Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
50
Barca-Real
11-11 strzały
3-2 celne strzały
3-4 strzały niecelne
2-0 strzały w słupek
To faktycznie Lucas byliście lepsi. Widzę, ze strzelona bramka przez niego go oszołomiła. Brakowało jeszcze by dodał "To wina sędziego " :D
0
Czy to oznacza, ze Barca słabo zagrała? Levante grało u siebie miało wsparcie kibiców i raczej nie mieli zamiaru sie podłożyć Barcy.
0
XDDDD udał Ci sie żart :D
1
Messi to jednak jest ponad wszystkimi :D zagrać słaby mecz i zostać jednym z zawodników meczu;)
0
Valencię nazywasz ogórkiem? Powiec mi z którym "ogórkiem"graliśmy piach jak to ujęłeś?
1
Hahaha dokładnie :D kiedy Valverde sie wypowiada, to administratorzy powinni blokować dodawanie komentarzy :D
0
Typowy przeciętniak bez Messiego? To kim jest Real? Gdy Barca bez Messiego rozbiła go 5-1.
13
Prócz La Rambli przydało by sie stworzyć dział "Eskeprci" ,bo widzę.. Ze większość tu osób nie patrzy, ze udało sie nam odwrócić losy meczu z Valencią.. Od stanu 0-2,ze graliśmy 2 mecz w ciągu Tyg... ,ze czeka nas teraz nie przyjemny maraton. Ale przecież to jest Barca tu nie można mieć gorszego dnia, a jak zagrasz 2 bądź 3 mecze nie tak jak by pasowało pewnym użytkownikom, to juz rynek transferowy czeka.. A Valverde to dopiero ma przechlapane :D bo czemu taki skład, czemu taka zmiana itd. Moze za niedługo będzie czemu założył taki krawat a nie inny.Nie zdziwiłbym sie, gdyby naszym trenerem byłby Klopp bądź Simeone to by czekał ich ten sam los co Valverde. Dlatego proszę, patrzycie na to co piszecie za nim wystwicie swoją opinię, bo jest to jedna z najlepszych stron o Barcy, która zaśmieca mnóstwo żałosnych jak i z Mojego punktu widzenia bezsensownych komentarzy. VeB
8
Pique jaki profesor, przy tym podaniu do Suareza :D VeB!!!
0
O Realu , tez tak mówili w tamtym sezonie. A jednak zdobyli LM ;)
0
A myślałem, ze tylko w Polsce są typowi Janusze :D
0
Może któryś z potomków tego Pana ????zastąpi go godnie :)
1
Gdyby naszym sponsorem był nadal Qatar to Messi jak i Barca murowanym zwycięzcom :D
0
Patrząc na statystyki Leo od kiedy Modrić zdobył złotą piłkę, a patrząc na statyki zdobywcy tej nagrody.. To Geniusz Leo stał sie za dobry na tą nagrodę :D
1
Barca dzis jak Real w ostatnich sezonach :D
1
Tu akurat sie z tym nie spotkałem ,bardziej zadziwił mnie fakt braku zrozumienia od innych przedstawicieli.
0
https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.sport.pl/pilka/7,64946,23964035,fifa-the-best-leo-messi-i-cristiano-ronaldo-krytykowani-za.amp&ved=2ahUKEwi31IOfjdjdAhVOYVAKHXVODIUQFjAjegQIBBAB&usg=AOvVaw1h83YA-Z_cXI3y5k94Iliw&cf=1
2
Tego nie wiesz :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Skoro Messi nie był na gali z powodów prywatnych.. To jaki sens ma na Niego ta krytyka? Xd
0
Broda ogolona, zwycięstwa brak..
0
Polepszyłes mi humor na wieczór :D
0
Kurcze.. Żal, ze ten stadion ma tylko 35.000 miejsc :/
0
Jak patrzyłem na stronie.. To niby juz są wyprzedane.. Oby niee
0
Właśnie tak obstawiałem.. A orientujesz sie na jakiej stronie można zamówić? Bo nie miałem okazji jeszcze tego robić :)
0
Orientuje sie ktoś może, jakie będą ceny biletow na mecz Barcy w Eindhoven?
1
Choćby wygrać z każdym po 1-0 :D i wygrać wkońcu tą przeklęta LM! :D
0
No jestem jednym z nich :D
0
Tez niedaleko :) oby 2 mecz był tu :D
0
Rotterdam :DA Ty :)