... nie wiem po sezonie pisałem że bedzie opcja do dalszej sprzedaży bo do pierwszego zespołu się nie nadaje ale może zaskoczy. Belletti jest mocny w rozwijaniu zawodników wiec zobaczymy, wcześniej trenował go też Marquez który w tym aspekcie był najlepszy od czasów Guardioli w rezerwach

1

@Nightraider on i tak raczej nie był rozpatrywany

7

Zrespił sie


@ViscaelBarca2007 @Nightraider @Cykaczo

0

Wolny, mało zwrotny, fizycznie też nie za mocny. Nie widzę tego.
@ViscaBarca123 wczoraj wypłynęło nazwisko Alvaro Corteza, mógłbyś też o nim coś napisać?

0

@Ryoumen raczej co my myślimy bo to my na tym straciliśmy a nie on

2

No dobra to jest dziura bez dna xd



@ViscaelBarca2007 @Nightraider

1

@Dejvo ty naprawdę sie głupio pytasz czego mógł ich uczyć? No pomyśl chwilę czego ich może nauczyć weteran grający wiele lat jako najlepszy na swojej pozycji na świecie, którego trenowali najlepsi trenerzy świata praktycznie całą karierę

4

@Nightraider odejścia Guille i Toniego nic pod tym względem nie dadzą. Mamy nadmiar ofensywnych pomocników to sprzedaż Fermina przy dobrej ofercie wyszłaby na dobre

1

Typowo

2

@Nightraider albo się wahają czy oddać takie talenty za grosze kiedy mogą zarobić więcej na kimś innym. To nie jest prosta decyzja

3

@KamilS689 Christensen da radę jeśli będzie zdrowy.... no właśnie jeśli a Araujo ten sam problem

0

@RozowaPantera tak? To wymień kogo bo ja nie widzę nikogo kto mógłby wskoczyć na ŚO ze szkółki teraz. Już jedynie Farre przesunięty na upartego ale wątpię. Martin częściej na ŚO i Torrents w obwodzie na LO

4

@th@les a za co ma potem ich zarejestrować? Wszystkich byście kupili a zapominacie jakie mamy problemy z FFP

3

@Nightraider Torrents też trenuje. Martin będzie rotował częściej w środku.
Guille i Toni też mogą być z tego względu że i tak do rezerw nie wrócą wiec trenują u Flicka dopóki się nie wyjaśni czy zostają czy odejdą

2

No jak mają szukać jak go nie zarejestrują potem xd? Za rok może ktoś przyjdzie

0

@ZwyklyKibicBarcy04 ta tylko oddali Kospo za nic to nawet nie ma co liczyć na szkółkę. Martinem będą łatać i na zakupy za rok

0

@krol211 to nam sie czkawka odbije jak nic. Wszystko przez to że Laporta nie potrafi rejestracji normalnie przeprowadzić. Jeszcze tego Kospo oddali za nic jprdl

0

@bartulek98 dupa sie pali z rejestracjami widać

4

Teraz testowanie Martina na ŚO zaczyna nabierać większego sensu. Do tego Torrents dalej trenuje z pierwszym zespołem, pewnie już wcześniej wiedzieli. Oby tylko Christensen i Araujo się nie połamali na dłużej
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Cykaczo

2

@esem91 Fati xd

7

Nie było innego wyjścia, mam nadzieję że jeszcze wybiorą od nowa bo Araujo nie przekonuje w tej roli ale gorzej nie będzie. Mats dalej nie mógł być kapitanem i nigdy nie powinien nim zostać, został nim dzieki długości stażu. Teraz mamy otwarta wojnę zarząd kontra Mats i zobaczymy kto wyjdzie na tym lepiej

0

@Comentateiro o hamulce puściły co? Do takiego prostackiego poziomu sie zniżać nie będę skoro merytoryczna dyskusja Cię przerosła na starcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?