0

I pewnie dogoni , powodzenia Xavi Visca el Barca

0

I to jest właśnie najlepszy piłkarz świata bo jak na razie to ciągle słyszymy że Messi ciągle wyrównuje a Ronaldo nic a nic Visca el Barca

0

moim zdanie to Real był nawet normalny i była normalna gra Realu z Barceloną dopóki nie został trenerem Murinho to przez niego są wszystkie afery i też Pepe przez niego stał się takim brutalem to oczywiście moje zdanie Visca el Barca

0

Jest tracimy już tylko dwa punkty do realu teraz tylko się modlić aby real wtąpił Visca el Barca

0

Gratulacje dla Malagi mają jednego gola

0

I jest Hat-Trick kocham cię Leo Messi na ciebie zawsze mogę liczyć w trudnych sytuacjach Visca EL Barca

0

zaraz wejdzie nasz generał Xavi coś mi się wydaje że dzięki jemu będzie manita albo Messi będzie miał Hat-Tricka Visca el Barca

0

Kaki3FCB Na 2-0 strzelił Alexis a na 3-0 Messi

0

Albo mi się wydaje albo Iniesta trochę stracił formę

0

Kiedyś Real był najlepszy teraz jest ona nasza FC Barcelona świetnie Messi cała drużyna coś mi się zdaje że będzie manita Visca el Barca

0

Niech w końcu Murinho nauczy swoich podopiecznych aby mieć do Messiego i Barcelony szacunek przecież to tylko gra a nie wojna światowa Visca EL Barca

0

a tych ciot z realu przepraszam za wyrażenie którzy Messiego ciągli za włosy i za nadepnięcie na palce normalnie bym zaje$$$ Visca el Barca przepraszam za wyrażenia ale mnie to strasznie wkurzyło

0

jak wy mnie wkurzacie takimi komentarzami jak Barca słabo gra albo pinto puścił szmatę poczekajcie do końca spotkania i potem krytykujcie Visca EL Barca

0

Najbardziej mi się podobały te słowa Messiego : Potrzebujemy siebie nawzajem, a nasza przyjaźń wykracza poza wszystkie nagrody.

0

Messi w tym meczu masz szansę pokazać że dobrze zrobili że dali ci otrzymać złotą piłkę powodzenia Messi i cała drużyna

0

Oby w końcu Real nauczył się tych słów od Ronaldo

0

Już jutro Barca gra na kanale sportklub o godz. 21.55 liczymy całym serce na Barce Visca EL Barca

0

Pokaż Messi teraz gdy dostałeś tą złotą piłkę ,że stać cię najwięcej wierzymy w to z całą Barcelona i z Wszystkimi fanami Visca El Barca

0

LEOOOOOO MESSI teraz już Real wie że nie warto krytykować Messiego , a real niech sobie wreszcie uświadomi , że Barcelona jest królem świata z Messim , Iniestą , Xavim i z cało drużyną na czele i oczywiście z naszym ukochanym trenerem PeP Guardiola !!!!!!!!!! VISCA EL BARCA@

0

oby tak dalej

0

No i dobrze że Villa jest bardziej pewny siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?