Barca-Messi10
Dołączył/a: grudzień 2025
K-Koźle
6 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu przerwa techniczna potrwa tak długo :D niee da sie szybciej tego zrobić xdd
1
Nie do końca bym sie z Tobą zgodził w tej kwestii. Uważam, decyzję Leo za zrozumiała.. Jak zauważyłes na Messiego ,zawsze spada wielka presja.. Jeszcze wieksza niz Na Ronaldo czy to w Barcy czy w Argentynie.. A już szczególności odnoszę sie do drugiego.. Kazdy wymaga od niego.. Ze bedzie ciągnął ta reprezentacje.. Lecz jesli mu sie niee uda to wielka krytyka spada na niego.. Ze sie niee stara itd.. A później błagają go o powrót.. Pieprzona logika co niee? Czy ktoś kiedyś powiedział o Ronaldo, ze musi wygrać MŚ by stać sie najlepszym.. Badz czy kibice Portugalii tez go tak traktują.. No jakoś sobie niee przypominam aby tak było.. Moge sie oczywiście mylić. Podsumowując ..gdybyś miał słuchać ciągłego narzekania ,miałbyś trenera który niee wie co robic i w każdym wywiadzie spuszcza sie nad Toba.. Nie wie jak ułożyć drużynę.. I jeżeli rozegrasz złe spotkanie..to zapewne w pewnym momencie sam bys sobie powiedział dość tego. Lecz wiadomo, ze jak Leo śmie rozegrać złe spotkanie.. To zaczynają krytykować.. Owszem krytyka tez jest ważna.. Alee do pewnego stopnia.
0
Wpisz sobie kuraworkaut na yt, tam masz dużo o tym :)
0
Spoko spoko, juz zrozumiałem :D
0
A co z Umtitim? :)
0
Nie miał mieć przypadkiem wyżej klauzuli?
0
Niech sie tak stanie :D
0
A jednak stało sie tak, jak mówiliśmy :)
0
Oby zarząd przeczytał Twój komentarz :D
0
No tak wiem, dlatego wszystko zależy od jutrzejszego meczu oraz od pojedynku Argentyny z Nigerią.
0
Piłka jak wiemy bywa bardzo zaskakująca.. Lecz obawiam sie, ze z taką grą Argentyna to nie pokona Nigerii.
0
A może z Argentyną bedzie jak z Portugalią na Euro..
0
Tak dokładnie, wiec jest iskierka nadziei dla Argentyny..
19
Zauważyłem, ze Marciniak jest pechowym sędzia dla Messiego.
0
Szkoda, ze Dybali niee ma od początku.
0
Jedynie co pozostaje to pogratulować Realowi, czy to szczęściem czy niee.. Wygrali :\
0
Widzę właśnie :D
0
W sumie szkoda, bo większość ludzi pewnie przyszło by go zobaczyć.
0
A Messi za kogo wejdzie :D
1
A jednak jest tryplet 1x Puchar Króla 1x LM 1x Liga
-_-
0
Akurat dziś musiało Messiego zabraknąć -_-
0
Magik z Ciebie, widzę ze wszystko przewidziałes.. Szacun
3
A to dziwne, Ja ich przed chwilą widziałem :D
0
Na taki skład liczę na przyszły sezon! Brawo Panie Valverde , bardzo mądre wybranie 11 :)
0
No tak tu sie zgodzę :)
0
Przyjdzie? Jeszcze jest druga połowa i drugi mecz;)
0
Bayern kaszane? Oni tam powinni prowadzic minimalnie 3 bramkami
1
Może niee gorszą, lecz inny styl niz kiedys prezentował;)
0
Spokojnie, pisałem dla pewności;)
0
Przy takim wyniku panowie jest dogrywka?